Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poronienie a następna ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam czy ktoś miał taki przypadek Zaczynając od początku 15 czerwca 3 dni przed okresem wyszedł pozytywny test ciążowy,19 czerwca dostałam.plamienie pojechałam do lekarza pokazał się pęcherzyk ok 4 tydz ciąży dostałam leki i odpoczynek plamienie trwało tydz nast wizyta u lekarza brał ciąży macica oczyszczona lekarz mówił że wszystko wróciło do normy że owulacje będę miała za 5,6 dni i że można zacząć starania od razu. Było z mężem.przytulanko niedokładnie dni które lekarz powiedział ale w okolicy do dziś nie mam.krwawienia więc wykonałam test ciążowy i wyszła jasna kreska. Czy ktoś miał taki przypadek czy to była ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie miał. od przytulania nie zachodzi sie w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość mistrz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś odpisze serio czy nie ma.co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz żeby Cię serio traktowali to pisz jak kobieta dojrzała, mężatka planująca rodzinę, a nie jak zawstydzona pensjonarka bzykająca się cichcem po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.na innych forach tak piszą i można popisać z normalnymi kulturalnymi ludźmi każdy wspólzycie określa jak chce no.trudno.tak.myslalam.ze nie ma po co.pytac na.forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jestes ? zrob test w laboratorium koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro potwierdze w domu i zobacze czy kreska jest mocniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu... przytulanko. Brakuje jeszcze owulki, testowanka i fasolki. Dorosle kobiety, a takie infantylne. Jak rozumiem, ze nie wszystko trzeba nazywac prost, ale blagam... glupsze okreslenie na "wspolzycie" to chyba tylko "serduszkowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze ja nie prosiłam o to czy komuś sie podoba moje określenie, a widzę że na forum to tylko osoby którym wszystko przeszkadza każdy określa jak chce i nie uważam że jak ktos używa stwierdzeń które mi sie nie podobają to jest głupi. Ale tutaj wszyscy najmądrzejsi eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak juz jest na forum. Predzej cie obraza i wysmieja niz pomoga... Jak chcesz miec pewnosc to jedz do labolatorium i zrob badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być w ciazy jak najbadziej tym bardziej, ze Twój organizm sie sam oczyścił. Ja poroniłam 2 razy i po każdym poronieniu przez 7 miesięcy nie mogłam zajść w ciąże. Za 3 razem sie powiodło i mam 2 miesięczna córeczkę. Byłam zawiedziona, ze mi nie wychodziło bo dziewczyny które porobiły często nawet nie doczekiwalu kolejnej miesiączki bo juz buły w ciazy także zdążą sie to bardzo często. Ja miałam za każdym razem łyżeczkowanie i może to dlatego było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc dzis 19:18 dziekuję za odp ;) ja zastanawiam się czy to by mogło być pozostałość po tamtym poronieniu ale jeżeli lekarz stwierdził ze owulacja sie zbliża to chyba raczej nie utrzymywało się hcg tak aby test wyszedł, ale boję się cieszyć chociaż objawy mam tak jak z przed 1 ciąży bo tą co poroniłam to słabe miałam objawy bardzo wczesna 4 tydz :( bardziej była to ciąża biochemiczna nawet krwawienia nie miałam mocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak pozatym gratuluje córeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko za szybko sie chcesz starać. Po poronieniu najmądrzej jest odczekać od 3 do 6 miesięcy, bo jest zagrożenie że sytuacja może się powtórzyć jeśli przyczyną jest kondycja, stan twojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja porpniłm 9 lattemu w maju a w lipcu zaszłam w ciążę bliźniaczą i wszystko ok.Mam dwóch chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy za szybko hm lekarz powiedział że można już w tym cyklu wcześniejsza ciąża zeby nie testy robione przed miesiaczka nie wiedziałabym że byłam bo dostałam w dniu miesiaćzki plamienie i pozniej taki slaby jakby okres lekarz stwierdził ze wszystko w srodku wygląda ładnie i można sie starac bo owulacja bedzie za pare dni, nie staralismy se jakoś specjalnie bo kochałam sie z mężem nie w te dni co mowił lekarz ale mąż kończył we mnie chodź ja caly czas wiedziałam ze nie bede w ciąży czekałam na okres, a że słabo się czuję a okresu nie ma pomyślałam że może zrobie test bo chciałabym wiedziec bo jutro wyjeżdżam na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam dwa razy bardzo jasne kreski i mam dwoch synkow :) wiec gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) gratuluje synków ;) ma nadzieje że jutro test pokaże wyrażnie tak lub nie bo najgorsza ta niepewność a że jutro mam urodziny to może Bóg mi ześle piekny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale beta hcg z tamtej ciazy bedzie spadac dobre 30 dni przynajmniej jak nie dluzej i testy beda wychodzic pozytywne!!! Zaden lekarz nie powie ci ze od razu po poronieniu mozna starac sie o kolejne dziecko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna- po ciąży biochemicznej. Ja poronilam dwa razy. Raz tak jak ty- dostalam zielone światło natychmiast. Raz w 9tc i również sama się oczyscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moj lekarz powiedział ze można, może dlatego ze to była bardzo wczesna ciąża i bardziej przypominala biochemiczną bo nawet plamienie dostałam w dniu okresu po paru dniach było wszystko czyste. Słyszałam ze hcg moze do 10 dni sie utrzymywać ale do 30 to chyba przy wiekszej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia dostała krwotoku podczas poronienia. Wypisano ją ze szpitala w stanie dobrym. Po jakimś czasie zaczęły się częste omdlenia. Pomógł jej www.dariuszlange.pl rozpoznając i lecząc niedokrwistość pokrwotoczną. W zeszłym miesiącu urodziła zdrowego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×