Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poronienie?

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Mam poważny problem. Może zacznę od początku. 8 dni temu powinnam dostać okres. Nigdy nie spóźnił mi się o ani jeden dzień. Po dwóch dniach zaczęłam mieć wątpiwości czy to nie ciąza.. Zrobiliśmy 3 testy ciązowe i każdy pokazwał drugą baardzo jasną kreseczkę. Załamaliśmy się. Z racji na wiek, mieszkanie, problemy finansowe... Chlopak przeczytał o aborcji farmakologicznej. Namówił mnie. Zamowiliśmy tabletki. Pierwszą tabletkę Mifepristone 200mg połknęłam w piątek ok 14. wSZYSTKO robiłam z zaleceniami z ulotki. Kolejne 4 tabletki Misoprostol wzięłam po 24h, kolejne 4 tabletki te same po 3 godz. Po pierwszej dawce dostałam drgawek, lekkich skurczy. Na podpasce były 3 malutkie skrzepy. I brązowa wydzielina taka gęsta. Skurcze mialam lekkie, brzuch trochę bolał ale zero krwi. Wiem że u dziewczyn innych wyglądało to że krew i skrzepy krwi bardzo leciały. A jest niedziela noc a ja tylko delikatną wydzielinę mam na podpasce czasami.. Jak myślicie od czego to może być? Czy to znak że nie powiodło się? I czy jest szansa że tabletki nie naruszyły płodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naruszyły, pewnie plod jest uszkodzony, ale nie poronilas. Poronienie to ogromny krwotok i bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do szpitala na oddział ginekologiczny. Powiedz ze bardzo boli cie brzuch , kłam jak z nut. Zrobią ci badanie usg. Jesli poronilas to cie wyczyszcza , jesli nie to bedziesz miec jasnosc ze sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak zrobilam . Nieprawda z tym okropnym bolem. Bolalo, ale bez przesady , krwi troche . Chyba zalezy od dlugosci ciazy. Ja bylam w 8 gdy poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej jak lekarz pozna ze klamie i każą jej zapłacic. U nas w szpitalu juz pare takich było. wyszły z rachuneczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasz dziewczyny. Za nic nie będzie płacić. Jesli nie pojedzie to dopiero sobie narobi balaganu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz na ostry dyzur i powiedz, ze nie wiesz co sie dzieje, ale nie wyrabiasz z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrz, u nas na ginekologicznym juz pare wyszło z kwitkiem, bo nie chcialo im sie czekac do lekarza. są na czarnej liscie szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli plod jest uszkodzony usuna ciaze, jezeli poronilas to i ta musza cie wyczyscic bo zawsze cos zostaje i potem prowadzi do roznych chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mogę iść do ginekologa prywatnie na usg? powiem mu o bolu brzucha i o lekkim brazowym sluzie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pewne jest to że płod jest uszkodzony tak? Mogę być w 3 tyg ciązy jak najwyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz, ze lakrze to idioci? od razu zgłoszą ze probowalac usunac*****erwszą osobą która bedzie podejrzana to twoj facet. pozniej przeswietlą waszą sytuacje i moze pojsc siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,No patrz, u nas na ginekologicznym juz pare wyszło z kwitkiem, bo nie chcialo im sie czekac do lekarza. są na czarnej liscie szpitala " buhaha...czarna lista szpitala ....do jakiego lekarza ? Lekarz jej nie wyczysci bo to zabieg wykonywany w szpitalu.Dziewczyna ma problem, a ty tu bzdury piszesz. Nocny dyzur bo ma silne bole i nic wiecej. Nikt jej nie odesle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdziwiłabys sie. Mamy prawo odmowic przyjecia jesli ktos juz wczesniej symulował. :) I tak nie muszą jej przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,A czy mogę iść do ginekologa prywatnie na usg? powiem mu o bolu brzucha i o lekkim brazowym sluzie... ?" Mozesz, ale co to ci da? I tak bedziesz musiala pojsc do szpitala. Szkoda czasu. Ja pojechalam ok godz 23 na ostry dyzur . Powiedzialam na Izbie Przyjec , ze potwornie boli mnie brzuch, spac nie moge i juz nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,myslisz, ze lakrze to idioci? od razu zgłoszą ze probowalac usunac*****erwszą osobą która bedzie podejrzana to twoj facet. pozniej przeswietlą waszą sytuacje i moze pojsc siedziec" ALE BAJKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze przez to bedziesz niepłodna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Zdziwiłabys sie. Mamy prawo odmowic przyjecia jesli ktos juz wczesniej symulował. usmiech.gif I tak nie muszą jej przyjmować" Tak....??? To udowodnij mi , ze mnie nie boli bo mnie boli jak cholera. A nie przyjmiesz mnie, a potem cos sie stanie to kto za to odpowie? Ja ? Ja bylam w szpitalu przeciez gdzie odmowiono mi pomocy. Nie pisz wiec bzdur. Normalnie ja zbadaja i powiedza co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przerazilo to podpisywanie tych oswiadczen , ze nie chce pochowku, znac płci itp... Podpisalam, ze nie chce, potem zalowalam tej decyzji bo to jednak bylo moje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "jak była u nas nic jej nie było" cały szpital stanie za tym lekarzem, a ty za kłamstwa mozesz zostac pozwana za probe działania na szkode szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze po ostatniej tabletce 30 min i zwymiotowałam jak kot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo nog nie rozkladac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×