Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vivat

pozytywny test ciazowy - kiedy wam wyszedl?

Polecane posty

Gość vivat

witam. staramy sie z mezem o dziecko. @ spoznia mi sie juz tydzien. w drugim dniu spoznienia robilam test-negatywny. dzisiaj rano robilam kolejny-tez negatywny. czy to mozliwe,aby test jeszcze nie wykryl ciazy? kiedy wam wyszly dwie kreseczki? czekam na odp, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
gratuluje :) mam nadzieje,ze u mnie sie wlasnie ten cykl przesunal i II kreseczki jeszcze zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
ja zobaczylam tydzien po planowanym okresie, planowalismy wakacje i myslalam ze to zwykly pech ze akurat na wyjazd mi się okres trafi, a tu niespodzianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
w 29dc przy cyklach 28-29. Z popoludniowego moczu rozcienczonego. Beta nastepnego dnia byla 278.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
pozazdroscic ;) ja za kilka dni powtorze test,jak znowu nic nie wyjdzie pojde do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika889
W 29 dniu cyklu. Przed planowana miesiaczka. Cykle miałam dłuższe niz 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
Też jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ciaza 36 dc, nie wiem kiedy mial byc okres, bo odstawialam tabletki i cykl mogl byc dowolnie dlugi. dwie grubachne krechy. 2 ciaza 30 dc (cykle 29-33 dniowe), druga bardzo mocna. 3 ciaza 30 dc (cykle 30-32 dniowe). wyszla jasniutenka, dzien pozniej juz mocniejsza. objawy? w 1 ciazy mialam juz mdlosci, ciagle biegalam siku, bylam rozdrazniona i placzliwa. owulacja sie przesunela i byla wczesnie w tym cyklu i stad w ogole ciaza i sporo objawów na tak wczesnym etapie. w 2 ciazy lekko mnie piersi bolaly. w 3 ciazy bardzo mocno bolaly piersi (mialam takie uczucie jakby mi mleko do nich naplywalo - tak mi sie kojarzylo), do tego bol podbrzusza jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jguvududh
a po za tym bole piersi, plecow, zgaga i przeogromny apetyt ale to pod koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
caly czas siedze i sie zastanawiam... i mam nadzieje,ze moze sie udalo.. dwa lata temu mialam taka sytuacje,ze @ spozniala mi sie dlugo. ok miesiaca. poszlam do gina i okazalo sie ze mam torbiel. na szczescie nieduza. dostalam luteine i mi przeszlo. od tamtego razu nic sie wiecej zlego nie dzialo. boje sie,ze teraz moze byc taka sama sytuacja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
caly czas siedze i sie zastanawiam... i mam nadzieje,ze moze sie udalo.. dwa lata temu mialam taka sytuacje,ze @ spozniala mi sie dlugo. ok miesiaca. poszlam do gina i okazalo sie ze mam torbiel. na szczescie nieduza. dostalam luteine i mi przeszlo. od tamtego razu nic sie wiecej zlego nie dzialo. boje sie,ze teraz moze byc taka sama sytuacja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuygfdxzqwedfghjm,
ja robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl pozytywny :) w nast dniu robilam jeszcze dwa, bo nie wierzylam :D oba pozytywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroli - nie absolutnie nie czulam kiedy mialam dni plodne. tzn moge sie tylko domyslac, bo seks uprawialam tylko 3 razy w tamtym cyklu kiedy zaszlam w ciaze, wiec tak mniej wiecej wiem kiedy to bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
podtrzymuje temat aby wszyscy mogli sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
a mnie piersi tak strasznie swędziały!!!!!!!cały czas się drapałam jak głupia!!!:)i w głowie mi się kręciło myślałam,że coś z błednikiem mi się porobiło!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
a moze sa tu jakies osoby, ktorym test wykryl ciaze bardzo pozno, np. w 7-8 tygodniu ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
a moze sa tu jakies osoby, ktorym test wykryl ciaze bardzo pozno, np. w 7-8 tygodniu ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
a moze sa tu jakies osoby, ktorym test wykryl ciaze bardzo pozno, np. w 7-8 tygodniu ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivat
Witajcie dziewczyny. Dzis jest juz 10 dzien a ja nadal nie mam @... jutro mam zamiar robic kolejny tescik, mam nadzieje, ze wyjda dwie kreseczki. Ps. dokucza mi bardzo zgaga... ehh.. macie jakies sprawdzone sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
Aha dodam że piersi mnie nie bolą wogóle, mam uczucie od dwóch dni pobolewania w dole brzucha. I ciągle myśle że to @ która cholera nadejść nie chce.. Trzyma w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie
witam robilam wczoraj i dzis test ciązowy i dwa wyszly pozytywnie czy to napewnio ciąza ? a za tydzien dopiero do gin .okres mi sie spoznia juz 3 tydz hodz mam nie regularne te miesiczki maskraa obawiam sie ze cos jest nie tak prosze o jakies opinie na ten tamat ......pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie: Skoro dwa testy sa pozytywne i dodatkowo nie masz miesiaczki,to ciaza. Dla pewnosci mozesz zrobic bete z krwi i bedziesz miala 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży nie mogłam się doczekać czy się udało i zrobiłam test w 24 dc, byłam pewna, że nic nie wyjdzie a wyszły dwie kreski, testowa bardzo jasna. Potem w 29 dc poszłam na bhcg i wyszło 786 . Teraz znów się staram i poraz kolejny korci mnie żeby zrobić znów tak wcześniej, jednak wiem że ja nie wyjdzie to będę się łudzić ,że jeszcze za wcześnie, właśnie z zeszłym missiącu tak miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w 26dc a cykle 28dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa i zszokowana
Witajcie,wlasnie zrobilam test 37dc(przy okresach co 35dni),mocne II krechy!:)Jestem w szoku bo to moj pierwszy cykl staran,1,5 msc temu mialam operacje usuniecia torbieli i wyszlo ze mam endometrioze wiec kazali sie szybko starac,ale uczulali ze nie koniecznie bedzie latwo i zeby sie nie napalac...a tu niespodzianka:D Objawy bym powiedziala jak na okres,aczkolwiek bardzo dlugo mnie piersi bola,a nie tak jak przed okresem tylko pare dni..i Mialam takie cos ze jakis tydzien temu mialam taki spuchniety brzuch jak balon i tak sie zastanawialam czy to mozliwe,ale teraz juz zmniejszyl sie..poza tym nie wiem czy to ma zwiazek z ciaza ale z 2 tyg drgalo mi jedno oko:P,czasem mialam wrazenie ze mnie mdli,ale zaraz sobie myslalam ze sobie wkrecam.Bóle brzucha jakby w ciagu msc mocniejsze,takie skurcze,ale myslalam tez ze to przez ta chorobe...Najgorzej mnie gnebi to ze w Sylwestra popilam i palilam,w swieta tez pare drinow wypilam...ale czytalam ze duzo kobiet tak mialo bo nie wiedzialy i ze bedzie ok,tak sobie wmawiam ze musi byc ok!Teraz dzidzi bedzie mialo jak w raju,bede dbac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi druga kreska wyszła w 27 dc przy cyklach 29-30 dniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedł pozytywny po 10 dniach od terminu miesiączki, owulacja mi się przesunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam cykle 34-35, ostatni zaczął się 09.03, kiedy mogę zrobić test? wczoraj robiłam i był negatywny, czy jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29Magdalena
Czesc dziewczyny.. ja również jestem pełna niepokoju..dzis jest mój 39 dc od 5 dni mam plamienia, a nawet to za dużo powiedziane, mam śluz zabarwiony krwią (lekko brązowy). Czasami przed okresem miewalam taki jeden dzień po czym przychodził właściwy okres. Przeważnie moje cykle są nieregularne i trwają od 29-35 dni. Także do niedawna w ogóle się nie martwilam.. Nie mam żadnych ciazowych objawów, nic mnie nie boli, nie bolą piersi ani janiki. Nie mam też objawów takich jak przed okresem, a zawsze pobolewal mnie brzuch.. plamienie przypadło w dniu spodziewanej miesiączki. Dodam, że robiłam test w 35 dnu cyklu, w ciągu dnia, bo nie mogłam wytrzymać w tej nipewnosci.. wyszedł negatywny. Czy któraś z Was miała te same problemy..? Ogólnie to mam 29 lat i nie byłoby tragedii, gdyby była ciąża, aczkolwiek inaczej planuje sobie moją przyszłość i wolałabym jeszcze poczekać. Dodam, że wspolzylam z moim chłopakiem z zabezpieczeniem, było kilka momentów bez prezerwatywy, ale nie doszło do finishu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×