Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powariowali z tymi cenami w sklepach, a ludzie to kupują.

Polecane posty

Gość gość

Myślałam, że dzisiaj zemdleję z wrażenia. W ubiegłym roku, totalnym przypadkiem, trafiłam w h&m na wyprzedaż letnich rzeczy (totalnym przypadkiem, bo to był początek sierpnia, nie wiedziałam, że już się zaczynają promocje). W każdym razie córkę (wtedy rozm. 92) mialam już ubraną od stóp do głów, ale ubranka były tak tanie, że tylko głupek by nie skorzystał. Więc kupiłam na rozmiar do przodu (98-104) legginsy (po 4zł para), sukienki (po 6-8zł), koszulki (po piątaku), jakieś sweterki po ok 10zł. Uzbierała się naprawdę niezła kupka tych rzeczy. Wczoraj poszłam do tego samego h&ma. Patrzę i oczom nie wierzę: te same sukienki, za które wtedy zaplaciłam 8zł teraz wiszą na wieszaku za 79 !!!!!!!! Oci/pieli, naprawdę! Nigdy z jakąś wielką chęcią nie kupowałam w sieciówkach bo uważałam, że za szmaty żądają fortuny, ale teraz już na pewno moja noga tam nie postanie :D Chyba na łby poupadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
** na początku miało być "wczoraj zemdleję", ajmsory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuje w sieciowkach , ba! nawet tam nie wchodze bo tam samo dziadostwo jest za duza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zgadzam się z tobą. Z drugiej strony, jak mi się jakaś sukienka podoba, to nie patrzę, czy kosztuje 8 zł czy 79..Nie cierpię chodzić po przecenach, letnie zakupy robię właśnie o tej porze roku. No i na takich "frajerach" jak ja te firmy zarabiają :) Inna refleksja - byłam wczoraj w lumpeksie. Niektóre ciuchy wyglądają jak te z najnowszej kolekcji sieciówek, niektóre nawet z metkami...No ale nie każdy lubi nosić używane ciuchy. Chociaż prawda jest taka, że niektóre ubrania z lumpeksu są tak samo używane, jak te z...normalnego sklepu (ludzie przeciez to mierzą, kupują, zwracają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc kupiłam na rozmiar do przodu (98-104) legginsy (po 4zł para), sukienki (po 6-8zł), koszulki (po piątaku), jakieś sweterki po ok 10zł x nawet na wyprzedażach nie ma takich cen chyba ci sie ze szmateksem pomyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a gdzie kupujesz rzeczy? w internecie? w butikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35, ja też nie chodzę po wyprzedażach bo nie mam instynktu łowcy :D Dlatego napisałam, że tamta okazja trafiła się przypadkowo - ciuchy wisiały na wieszaku z taką ceną więc brałam jak leci i mam teraz na to lato córkę ubraną praktycznie w sam h&m, bo tak akurat wyszło ;) Mnie niestety nie stać na kupowanie sukienek a 80zł, bo potrzebnych na sezon jest kilka, a to już taki koszt, ze głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam kupuje kiedy mi sie coś [podoba, jak na przecenie to super, a jak nie to też nie będę sobie odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie czasami na wyprzedazach mozna kupic za pare zl ,tez juz sie z tym spotkalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nawet na wyprzedażach nie ma takich cen chyba ci sie ze szmateksem pomyliło usmiech.gif x Jeśli mi nie wierzysz, z całym szacunkiem - to już jest twój problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO!!!!!!!!!!!! w h&m nigdy nie było promocji po 8zł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.47 to ze tobie sie nie trafilo nie oznacza ,ze nie ma .Autorko mialas naprawde duze szczescie ,ze ci sie trafilo.Mi tez sie trafialy takie okazje ale ja bywalam kiedys bardzo czesto w centrum handlowym(poki nie pracowalam jak dziecko bylo male) nieraz nawet i dwa razy w tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i jeszcze dodam ,ze jesli chodzi o h&m to takie promocje bywaja ,ale to tylko na malutkie dzieci takie do 3 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty autorko, sama sobie odpisujesz? lol leki nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubie latac po sieciowkach. Kiedys bylam zdania, ze szkoda kasy latalam po lumpeksach malych pieniedzy nie zostawialam bo zeby dorwac cos lepszego trzeba isc w dzien dostawy nie oszukujmy sie. Stwierdzilam, ze moze mniej placilam, ale polowy tych ciuchow nie nosilam.. nie wiem dlaczego, moze kupowalam dlatego, ze np. byly firmowe i niby mi sie podobaly ale jakos pozniej mi sie odwidzialy. Na dzien dzisiejszy zdarza mi sie pojsc do lumpa ale rzadko, jednak wole nowe ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w h&m jakiś czas i nie przypominam sobie aż takich obniżek cen, tym bardziej w sierpniu, może w listopadzie to bym się zgodziła prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma AŻ takich obniżek w H&M, to sieciówka i wszędzie ceny i obniżki są takie same, nawet za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKŁADNIE-PROWO w H&M nie ma takich obniżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wczoraj poszłam do tego samego h&ma. Patrzę i oczom nie wierzę: te same sukienki, za które wtedy zaplaciłam 8zł teraz wiszą na wieszaku za 79 !!!!!!!! " Tobie sie tylko WYDAJE ze to sa te same sukienki :P.... sieciowki na wyprzedzarze zamawiaja specjalne produkty, podobne do tych prawdziwych ale jakosciowo duuuzo gorsze (jakos materialu, szycie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile w uk w tej sieci kosztuje zwykły sweterek dla dziecka? 20£ czyli 100zl, promocja moze byc na 10£ max czy 50zl a ty tu o jakis groszach piszesz... Chcialabym takie ceny, tylko ze w UK polki cwaniary wkupuja wszystko co tanie i wywoza tam do was i sprzedaja szmateksom i tutaj zistaje tylko to co drogie, bo was golodupcow w zyciu tak naprawde nie byłoby stac na normalne ceny i chodzilubyscie goło albo w workach po ziemniakach, tacy jestescie dumni z tych smieci a nie wypłat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 10 lat pracuję w hm i z czystym sumieniem mogę napisać, że NIE MA takich przecen o jakich pisze autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często kupuję z H&M dla dzieci ubranka i nigdy nie spotkałam bluzek za 5 zł czy sukienek za 6 zł... legginsy 4 zł???? chyba ci sie z pepco pomyliło.... ale faktycznie z ciuchlandem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaakkk w Uk nie ma promocij takich hahahah .No to ja nie raz upolowalam super okazje w outlecie nike kupilam dres synowi za £3.50 przeceniony z 30 ,buty tam kupuje nie raz za 4 lub 5£ .W clearencie w nexcie ostatnio corce spodnie za 3£kupilam i bluze za 2.W Calvinie kleinie za 5£spodnie i kurtki tyle samo kosztowaly cala torbe wynioslam kiedys.W tesco kupowalam rzeczy i po 0.10p lub 0.50p dzinsy pizamy itp.Owszem takie okazje zdarzaja sie nie czesto i jak juz rozchodza sie w sekunde,ale sa, tylko trzeba wychodzic czesto do takiego sklepu .Teraz beda wyprzedaze w BHS ,bo ten sklep zamykaja narazie maja tylko 50% choc raz dorzucili dodatkowe 30% do tych 50% ale promocja trwala tylko dobe.Mysle ,ze przed zamknieciem sklepow beda za grosze rozdawac ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja potwierdze - kipilam kieds pamietam dwie bluzki corce po 5 zl w H&M na wyprzedazy. Trzymalam w reku dwie z cena 10 zl nabita i sie zastsnaeialm ktora wziac i wtedy podeszla babka co w tym sklepie pracuje z usmuechem poprosila czy moze na chwilke te bluzki, nabila nowa cene 5 zl i powiedziala ze obie sa ladne i juz nie musze sie zastanawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa a swistak siedzi i zawija w te sreberka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma AŻ takich obniżek w H&M, to sieciówka i wszędzie ceny i obniżki są takie same, nawet za granica. Tutaj nie zgodzą six z tobą tutaj to są całkiem fajne promocje za 10 za 20 zł można kupić sobie ubranie ja mieszkam w Norwegii w mieście mam 3 sieciowki które są tez w Polsce ogólnie ceny są wyższe o parę złotych normalnie ale jak jest wyprzedaż to da się kupić za grosze. Są też całkiem inne ciuchy niż s PŁ inne przecenione w zeszłym roku kupiłam synowi kurka i spodnie w H&M za 40 nok czyli 20 zł w Polsce bym nie kupiła wiec może autorce się udali .Pamiętam w Polskim H&M jak widziały ciuchy za 5 zł na tych wieszakach na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najmniższa przecena jaką widziałam to było 11 zł za bluzke dziecięcą w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o tym, że ceny ubrań są mocno zawyżone i sprzedawcy potem na promocjach mogą je sprzedawać za ułamek tej ceny (wciąż zarabiając) a wy tylko o tym, że nie widziałyście takich przecen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nidm kupuje nowych ubrań tylko używane z olx,na targu i dostaję od koleżanki.Szkoda mhj na to kasy.A potem daje to do kontenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nidm kupuje nowych ubrań tylko używane z olx,na targu i dostaję od koleżanki.Szkoda mhj na to kasy.A potem daje to do kontenera. x i pewnie chodzisz jak dziadówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×