Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Młoda Mamaa

Praca chałupnicza dla mam :)

Polecane posty

Czy macie moze jakies propozycje prac chaupniczych ale PEWNYCH < nie oszustow - dla siedzacych w domu mam?? w MALOPOLSCE okolice krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie wiie ??:P Ja ciagle szukam po necie i nic nie moge znaleźć ciekawegoo ;/ Ciagle jakies kaucje trzeba wplacac albo obiecuja baardzo wysokie zarobki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja też byłabym zainteresowana. niedługo kończy mi się macierzyński i będzie kiepsko finansowo. chętnie zarobiła bym parę groszy siedząc z maluszkiem w domu. chciałabym poznać szczegóły. z góry dziękuję. informacje możesz też przesłać na gg 16188507.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja też byłabym zainteresowana. niedługo kończy mi się macierzyński i będzie kiepsko finansowo. chętnie zarobiła bym parę groszy siedząc z maluszkiem w domu. chciałabym poznać szczegóły. z góry dziękuję. informacje możesz też przesłać na gg 16188507.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuisa dzidziusia . . . . .
Witam, też byłabym zainteresowana taką pracą. proszę o szczegóły na gg 333399927. lub na e-mail bellas11310@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuisa dzidziusia . . . . .
pomyłka gg to 33399927, za dużo o jedną trójke mi weszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córci i synka:)
jestem z Tychów-a "współpracuje" z Hager Polo-Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie przyłącze jestem ze szczecina moje gg 12153319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolska okolice Nowy Sącz
też prosze o namiary na taką chałupniczą prace na maila pucia190@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja bym się dołaczyła. Ale interesuje mnie praca pewna nie jakieś oszustwo gg-10210607 Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k2kkasia
witajcie ja tez szukam uczciwego cahlupnictwa ja k na razie natrafialam na samych oszustow jesli ktos zna uczciwe chalupnictwo neich sie do mnie odezwie na email k2kkasia@wp.pl chcialam cos dorobic przy synusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaa777
Ja tez poprosze na maila limubai8@wp.pl O długopisach tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też poproszę
chętnie podejmę dodatkową pracę malina179@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunka
WItam :) Mam dla Was pewne rozwiązanie co do zarabiania w domku. Otóż chodzi o to by zarejestrować się w programie partnerskim na stronie chomikuj.pl Zajrzyjcie na moją stronkę http://zarabiamwdomu.webnode.com/ tam jest opisane krok po kroku co należy zrobić by zacząć zarabiać, wiadomo każde początku wydają się trudne ale przy systematycznej "pracy" można całkiem nieźle na tym wyjść, przy okazji szukając np.muzyki, filmów czy ulubionych seriali ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę podajcie namiary na składanie długopisów. Mam maluszka siedzę w domu i potrzebuje kasy. Chodzi o uczciwy zarobek. Wiem, ze niewiele można zarobić ale każdy grosz się liczy.lea20@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Mamusia
cześć ja jestem z Krakowa też chętnie podejmę jakąś dorywczą pracę bo jest ciężko z kasą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata z nysllowic
do mama córci i synka:) Hej, jesrem z Mysłowic, chciałabym dowiedziec sie czegos wiecej na temat skladania kontaktow:) jesli mozesz odpowiedz tutaj albo na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nikt
Młoda Mamo do szkoły idź bo po zawodówce to mało świetlana przyszłosć Cię czeka i nie piszę tego złośliwie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata z nysllowic
strone internetowa firmy z tych znalazlam, ale wlasnie jestem ciekawa jakis konkretow zwiazanych z podjeciem pracy u nich, bo na stronie nie znalazlam nic na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nikt
oa Mama śliczną masz córeczkę....przpiękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel007
ja również jestem zainteresowana składaniem dłudopisów i poszukuję pewnej firmy. Proszę o informacje na adres angelika_1707@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_madzia76
Hej, do mamusi córki i synka: prześlij mi proszę szcegóły na gg 10335235 i do innych mam macie takie sprawdzone pracki domowe, żeby zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×