Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pracuje któraś z was w sklepie typu:TESCO,BIEDRONKA,SIMPLY ITP?

Polecane posty

Gość gość

Jak wam się tam pracuje,jakie warunki pracy i płacy macie..... Może jakieś wady,zalety. Jak dajecie radę organizacyjnie przy dziecku itp.Bo tu chyba nie ma samych tylko wysokich stanowisk,co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu same laski biznesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajajja
ja pracuje w tesco...nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie coś więcej o tych sklepach. Ja zamierzam iść do lidla i chętnie się dowiem tak jak autor co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka pracuje w biedronce i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zalezy od sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka pracuje w biedronce, mądra dziewczyna, młodo została mamą i po paru latach udało się jej dostać etat na kasie w biedronce. Strasznie się wstydziła tej pracy, a teraz jest kierownikiem sklepu i jest z tego dumna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego tu sie wstydzic? Ja pracuje ale na kasie w Londynie,więc nie pomogę. Nie czuję się poniżana itp. W polsce pracowałam w tesco tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-iniec
Ja pracuję na kasie na stacji benzynowej. 15 zmian w miesiącu, dniówki i nocki mniej więcej po połowie. Wypłata w zależności od wypracowanej premii od sprzedaży, ostatnio dostałam 1900 zł. Nie narzekam. Pracowałam w sklepie dyskontowym i mam o wiele gorsze wspomnienia, nie tyle co do pracy tylko do ludzi z którymi musiałam pracować i do wypłaty bo zarabiałam 1300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy nie tyle od sklepu ile od kierownika a praca na kasie czyt. z ludzmi to najgorsze co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-iniec
Zapomniałam dopisać najważniejszego:) Mój M ma stałe godziny pracy pon-pt 8-16 więc to on odpowiada za dowóz i przywóz dziecka do i ze żłobka. Nawet kiedy mam akurat wolne bo ten czas wykorzystuję na prace domowe.. Zawsze się jakoś wymieniamy przy opiece. Jest to do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z ludźmi chyba z kaferi jak się trafi takie chamstwo to nie ma przebacz obsłużyć musisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w markecie, ale nie napisze, w ktorym. Zarabiam najnizsza krajowa, nadgodziny wliczane sa w urlop. Na szczescie udalo mi sie tak ustalis grafik, by chodzic na inna zmiane niz maz i wtedy opiekunke potrzebuje 3-5 razy w tygodniu tylko na 2 godziny. Praca moze byc, choc szalu nie ma, glownie przez zmeczenie-w aspekcie i fizycznym (rozladowywanie dostaw, dzwiganie, praca w godzinach nadliczbowych) i psychicznym (coraz bardziej zuchwali klienci, ktorzy za wszystko winia sprzedawce, traktuja cie czasem gorzej jak psa oraz ekipa w pracy-same plotkary oraz kolka adoracji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze u nas lamane sa prawa pracownika. L4 i urlop na zadanie istnieja jedynie na papierze, w praktyce jak sie jest chorym, to sie tylko po leki idzie i dalej do pracy. Gdy juz jest zle, masz 2 dni wolne, za ciebie przychodzi inna osoba, ktorej pozniej te dni musisz oddac. No jedynie w ciazy mozesz od razu L4 brac, bo akurat ciezarne sa niepotrzebne, bo istnieje grozba poronienia a na inne stanowisko nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w jednym z dyskontów odzieżowych. 1200 na rękę. Praca "niby" na dwie zmiany. Od 8.45 do 16.45 i od 12:15 do 20:15. W praktyce niepłatne nadgodziny, problem z L4, mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario16
Czy może kierownik powiedzieć pracownikowi że nie dostanie urlopu na wakacje bo nie ma ludzi do pracy bo tak własnie jest w Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka w Warszawie, aktualnie jestem na l4 z powodu ciąży ale pracę wspominam nawet miło ;) pracowalam też we freshu i w zabce i tam jest tragiczne podejście do pracownika a i w Carrefour wytrzymalam 10 dni więc to odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W carrefour wytrzymalam 3 dni. Podziw dla stalych pracownikow tego sklepu! Serio szacunek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo odnośnie pracy w Tesco można naczytać się na forum gowork, więc polecam tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w sklepie Pss. To są delikatesy. Praca od 6-14 lub 14-22. Urlop do dogadania, każdy dostaje latem te 2 tyg. Resztę wybiera się w ciągu roku. Nadgodziny zapłacone, wolne oddane za prace w weekendy. Jedna niedziela w miesiącu pracująca. Płaca podstawowa + premia od sprzedaży. Cztery razy w roku talony. Średnia z ostatnich 3 miesięcy to ponad 2500. Praca ciężka ale to polska uczciwa firma z tradycjami. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w tesco. Nie polecam a wręcz odradzam !!! Pomyliłam się o głupie 50 gr TYLKO RAZ i tak skończyłam tam pracować,jeszcze mi nie zapłacono za ten miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient 1
Zakupy 21.09.2017 laza po Tesco Wielicka w Krakowie jakies p****y laza i klna. Zadna z tych sklepowych nie zwroci p*****m uwagi. Jak w tym syfie patologicznym robic zakupy. Jak ktos bedzie tam pracowal to dolaczy do patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient12
Jak mozna pracowac w tym syfie patologicznym. Tesco Wielicka Krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×