Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martux

poród prywatnie- Wrocław

Polecane posty

Gość Martux

Hej Dziewczyny :) Obecnie we Wrocławiu zdaje się nie mozemy rodzic prywatnie? A moze jednak jest taka mozliwośc? Tylko nie poród domowy, chcę by Dzidziuś miał całodobową, fachową opiekę- tak jak i ja! Wiecie coś o jakiś inicjatywach lub planach otwarcia prywatnej kliniki? A moze jest coś pod Wrocławiem? A moze któryś z naszych sympatycznych szpitali w tym roku dostanie dodatkowe gwiazdki i serduszka od fundacji "rodzic po ludzku" i okaże sie, że jest przyjemnie, kulturalnie i z szacunkiem, więc nie potrzebny będzie poród prywatny? Piszcie, jeśli coś wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martux
Bo byłam na patologii ciąży na Brochowie- i wiem, jaka tam była opieka. I widziałam, jak traktuje się rodzące, gdy szłam piętro wyzej nie mogąc usiedziec w obskurnej sali z nigdy nic nie wiedzącymi ale za to ciągle wkurzonymi pielęgniarkami. Wrocławskie szpitale mają bardzo złe opinie i moje koleżanki które rodziły- to potwierdzają- zero szacunku, pytania o zgodę na zabiegi, informowania o stanie zdrowia dziecka. A mi zależy, żeby bez powodu mnie nie nacinali, żebym zaraz po urodzeniu mogła przytulic Maluszka (jeśli nie będzie waznych przeciwskazań, zagrozenia życia itp), nakarmic, byc przy jego pielęgnacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsdjshdjdfs
Prywatna klinika Femina w Lubinie albo szpital państwowy w Trzebnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wrocławia i na kamieńskiego nie było tak źle. Położna trafiła mi się rewelacyjna. Spytała się czy zgadzam się na nacięcie, ja prosiłam o tylko w razie konieczności, stosowała jakiś masaż z żelem w celu ochrony i udało się. Urodziłam Sn bez nacięcia i pęknięcia, po urodzeniu mała leżała chwile mi na piersi, później tatuś mógł przeciąć pępowinę i zabrali małą na oczyszczenie. Ja rodziłam łożysko a tatuś był cały czas przy małej, mógł robić zdjęcia nawet jak lekarka myła małą itp. Później mi ją dano od razu do piersi i zabrano dopiero na szczepienia i badania jakiś czas później. Ja w tedy mogłam trochę odespać. Resztę czasu też dzidzia była ze mną. Pielęgniarki kąpały ją przy mnie, pokazały jak się nią zajmować, jak przystawiać do piersi, w razie czego mogłam zawsze o coś zapytać, ważenie i zwykłe badania (np. słuchu) wykonywane były przy mnie.Jak szłam się kąpać dawałam małą pielęgniarce a one wbrew opinią jakie słyszałam uwielbiały zajmować się maluchami. Raz jak moja teściowa poszła po małą to pielęgniarka powiedziała że musi ją wykupić bo mała jest tak ładna że za darmo jej nie odda:) Było też parę nie miłych osób ale one były takie "przejściowe". Najlepsza była babka która stwierdziła że mam za mało pokarmu pewnie ( bo ja chuda i mała mało przybiera) i jak sprawdziła mi piersi to dostała mlekiem po oczach. Wszystkie babki się z niej śmiały a do mnie już więcej nic nie gadała. Inne babki przychodziły normalnie na plotuchy i pogadanki o dzieciach więc nie było źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuśka
a to moze dziewczyny wiecie, kiedy dyrekcyjna przeniosa na borowska? bo moze jesli bedzie wszystko nowe: pokoje, lazienki, sprzety, to i polozne i pielegniarki beda "nowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuśka
czytam teraz, ze po kwietniu tego roku ma powstac na kozanowie nowa prywatna klinika poloznicza. Ciekawe, co z tego wyniknie, ale jakby sie udalo... http://www.emc-sa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
a mi właśnie ojciec coś mówił, że na Niskich Łąkach jest jakaś prywatna klinika położnicza. Ale w necie nic nie mogę znaleź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie a co z Borowską
Już tyle dat wyznaczali na przeniesienie tam Dyrekcyjnej... a pewnie lepiej by było (bo gorzej by nie może- pierwszą córkę rodziłam na Dyrekcyjnej i wspominam jako horror i koszmar!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie
czemu we wro nie ma żadnej(!!!) prywatnej kliniki? Tylko porody domowe, ale to co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbliżej Femina
najbliżej masz Femine w Lubinie, albo 2 prywatne kliniki w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooop hooop
do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martux
Hej, Dziewczyny! :) Naprawdę nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworodka nie powinno sie
myc zaraz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma mycie noworodka do tego
A wogóle co myślicie o porodzie domowym? Bo ja podobnie dosłownie aż boję się państwowego szpitala, prywatnego nie ma, a wyjeżdzać z miasta nie chcę... no więc się zastanawiam nad tym domowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
hej no, Dziewczyny, nic nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
ruszyła własnie akcja wyborczej "rodzić godnie we Wrocławiu". Na razie nic nie zbudują, nas pewnie nie obejmie, ale moze sytuacja się poprawi? http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/8,93344,6334295.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
ładnie temat się ruszył, coraz wiecej artukułow... na kiedy masz termin Martux? Ja na lipiec i ciekawa jestem, czy do tego czasu cos poradza (otworza prywatna, przeniosa Dyrekcyjna itp). Moze dzieki tej akcji wyborczej cos sie poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna przyszla mama
moja kuzynka rodziła w trzebnicy i bardzo sobie chwaliła ten szital a we wrocku to niestety nie wiem gdzie rodzic w normalnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
no właśnie... w normalnych warunkach! Czy naprawde tak duzo chcemy? Normalne warunki to chyba nie to samo co luksus? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna przyszła mama
dlatego ja bede rodzic w uk i nie mam zamiaru wracac do wrocka na porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaAS
ale macie bez sensu! Serio w takim wielkim mieście jak wrocław nie macie prywatnego szpitala? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy w Medi Concept nie mozna rodzic? Niby mają położnictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń i
zapytaj Rejestracja czynne: 8.00-18.00 tel: 071 339 90 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
niestety... nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja coraz bardziej zastanawiam się nad Wałbrzychem... trochę daleko i dziecko będzie miało dziwne miejsce urodzenia, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z lipca
temat umarł... ale moze ktoś coś jeszcze napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakiki
ja też mam taki dylemat i bardzoi mnie ten temat interesuje. zastanawiam sie pomiedzy feminą a klinikami wrocławskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×