Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lillilalalo

Posiadacie kartę Rossnę z Rossmanna?

Polecane posty

Gość lillilalalo

Tak pytam, bo zastanawia mnie, po co im tyle danych przy rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
a ja mam a dziewczyny rejestracja wcale aż tak dużo czasu nie zajęła ;) kupuję córce mleko Hipp, jest bez promocji dość drogie u mnie w mieście, puszka 800g około 45zł w rossmanie z kartą Rossnę puszka wychodzi mnie poniżej 40zł jak dla mnie się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze marne pocieszenie
a to co za dane sa wymagane? Ja mam karte, ale juz nie pamietam jakie dane podawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillilalalo
To tak jak ja. Chciałam się zarejestrować, a tu nagle tyle danych trzeba było podać. Szkoda, że rozmiaru buta nie chcieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze marne pocieszenie
ja tez mam 6procent, oplaca mi sie bo uzywamy pieluch babydream, do tego jak wlasnie jest ma cos promocja to dodatkowy rabat jest akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo danych, nie mam
My nie piszemy, czy rejestracja zajmuje dużo czasu czy mało, tylko ilość informacji, które trzeba podać.. Swoje dane: imię, nazwisko, adres również dane dziecka: data urodzenia, imię, nazwisko... już dalej nie pamiętam.. Po co info mojego dziecka ma zacząć krążyć tu i tam... Poza tym, tak często nie kupuję w rosmanie, by mi się to opłacało... Owszem, młody pije Enfamil, ale kupuję przez internet, bo płacę 213zł za 10 x400 lub 5x 800.. a nawet z kartą takiej ceny za mleko w rosmanie bym nie uzyskała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
koleżanko wyżej na jakiej stronie zamawiasz mleko? podaj linka, może też skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak te dane to jakaś
paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjha
Jeśli dziwi was po co podaje się dane dziecka to wam odpowiem :-) Za każdym razem jak przechodzisz na wyzszy poziom rabatu to dostaje się drobny prezent - np. gazeta dotycząca opieki nad dzieckiem w twoim wieku.Poza tym maluch dostaje też upominek na urodziny (body, czapka itp). Ja mam obecnie 7% rabatu i uważam że sporo oszczędzam.Z tym że zakupy dla dziecka robię głównie w Rossmanie.Czasami dostaję dodatkowy rabat.Np w okolicach Bożego Narodzenia oprócz mojego zwykłego rabatu był dla uczestników dodatkowy 25%. Akcja trwała koło tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjha
nad dzieckiem w twoim wieku - nad dzieckiem w wieku twojego miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmamaaaaaa
przecież nie trzeba prawdziwych danych podawać, wy to jesteście ekspertki od wszystkiego :D ja pierdacze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzesnu
ja nie mam, rzadko chodze do rossmana, sloiczkow juz nie kupuje, pampersy kupuje w tesco, mleko w biedronce, zreszta zaraz nie beda mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oooo jestem jaka jestem
zamawiam na allegro.. tak apteki internetowe sprzedają różne produkty, w tym mleko.. wpisuję enfamil i mam nie zawsze są, ale spokojnie można dostać, tak jak pisałam 10 małych lub 5 dużych puszek za 213-216zł.. (czasem patrzę np. 3 dni na aukcje i czekam na te tańsze mleka) Ja biorę do paczkomatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona0110
Dziś robiłam zakupy tak jak zwykle pampersy firmowe rossman i trochę chemii ,zdziwiłam się tyko przy kasie gdy pani powiedziała ze moja karta jest nie ważna, a korzystam z niej od 2 lat a nie dawniej jak tydzień temu wszystko było ok .Wiec jak teraz mam postapić aktywować nowa kartę a może to błąd systemowy i na nowo rejestracja a co ze starym kontem ?Jestem zawiedziona bo zapłaciłam normalna cenę i straciłam kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy w miesiącu trzeba robic zakupy żeby karta była ważna. Właśnie dzisiaj mieli jakiś błąd w systemie i mi nie naliczyło rabatu, więc anulowali paragon i od nowa. Może i w Twoim rossmanie był jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najkorzystniej jest załozyć tę kartę i mieć kartę w super pharmie i dołączyć do programu "Jesteśmy rodzicami". Ja np. sprawdzam gdzie są jakie aktualne promocje i tam kupuje potrzebne mi produkty :) W Super pharmie dodatkowo super sprwą są spersonalizowane kupony, zieniające się raz na msc. Ja np. za każdym razem dostaje rabaty np. na serię Oilatum, bo akurat tego uzywam, aż 35%. Gdy kupowałam Nivea Baby to odstawałam -35% własnie na to :) Plus z tą kartą wszyyystkie pieluszki Pampersa przez 4 lata są w cenie 39,99zł a co 10 paczka za grosz :) Polecam :) A co do Rossmanna to np. dziś robiłam tam drobne zakupy, tylko patyczki higieniczne i płatki kosmetyczne dla bobasów, a pani w kasi zaproponowała mi prezent: smoczek uspokojający lub krem sexy mama :) Także jestem naprawdę zadowolona, pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dziecka a chciałabym mieć kartę, korzystam z kosmetyków dla dzieci z powodu alergii na inne kosmetyki a tylko z kartą obowiązują promocje, czy tak w ogóle mogę założyć kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z karty, z karta np. pieluchy sa 10 zl tansze no i zawsze jakis rabat naliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładałam 3 lata temu dla pierwszej córki, teraz dopisałam drugą i mam ciągle rabat 10% do ukończenia 3 lat przez młodszą. Zawsze to coś się uzbiera z tych rabatów ale poluję na promocje pieluch też w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwa razy i już nie chcę jej mieć. Trzeba co chwilę robić zakupy, co dwa tyg. bo wygasa jej waznosc. A potem znowu te glupie logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś się podzieli nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Ja posiadałam i nic mi to nie dawało ;p Tzn kilka groszy zniżki na pieluchach za 60zł to dla mnie żaden rarytas ;p Bardziej opłaca się robić zakupy na stronach internetowych, w których są duże rabaty - żeby zachęcić klientów. Zamawiam tez darmowe próbki stąd: http://darmowa-pielucha.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Kasi_i Antka
Mam kartę i zawsze coś dzięki niej oszczędzam, z programu można korzystać również za pomocą aplikacji, dla mnie jest to wygodniejsze. Spore oszczędności mam także dzięki temu, że przeglądam gazetki promocyjne http://www.gazetkonosz.pl/rossmann/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×