Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona1986

potrzeduje clexane!!!!

Polecane posty

Gość zrozpaczona1986

witam jestem po 4 poronieniach aby starać się utrzymać kolejną potrzebuję clexane 40 mg. nie jest on dla mnie refundowany. lek jest drogi. może ma ktoś do oddania albo do odsprzedania po niższej cenie . będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejcorki
ja mam.jaka cena cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja tez się zapytam,
ej ty wyzej, badz mila i oddaj jej za koszt wysylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz sobie
po tylu poronieniach ma dla Ciebie znaczenie cena clexane? Zamiast do lekarza to na forum leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgyukmnbvc
a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal
ja kupowałam clexane 40mg 10 zastrzyków po 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgyukmnbvc
Myślałam, że tu zaraz grube setki mi podadzą a to 15 zł? No proszę Cię autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 1999
Pare miesiecy temu clexane kosztowal rzeczywiscie 15zl, ale teraz zmienilo sie cos jesli chodzi o refundacje i koszt 1 opakowania to dokladanie 116zl!! Sama kupowalam to wiem. W przeliczeniu na kilka miesiecy to sa naprawde duze koszty, bo w opakowaniu jest tylko 10szt a bierze sie to codziennie wiec nie dziwie sie autorce tematu, ze prosi o lek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona1986
tak cena ma znaczenia. walczyłam o to by usłyszeć że mogę się starać o ciążę aż w końcu przyszedł ten dzień. wydałam kupę kasy z czego ani złotówki nie żałuje, ale fundusze się skończyły. wcześniej kosztował 15 zł teraz 116 za 10 zastrzyków więc szukam gdzie taniej, ale bez sensu tu pisałam bo zawsze się znajdzie ktoś kto lżącego i tak skopie. dziękuję tym co chcieli pomóc ale jakoś sobie poradzę nie teraz to za jakiś czas postaram się o ciążę i nie będę potrzebowała niczyjej pomocy. po prostu pomyślałam sobie że ktoś może ma na zbyciu, ale przepraszam za te zapytanie. szkoda że nie można tego tak usunąć. pisałam pod wpływem chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 1999
Autorko, niestety Ci nie pomoge, bo nie mam clexane na zbyciu. Ale wiesz, ten temat nie jest mi obcy, bo staram sie o dziecku i co miesiac biore ten lek. Tak wiec wiem jakie to wszystko wazne. Mnie tez fundusze powoli sie koncza i domyslam sie co przezywasz. A te glupie opinie powyzej olej. Wiem, ze clexane jest przepisywany z refundacja na inne schorzenia (problemy z krazeniem zylnym itp). Moze jakbys sprobowala pojsc do lekarza rodzinnego i podciagnalby cie pod jakas inna chorobe...Wiem, ze to srednio fajne, ale walcz o swoje malenstwo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 1999
Wow! No to nie wiem...Moze Twoj lekarz nie wiedział, ze zmienily sie zasady refundacji.... Ja kupowalam ok miesiac temu i aptekarka wytlumaczyla mi jak to jest. Mam po cichu nadzieje, ze jednak ten lek jest za 15zl i to ja sie myle. Dziewczyny, wczesniej stosowalam fraxiparine zamiast clexane i nawet jesli nie ma teraz refundacji to fraxiparine jest po ok 60zl, wiec wychodzi taniej. Nastepnym razem wypytam lekarza jak to jest z ta refundacja i jakby co poprosze o fraxiparyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamagg
Mi lekarz mówił, że od lipca zmieniała się zasady refundacji i refundowany tylko przy zespole antyfosfolipidowym. Przy innych przeciwciałąch już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na zbyciu clexane. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam na zbyciu clexane 0,4 mg , 11 ampułostrzykawek, cena łączna z przesyłką to 30zł, tel 797344288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzykimi zostały
Tanio odsprzedam zastrzyki /ampułko strzykawki/ Clexane 6 sztuk 60mg/06ml - data ważności do 12/2014 r. Szczegóły na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do oddania Clexane 16 ampulek. 501 292 533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio (3 tygodnie temu) kupiłam Clexane 40 mg (10 ampułkostrzykawek) za hmmm... 15 zł? Nie pamiętam dokładnie. Serio to jest na podtrzymanie ciąży? Bo ja dostałam z powodu nogi w gipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia72
Potrzebuję clexane najlepiej w dawce 40mg lub 60mg może ktoś ma do oddania/odsprzedania w cenie refundacyjnej (wysyłka oczywiście)? W trójmieście mogę odebrać osobiście. Niestety moja recepta jest na 100% i to wychodzi koszmarnie drogo. Bardzo proszę o pomoc, może gdzieś komuś zalega ten lek, szkoda aby się przeterminował. e-mail: c175@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 2 opakowania clexane 0,6 info na lenalena@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 ampulostrzykawek Clexane 40mg / 0, 4 ml moge oddac. Warszawa, waznosc 11/ 2015. Kontakt na majka1000@vp.pl, w tytule emaila prosze wpisac: Clexane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clexane jest refundowane przy zespole antyfosfolipidowym więc nie piszcie, że nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyludzaja to bo latwo sprzedac i jest popyt. kobieta chce mic dziecko a ni stac ja na wydatek 200zl to mocno podejrzane bo dziecko przeciez kosztuje jak ktos nie ma 200zl "na zbyciu" to dziecka tym bardziej miec nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim wyłudzeniu piszesz? Masz świadomość ile kosztuje leczenie niepłodności?? Ja za jednorazowy zakup leków na miesiąc płaciłam ponad 2000 zł!! W tym właśnie jedną ze znaczących pozycji było clexane. Są kobiety, które ten lek muszą przyjmować przez całą ciążę i nie jest to dla wielu z nas lek refundowany - koszt miesięczny około 450 zł samego tylko clexane a gdzie reszta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty potrzebujesz, a ostatnio pacjentka wyrzuciła 10 pełnych opakowań (100 zastrzyków)do kosza na przeterminowane leki, bo kupiła refundowane, ale jednak nie używała, a nie chciała ich magazynować w domu więc wyrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do oddania clexane 0,6 10 ampulkostrzykawek data ważności 2017 R , kontak na meila ilona0884@wp.pl proszę zaznaczyć w temacie ,ze chodzi o clexane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clexane wcale nie jest tak łatwo dostępny jak się wydaje :/ ja brałam stąd http://aptekagold.pl/clexane-inj-80mg-0-8ml-x-10-ampulek.html bo mam problemy ze zbyt dużą krzepliwością krwi i żylakami. Tam akurat nie było problemów z dostępnością, co jest kluczowe dla mnie - bardzo często po prostu nie ma tego leku na stanie w żadnej aptece w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 2 pudełka po 10 ampułko-strzykawek Clexane 0.4. Kupione za 116zl za opakowanie. Sprzedam za 80 zł/op + koszty przesyłki pobraniowej. Data przydatności: 03/2018. nata@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na sprzedaż dwa opakowania CLEXANE. 504 255829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frooger
Mam 20 szt. dawki 40 mg ważne do 04/2016 oddam potrzebującej/emu - prześle listem - proszę o podanie adresu na frooger@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało mi jedno opakowanie clexane 40mg 10 szt ważne do 2018 cena 80zl tel 886342342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×