Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronikazlodzi

Poradzcie, co w prezencie na roczek dziecka?

Polecane posty

Gość Weronikazlodzi

Witajcie, Dostaliśmy z mężem zaproszenie na roczek jego bratanka. my nie mamy jeszcze dzieci i w sumie to nie wiemy co się daje z takiej okazji? Jakieś zabawki, ubranka czy lepiej po prostu kasę? Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zabawki to fajnym pomysłem są klocki lego duplo. Mam dwójkę dzieci i wiem, że jest to zabawka, która się nigdy nie znudzi. Zapytaj rodziców co potrzebują dla Małego, może coś podpowiedzą:) Polecam mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko:www.szczesliwamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpi
a ja ostatnio odkryłam sklep Pontipinio, maja swój showroom w Krk - super zabawki się, starannie wykonane i takie ładne! warto zobaczyć bo można coś znaleźć z pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duplo to bardzo dobry pomysl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia291
A ja proponuje raczej coś kreatywnego. Jakieś pierwsze puzzle, układanki. Mój synek ostatnio dostał piramidkę lub wieże (jak kto woli:) firmy Djeco jest nią zachwycony, układa nią a potem rozwala i tak w kółko:) polecam ci sklep kinderland24 sklep stacjonarny maja w mojej miejscowosci ale maja tez sklep internetowy. Napewno cos znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jeździk, jakieś autko lub skuter. Dzieci uwielbiają takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikazlodzi
Dzięki za podpowiedzi :) Spodobały mi się te klocki Duplo, popatrzę za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Zobacz tą stronę http://www.bibabu.pl/ Znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji na prezent dla dziecka. Od zabawek po rzeczy użyteczne. Mnie bardzo podobają się propozycje do kąpieli dzieci. Ktore raz pomogą nam uporządkować ich zabawki, a po drugie uprzyjemnią zabawę dziecku w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie postawcie na praktyczne prezenty, zabawek z pewnością dostanie dużo:) jako rodzic bardzo cieszyłabym się z prezentu dla dziecka w formie dobrej jakości pościeli lub śpiworka. Poszukaj może inspiracji na http://papillon-shop.pl/ bo tam mają bardzo dobre i piękne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drona. Tata się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×