Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beko 20001

POWAZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość beko 20001

Czy w trakcie ciąży koło 32 tyg dziecko może owinąć się pępowiną?? Wiem że w trakcie porodu bywają takie przypadki, ale w trakcie ciąży może się tak stać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_23
może jak masz wątpliwości i nie czujesz dziecka to pędź do lekarza powiedz że masz wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko 20001
czuję dziecko, ale słyszałam że jak za bardzo kopie to może być od tego, trochę to głupio brzmi, ale w ciąży kobieta stresuje się byle czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko 20001
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym się bała gdybym coś takiego usłyszała, bo z natury jestem panikarą ;) pewnie a nawet napewno poszłabym dla świętego spokoju na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może owinąc sie pempowiną..moja koleżanka starciła synka w 33tc bo synek tak sie wiercił ze porobił sobie 3 węzły na pempowinie!!!! Ale nie znaczy o ze u ciebie własnie tak może sie stać!spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 2 razy szyje okrecona pepowina i ponoc strasznie kopalam i dlatego moja mama w nocy jechala do szpitala, bo takie kopanie nie jest naturalne. Urodzilam sie jeszcze tej samej nocy dzieki cc, w 7 miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze moze, moja siostra owinela sie na samej koncowce ciazy (bylo juz po terminie) niestety udusila sie :( znam przypadki kiedy dzieci pepowina udusily sie o wiele szybciej, niz koncowka ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×