Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marti556

Poszukiwany fajny piesek dla dziecka

Polecane posty

Mam małego synka i słyszałam, że fajnie jest jak dzieci rosną razem z pieskiem, czytałam dużo i sama nie wiem jaką rasę wybrać? Co polecacie? Tutaj dużo przeglądałam http://www.mojpies.com/rasy-psa ale nie moge sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Zastanów się na pewno czy chcesz i możesz wziąć psa, weź pod uwagę, że to jest obowiązek i uwiązanie na najbliższych kilkanaście lat. Fajna rasa dla dziecka? Labrador, Labradoodle są fajne, ja lubię Jack russel terrier, ale mogą być awantury. Może zastanów się nad adopcją szczenięcia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Beagle są myśliwskie, mają mocny instynkt często, są niesforne, hałaśliwe i potrzebują ruchu. Nie wiem czy jesteś w domu czy w mieszkaniu. York... Jeżeli ktoś lubi takie myszki? :) Ale to też Terrier, miej na uwadze, że to prawdopodobnie może nie będzie potulna kulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O yorka trzeba dbać, wozić go do fryzjera dla psów (http://www.fryzjerpieskow.pl/), bo te ich włosy nie mogą być za długie. ALe w sumie to jest jedyna opcja dla osób, które mają uczulenie na sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie jedyna spamerze, bo są inne rasy, które mają włosy i nie trzeba ich strzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kundelek ze schroniska, nie szczenię ,od razu dziecko zobaczy że piesek to nie puchata miękka zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas kiedys psa? Przemysl ta decyzje jeszcze 10. Nikt nie chcialby kolejnej znudzonej zabawki w schronisku. Sprobuj wychodzic 3 razy dziennie na spacer zeby sprawdzic jak sie z tym poczujesz :P (chyba ze masz dzialke, abo dziecko jest w wieku w ktorym sam / sama bedzie wyprowadzac, wtedy wyslij pocieche na spacery dla proby). Jesli to pierszy pies, radze nie brac duzego. Maly psiak to tez pociecha i najlepszy na start. I nie kupuj bron boze, tyle szczeniakow jest w schroniskach czy domach tymczasowych!! W razie gdybys Ty lub dziecko zmienila zdanie, oni zabiara psa i nie beda Ci robic wiekszych problemow. Kazdy pies jest dobry jesli go dobrze ulozysz, ale jak mowie, mala rasa na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chce szczeniak to musi spróbować wychodzić co 3-4 h ,również w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co pózniej jak urośnie i sie znudzi dziecku to kopa w d**e i do widzenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Labrador...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
welsh corgi pembroke najłagodniejsza rasa. sama mam od kiedy synek skonczyl rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Labrador .A ja mam ratlerka suczke jest kochana.Suczki sa bardziej przywiazane i lagodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdajecie się w dyskusję i podbijacie temat, a to jest zwykła spamówa, wystarczy kliknąć w jej nick. Nie karmcie tr00la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czemu tak zniechęcacie. W ubiegłym roku kupiliśmy szczeniaka shih tzu. Mały piesek na początku i tak ma kwarantanne i nie może za bardzo wychodzić. Nie trzeba w nocy bo i po co- są maty do nauki siusiania. Jak załapie to dopiero przenosić umiejętność na dwór. Piesek wychodzi 3 razy dziennie o 6.30 ( w weekendy o 8) o 16.30 i 20. W domu czysto, nie ujada. Był z nami nad morzem, także to wcale nie taki wielki problem. A oboje z mężem pracujemy na cały etat a piesek nie wygląda na zaniedbanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuszka8
Zależy od tego jakie masz warunki mieszkaniowe, czy możesz wziąć duże psa czy małego. Jak dużego to polecam Labradora, albo Golden retrivera a jak małego to może jakiś terier? Są bardzo radosne i żywotne. A wszelkie niezbędne akcesoria możesz zamówić w sklepie online http://www.tukan24.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×