Odpowiedz na ten temat

Potrzebuję tysiala. Jak mogę go zarobić lub załatwić w kilka dni?

• gość 2017.03.06 [15:01]
    Powiedzmy że w tydzień czy dwa smutas.gif
    Mam małe dziecko, nie mogę iść do pracy bo choruje, nie mam go z kim zostawić. Miałam niespodziewany wydatek, 300zł poszło się grzmocić bezpowrotnie, a jednocześnie wyskoczyła kolejna rzecz, która zrujnowała mój budżet smutas.gif Nie mam wartościowych rzeczy żeby je sprzedać, nie umiem malować szyć czy robić ciast, żeby zarobić w taki sposób. Pożyczki nie wchodzą w grę, bo nie mam stałego dochodu (a raczej udokumentowanego nie mam). Ratujcie.. W sumie to jestem tak zdesperowana, że nawet 200 czy 300 zł mnie ratuje, więc każda sugestia i pomysł będzie na wagę złota smutas.gif Jakoś muszę uciułać trochę grosza żeby przeżyć do końcówki miesiąca smutas.gif
  • gość 2017.03.06 [15:05]
    Daj ogłoszenie na roksa
  • gość 2017.03.06 [15:13]
    Co to jest roksa??
  • gość 2017.03.06 [15:20]
    Hmmmmm
    Może wystaw coś, jakieś ubrania, buty, torebki, biżuterię??
  • gość 2017.03.19 [22:14]
    Jeżeli masz stały dochód, to możesz skorzystać z pożyczki krótkoterminowej http://szybkakasa24.pl
  • gość 2017.03.19 [23:01]
    a jakieś korepetycje? masz jakieś wykształcenie?albo może weź do siebie do domu jakieś dziecko pod opiekę na parę godzin.
  • gość 2017.03.19 [23:18]
    Sprzątanie to jest szybko zarobek. Zobacz na oferty na gumtree , sama możesz się też ogłosić. Może weekendowa praca na jakimś weeselu.
  • gość 2017.03.21 [00:26]
    Zamiast zostawiać swoje pieniądze w banku który dzięki twoim depozytom zarabia ogromne pieniądze, dowiedz się w jaki sposób twoje pieniądze mogą pracować na siebie oraz jak ogromne możliwości daje współpraca z Futurenet.
    FutureNet jest POLSKĄ platformą społecznościową z dynamicznie rozwijającym się systemem online:reklama online, narzędzia online, gry online i zarabianie online. Biznes online to nowoczesna formazarabiania pieniędzy.
    Z FutureNet jesteś w stanie stworzyć idealne źródło dochodu (tego dodatkowego jak i głównego).
    Zobacz prezentacje i zarób dzisiaj swoje pierwsze pieniądze
    http://lukasz9.futurenet.club/info
  • gość 2017.03.21 [08:13]
    Autorko, jak znajdziesz taki sposób, daj mi znać, też skorzystam usmiech.gif Ostatecznie możesz poprosić o pomoc na zrzutka.pl, ale to chyba trwa miesiąc....
  • gość 2017.03.21 [09:01]
    a może oriflame lub cos z tych firm katalogowych
  • gość 2017.03.21 [09:05]
    Może korepetycje? Mój brat tak dorabiał na studiach i w dobrych miesiącach wyciągał ponad 2 tysiace usmiech.gif
    Teraz jest na to dobry czas bo zbliżają się matury więc jest dużo chętnych.
  • Konsultant Oriflame Brojce 2017.05.06 [18:28]
    Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy.
    Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce
    Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki
  • gość 2017.05.06 [18:54]
    do gość 2017.03.21 [00:26]- już w amber gold zarabiały na siebie,

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...