Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Napoleonka09

Potrzebna Porada

Polecane posty

Witam wszystkich mam takie pytanie, poniewaz nigdy wczesniej tak sie nie zdazylo ale zazwyczaj przed okresem mialam straszne bole brzucha, zaczynaly sie tydzien przed, teraz dzieje sie cos kompletnie innego. Nigdy nie zabezpieczalam sie z chlopakiem podczas stosunku, od tygodnia mam biegunke zadnych boli jutro powinien zaczac mi sie okres , ale nic nie wskazuje ze ten okres sie pojawi, jakie sa szanse ze jestem w ciazy ? czy wogole sa? Dodam ze nie mam dzieci , stosunek z partnerem zaczal sie rok temu byl on moim pierwszym, i jak juz wspomnialam nie mam dzieci i nie zabezpieczamy sie. prosze o wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie nie zabezpieczacie to chyba normalne ze mozesz byc w ciazy. Nie wiesz skąd sie dzieci biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty umiesz czytac ze od roku mam stosunek bez zabezpieczenia i jeszcze nie bylam w ciazy. Chodzi bardziej o ta biegunke czy to moze byc ''objaw'' ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wbrew pozorom w ciaze tak latwo sie nie zachodzi. Nie rozumiem ze nie pojmujesz tego ze wlasnie w tym miesiacu moglas zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytam czy biegunka moze byc obawem a ty mi nadal o tym samym, akceptuje taka mysl ze moge byc , chodzi o ta biegunke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wczesnie na jakiekolwiek objawy. Raczej zlapalas jakiegos wirusa i stad biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegunka to raczej objaw porodu :D P.S. Przedtem nigdy nie miałaś sraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×