Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powyzej 172 ,173 cm to jest babochlop nie kobieta !

Polecane posty

Gość gość

Strasznie wyglada taka zyrafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie modelki To babochlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebys wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna prowokatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 158 cm i zawsze zazdrościłam tym wysokim dziewczynom - długie nogi i w każdej spódniczce się prezentują. Ja muszę ratować się wysokimi szpilkami,, a nie lubię w nich chodzić, a mąż mi się jeszcze do tego trafił 187 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44. Jakbym czytała o sobie i zawsze zazdroscilam wzrostu innym.tez mam 158 mój mąż 186:-) mój mąż powtarza że duży moze więcej ale małe jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 174' maz 183 chodzę w butach na obcasach , nie mam kompleksów bo nikt w moim otoczeni nie jest niski. Kolezanki tez wysokie wiec taki problem w ogóle nie istnieje. Owszem widzę facetów 170 ale zazwyczaj sparowali sa z niższymi kobietami i płodzą mniejsze dzieci -:) nie kazdy moze byc dżokejem , nie kazdy moze byc koszykarzem. Mówienie ze wysokie to babochlopy jest daremne, jak jesteś niska/niski to moj Boże sa od ciebie niższi i tam jest twoj target ...kruszynko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 179 cm. Cale zycie marzylam zeby chodzic w szpilkach. Owszem czasem ubiore. Ale to czesto dla innych jest smieszne a dla meza nawet krepujace. Owszem ma to plusy bo man dlugi nogi ale szpilki za to leza w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 176 cm i kompleks wzrostu od zawsze. Szpilek nie noszę, bo czuje sie juz calkiem jak na szczudlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie jesteście.ja jestem mała(163)i chciałabym mieć przynajmniej 1,70.małe wcale nie jest piękne.właśnie te wysokie dziewczyny robią wrażenia a nie te konusy.idzie taka wysoka ulicą i wszyscy na nią zwracają uwagę.a jak jeszcze jest szczupła i fajnie ubrana to w ogóle miodzio.no i te długie nogi.małe choćby nie wiem jakie obcasy założyły to zawsze będą małe i nogi będą krótkie .także wysokie laski ,cieszcie się bo nie jedna mała (w tym ja)wam zazdrości.myślę ze 1,80 u kobiety spokojnie jest do zaakceptowania.mam taką znajomą i wcale nie wygląda jak babochłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 172, i kazdy mi zazdrosci. Tak uwazam, mam długie nogi a przy tym wzroście wagę nie przekraczającą 53 kg:) mam duze cycki i super talie. Faceci bardzo czesto sie za mna ogladaja. Niestety mam mnostwo innych problemow. Wiec nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam mój wzrost 177cm mam długie nogi i jestem szczupła i wysportowana.Nie oddalabym żadnego cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 170cm, jestem szczupła, koleżanki zazdroszczą bo maja zazwyczaj 160-165cm, a ja chciałaby właśnie tyle co one:) nie będę krytykować kobiet 155cm czy 158 bo maja lepiej ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka ma 182, i nigdy nie zazdroscilam jej wzrostu ale znalazla meza koszykarza 215 wiec na szpilach chodzi bez problemu, do tego bardzo ladna i zgrabna jest. Ja mam.170 i uwazam ze dla kobiety to super wzrost, moj ma 192 wiec czuje sie przy nim swietnie w odwaznych szpilkach. A jakbym miala wybierac To duzo bardziej wolalabym byc ta powyzej 175 niz ta ponizej 165, bo tak jak ktos tu pisal nogi krotkie, ciuchy nie leza dobrze, kazdy dodatkowy kg odrazu widac i z tlumu sie nie wyrozniasz, a raczej wszyscy po tobie depcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam 172, i kazdy mi zazdrosci. x a to ciekawe... znasz wszystkich ludzi na ziemi, że wiesz że każdy ci zazdrości? ja nie bo 172cm to wielka lacheta:o i do tego 53kg:D rozmiar xs pewnie za luźny na ciebie patyczaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam pokochałam siebie tak naprawdę wtedy jak w wieku 18 lat skoczył mi wzrost do 172, ale nie na długo sie sobą nacieszyłam. Minęło drugie 18 lat, czas przeleciał i się zestarzałam. Na temat niskich sie wypowiem. Każda znajduje swojego amatora na zasadzie dobor****arakterów, wygląd ma znaczenie oczywiście i są też amatorzy niskich kobiet ale ja już wiem że to przyjaźń wszystko zapoczątkowuje i utrzymuje. Tak to działa i co tam komu czy dziewczyna wysoka czy niska, czy gruba czy chuda. Jak sie z facetem nie zgada to taki wygląd czy inny nie sprawi że powstanie związek. Trafia sie ten z którym sie zaprzyjaźnimy i bedziemy traktować poważnie a potem zaczyna sie praca, dom, zakupy, sprzątanie, gotowanie, dzieci i bieganina aż do ogłupienia i kto ma czas jeszcze na rozmyślanie o szpilkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam 172, i kazdy mi zazdrosci. Tak uwazam, mam długie nogi a przy tym wzroście wagę nie przekraczającą 53 kgusmiech.gif mam duze cycki i super talie. Faceci bardzo czesto sie za mna ogladaja. Niestety mam mnostwo innych problemow. Wiec nie narzekajcie. " A ja ci wierzę. Wiem to bo sama miałam kiedyś podobnie do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,27 święta słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A) babka 172 ma tylko 3-4 cm dłuższą nogę od tej co ma 164, bo nogi u proporcjonalnie zbudowanej kobiety to ok. 50% wzrostu, więc 8cm więcej przedkłada się na 4cm tułów i 4cm nogi. I mówimy tu PROPORCJONALNEJ budowie ;) Nie o za krótkich tułowiach itp. B) wzrost często idzie w parze z dużą stopą - a czy to jest rzecz godna pozazdroszczenia to już kwestia gustu x Wszystko ma plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię swój wyższy wzrost. Podoba mi się jak ludzie na mnie patrzą z dozą respektu. Tak te większe stopy to zło konieczne przy wyższym wzroście i ja mam tego pełną świadomość, ale ja czuję się tak fajnie z wysokim wzrostem że nie zamieniłabym go nigdy w życiu na niższy po to by mieć stopki gejszy. Te niskie pewnie powiedzą coś odwrotnego niż ja ale co mi tam. Ja widzę świat ze swojej perspektywy a ktoś inny niech sobie robi i myśli co chce. Każdy ma prawo do własnych myśli i przekonań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja czuję się tak fajnie z XY że nie zamieniłabym go nigdy w życiu na ZW" Generalnie po jakimś czasie większość ludzi tak mówi i o swoim wzroście, i o wadze, i o twarzy, i o cyckach itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie narzekam 174/60 stopa 38 więc o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a mać ja mam 164 rany tak bardzo bym chciała choć 176 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie babochłopy, to jest normalny wzrost dla kobiety. Ile masz autorko 155 cm? Wzrost może być niski, średni ,wysoki i bardzo wysoki a 172 cm to wzrost wysoki czyli właściwie najbardziej pożądany. Znam babochłopa czyli kobietę o wzroście 167 która ma barczyste ramiona , szerokie plecy i ogólnie taką męską budowę a do tego męską fryzurę bo żadna inna nie pasuje i to jest babochłop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 175 i stopę rozmiaru 39,czy ja wiem czy taka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170 może nawet 169 i ok 60kg wagi i czuje się jak porządny kawał baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem knyp i uważam że kobieta od 170 cm to dopiero się zaczyna a nie :-o ja zawsze miałam kompleksy krótkich nóżek :-o i mam do tej pory dlatego tylko szpile mnie ratują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak mowisz autorko. Takue konice sa brzydkie. Ja mam 162 i jestem zadowolona tym bardziej ze jestem zgrabna chodze na silownie i mam ladne cialo. Przewaznie faceci wola niskie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 155 cm nigdy nie miałam kompleksów, Ale nie uważam że wysokie kobiety są babochlopami. No chyba ze mają taka budowe ciała jak chlop-to już nie zależnie od wzrostunnimi będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 177 i uważam, że jestem trochę za wysoka, ale na pewno wolę mieć tyle niż gdybym miała mieć 157. Na co dzień mój wzrost mi nie przeszkadza, ale kiedy chce kupić jakieś eleganckie buciki to pojawia się problem, bo ciężko znaleźć coś z ładnego na obcasie 6-7 cm. Jeśli chodzi o facetów to z tym nigdy nie było kłopotu, bo najniższy chłopak jakiego miałam mierzył 185 cm, a dwaj pozostali byli jeszcze wyżsi. Mój wymarzony wzrost to 173, ale przecież głowy sobie nie utnę :P Nie czuję się jak babochłop, jestem szczupła (rozmiar ubrań 38)i nikt mi nigdy nie powiedział nic niemiłego w związku ze wzrostem. To już prędzej słyszałam uwagi odnośnie innych, niskich dziewczyn, typu: krasnal, kacze nogi itp. Poza tym ja nawet jak przybiorę 1-2 kg to wcale nie nie widać, bo się rozkłada po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×