Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród w Bochni? Zmiana o 180 stopni

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie wrażenia po porodzie w Bochni? Moja koleżanka jak rodziła tam 5 lat temu, jeszcze w starym szpitalu to była przerażona. Sale kilkunastoosobowe, położne łaskę ci robiły, że ci w czymkolwiek pomogły, noworodki traktowane jak przedmioty. Jak to usłyszałam to powiedziałam, ze kiedy ja będę rodzić to tylko w Brzesku gdzie rodziła z kolei bratowa i była bardziej zadowolona niż jak rodziła 1-sze dziecko w prywatnym szpitalu. Ale jednak trafiłam w zeszłym roku w 5-tym mies ciąży do Bochni na 3 dni. I wiecie co? Jestem bardzo zadowolona. "Dobrze" że zorientowałam się wcześniej w sytuacji, bo na pewno nawet w Brzesku tak dobrze nie jest. Oczywiście po tym jak zbudowali nowy szpital. Sale 1-2 osobowe, osobna łazienka, tv i co najważniejsze miła "obsługa". Położne nie traktują ciężarną jak cielącą się krowę, bez stękania pomagają przy karmieniu dziecka i w ogóle wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wiadomo, że zdarzają się takie, które są miłe na siłę, bo chcąc zachować pracę muszą się zachowywać jak należy. A jak tam wasze wrażenia? Też było wszytko dobrze czy jednak ktoś was czymś zraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam rodzine w brzesku i nie slyszalam zeby byly tam jakies problemy w szpitalu. zas w bochni w szpitalu pracuje znajoma rodziny i pewnie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar rodzić w Bochni i miło słyszeć dobre opinie odrazu lepiej się czuje..;) W szkole rodzenia poznałam pare pań położnych i bardzo miłe były. Jestem w 8 miesiącu i na szczęście nie leżałam w szpitalu więc dobrze słyszeć dobre opinie zwłaszcza że dużo znajomych rodziło w Brzesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę znowu rodzić to tylko w Bochni-autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Cholewy. Nie mam zastrzeżeń całkiem fajny. Innych nie znam osobiście. Innego z nich (nie znam nazwiska) koleżanka sobie chwaliła. Acha był jeszcze taki jeden przy obchodach- zdawał się byc całkiem miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Górczewskiego i też sobie chwale z innymi nie miałam styczności. A czy przy porodzie nie ma problemu z otrzymaniem gazu rozweselającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilal rok temu. Gaz sama polozna proponowala. Warunki i lekarze i cala opieka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.. to spokojnie można iść rodzić jak opieka dobra. :) rozumiem że też pomagają w przystawianiu dziecka do piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagaja bez problemu. Zwłaszcza jak sie ma 1-sze dziecko. A jak sama chcesz sobie poradzić a dziecko dłuższą chwilę płacze to zaraz któraś przyjdze pomóc. W ogóle o wszytko mozna zapytac i udzielaja informacji chętnie, a nie jak nie raz z wielką łaską. Co ty o 4.45 nie śpisz? Dziecko nie daje?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bezsenne noce..:) ostatnio 2-3 godzinki mam wyjęte ze snu..;) Dzięki dziewczyny za udzielone informację na temat szpitala. Ja od początku tam chciałam rodzić mimo że nie znałam opinii widocznie mam dobrą intuicję..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz powiedziałam- kiedy będe w ciązy z drugim dzieckiem to na pewno ide do bochni znowu. Mam nadzieje ze do tego czasu nic sie tam nie pozmienia. Poki co oddzial gin-poł w bochni posiada drugi stopien referencyjnosci wiec musi tam wszytko chodzic jak w zegarku. Mysle ze ty tez bedziesz zadowolona, czego ci zreszta zycze, bo dobry komfort psychiczny swiezo upieczonej mamy, zwłaszcza jesli zostaje sie nia po raz 1-szy to podstawa. A ja sie tam czułam b dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequily
A powiedzcie jak wygląda sytuacja w momencie kiedy jest kilka porodów jednocześnie. Kiedyś było tak że kilka kobiet w jednej sali rodziło oddzielone tylko zasłonkami :/ Ciekawe jak jest teraz, zwłaszcza jak chcą korzystać z sali do porodów rodzinnych:) słyszałyście coś o takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa bo przecież tam jest tylko 3 sale do porodu!! A w każdej sali można rodzić z mężem a jak by kóraś chciała na sali z wanną a już jest zajęta to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bochnia jak najbardziej ja chodzę do pani doktor szkarłat jak najbardziej polecam super pani doktor a Brzesko odradzam jak najbardziej mieszkam w okolicy i szpital w brzesku nazywany jest umieralnią mojej mamie zaszyli tam chustę i nici w brzuchu a z tatą tak strasznie się spieszyli do szpitala ze 15 min stali na mostku dopóki nie zauważyli ze mama do nich idzie wtedy ruszyli i niestety zmarł zanim dojechał a mi chcieli robić punkcje lędżwiowo jakąś tam bo myśleli ze mam zapalenie opon muzgowych a to była ciężka grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona84
Urodziłam dzidzię 2 tygodnie temu na tym oddziale i złego słowa nie możemy powiedzieć-jesteśmy z mężem zachwyceni!!! Świadomość, że w każdej chwili pomoc i porada w zasięgu ręki dawała duży komfort psychiczny, a to takie ważne dla młodej często zestresowanej matki. Panie od noworodków z wielką cierpliwością przystawiały dziecko do piersi,przewijały(byłam po cc),zabierały na noc. Nie było problemów z dostaniem kroplówki przeciwbólowej tyle razy ile była potrzeba! Poza tym świetne warunki-SZCZERZE POLECAM wszystkim przyszłym rodzącym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
Również urodziłam 2 tygodnie temu w Bocheńskim szpitalu i nie mogę powiedzieć złego słowa o personelu. Pełen profesjonalizm, uczynność, troska, cierpliwość, dobre słowo w chwilach kryzysowych. Począwszy od przyjęcia do porodu do dnia wyjścia nie usłyszałam złego słowa z ust personelu, który notabene ma dyżury po 24h. Duży zakres badań dla noworodków , dobre sprzęty, poradnia laktacyjna nawet po wyjściu ze szpitala. Z czystym sumieniem polecam porodówkę w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
cześć dziewczyny! Czy któraś z Was będzie tam rodziła na początku 2015 roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa90
witam was .. ja będe rodzić na początku grudnia w Bochni (jeszcze się zastanawiam jaki szpital wybrać) ale chyba wybiorę Bochnię bo opinie ma dobre i to jest szpital w razie czego jakby coś się działo to jest dużo specjalistów którzy pomogą.. myślałam nad roztoką ale tam coraz częściej słyszy się złe opinie i komplikacje przy porodzie a co gorsza o umieralności noworodków... mam okropny mętlik w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelopomelo
Hej dziewczyny, czy któraś z Was rodzi może w 2015 roku w Bochni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Ja mam zamiar urodzić swoje dziecię właśnie w Bocheńskim szpitalu za 3-6 tygodni :) Leżałam trzykrotnie na patologii i byłam zadowolona - położne miłe ( wiadomo że nie wszystkie ) jedzonko ok , sala super ... zobaczymy jak będzie piętro wyżej !???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was ma nazwisko na pierwszą litere K i ostatnią na k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar rodzić w Bochni, termin mam na 2 kwietnia :) ze szpitalem w Brzesku mam złe doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientujecie się czy jest możliwość znieczulenia zzo w Bochni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość987654321
Tak, jest możliwość znieczulenia zzo w Bochni, a przynajmniej tak mówią na szkole rodzenia :P Ja będę tam rodziła pod koniec marca i chciałabym takowe znieczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy faktycznie jest czy tylko w teorii:) ja mam termin na polowe marca i tez wolalabym z zzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście niewyobrażam sobie tam rodzić nigdy więcej,położna zapomniała o nacięciu,mój lekarz do którego chodziłam prywatnie N.M.nawet nie zapytał jak się czuje a leżałam kilka dni przed porodem a na koniec pozarażali dzieci i wypisali do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam dwa lata temu. jestem mega zadowolona, znieczulenie bezpłatne, świetna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu rodziłam,spotkałam tam dziewczyne która miała cesarke i spytałam jak było a ona na to;że dobrze po za tym,że na żywca ją cieli bo znieczulenie niezadziałało a nie sprawdzili i usypiali ją na szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×