Odpowiedz na ten temat

potrzebny odpoczynek

• gość 2015.01.22 [06:30]
    Drogie mamy pracujące i majace małe dzieci w domu. Nie czujecie się zmeczone tym wszystkim?? Nie powinnam narzekać bo prawie rok minął odkąd pracuje wróciłam do pracy. Synek ma 21 mc jak jestesmy z mężem w pracy to siedzi z nim babcia, czasem jak ustawiam swoja prace tak żeby być w ciąu dnia i ew wieczorem zamienić się z mężem. Maż też dużo pracuje, czesto go nie ma prowadzenie domu spada na mnie, gotowanie sprzątanie itp.tesknie za tymi czasami jak tylko siedziałam z synkiem w domku, bywały momenty że sę az nudziłam jak spałusmiech.gif
  • gość zmęczona 2015.01.22 [11:11]
    Tak ja czuję się czasem zmęczona Pracuje , po pracy zajmuje się dzieckiem jemy obiad ,ogarniam dom , bawię się z córką ma 1,5 roku – nie zajmie się sama sobą dłużej niż 10 minut cieżko cokolwiek zrobić , pranie robię razem z nią i wieszam pranie z nią ona mi pomoga , jeszcze zmywanie , sprzątanie , maż gotuje obiady na 2 – 3 dni i pali w piecu. A ja po pracy jeszcze musze dorabiać niestety mało zarabiamy w pracy i muszę. Wieczorem padam na twarz, mała czasem zasnie kolo 20.00 – 20.30 to mam czas dla siebie, ale czasem zasypia dopiero koło 22 to wtedy nie mam dla siebie nic, jeszcze w nocy się czasem budzi i nie spi godzine lub dwie. I muszę do niej wstawać. Przez to że mam tak dużo obowiązków to mam problemy z zasypianiem i ze snem i często jestem padnięta a prace mam na wysokich obrotach. z dziekciem jest teściowa ale jak wracam to zaraz wychodzi i chociaż nie pracuje zawodowo to nic mi nie pomoże a wrecz jeszcze nabrudzi , kubki z kawa zostawia nie umyte itp. Ogólnie nie narzekam jestem zorganizowana ale czasem przydalaby mi się pomoc.
    założyłam tu na kafe nawet taki temat
    http://f.kafeteria.pl/temat/f10/nawal-obowiaz kow-p_6127531
    ale co niektóre laski mnie wyśmiały , no bo mąż pomaga mi tak że gotuje i pali w piecu no to co ja narzekam. A ja nie dość że pracuje to jeszcze w domu dorabiam
  • gość 2015.01.22 [11:15]
    Nie wyśmiały cię za to jak narzekasz tylko za to, że zrobiłaś sobie dziecko, po chwili wróciłaś do domu i nie masz nawet dla niego czasu, bo jesteś tak zarobiona pechowiec.gif Trzeba było sobie świnkę morką kupić a nie w ciążę zachodzić.
  • gość 2015.01.22 [11:16]
    ^^wróciłaś do pracy, przepraszam za błąd.
  • gość zmęczona 2015.01.22 [11:23]
    mam czas dla córki , jak wracam z pracy , jemy obiad i bawimy się, jak wraca mąż później to się nią zajmuj a ja dorabiam
  • thaimassage 2017.08.09 [10:55]
    Wiadomo, że czasem jest się zmęczonym. Najlepiej znaleźć sobie jakiś sposób na zrelaksowanie się co jakiś czas. Ja polecam dobry masaż. Tutaj warto sprawdzić: http://thai-massage-szczecin.com/
    Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...