Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pragne domu. Dlaczego dzialki sa tak niesamowicie drogie?

Polecane posty

Gość gość

Chcemy zacząć szybko budowę domu. Szukamy działki do 30 km od Lublina i wszystko jest tragicznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 km od Lublina to aż za Świdnikim już ze strony wschodniej, a ile to jest dla ciebie tragicznie drogo? Przy tej odległości ile chcesz dać za metr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragicznie drogo to znaczy ile za metr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukamy działek od stony Świdnika. Bardziej od strony kraśnika czy Nałęczowa. Działki są po 150-250 tys. Chce na działkę wydać okolo 70-100 tysięcy. Jeszcze kilka lat temu działki były za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sa tanie. Na tyle tanie ze nie opłaca mi sie teraz sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie ze takie tanie. Tu gdzie mieszkam dzialki budowlane kosztuja ponad 1000€ za METR (czyli 100 .000€ za ar)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150-250 tys 30 km od Lublina, bajki opowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kilka lat były za grosze, od bańki w 2006 ceny tylko nieznacznie spadły, kiedy ty miałaś działki budowalna za grosze? Od razu widać że nie amsz zielonego pjęcia o nieruchomościach. Wastw działką za 250/m 30 km od Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 150-250tys. za działkę w okolicach Lublina? chyba ci się z samym Lublinem pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcę Astona Martina, czemu on tyle kosztuje. Sorry autorko, ale chcesz się pożalić czy o co chodzi? Wielu ludzi nie stać na większe mieszkanie, a co dopiero na działkę czy dom. Stać Cię to kupuj, nie stać nie kupuj. A nie marudzisz, że drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płouszowice kolonia znajomi kupili dwa miesiące temu za 75 zł /m. Działek w okolicy sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 250 mozan już szukać czegoś w Lbn, a nie 30 km od, za 150 masz masę w kierunku Abramowic za Majdankiem,a to jest prawie jak w Lbn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie w granicach 100 tys spokojnie możńa coś poszukać też w Zemorzycach. Ty autorko wogóle jesteś z Lubina?Widzę ,że totalnie nie znasz cen jakbyś gdzieś z daleka od Lublina pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 km od Lublina za 250 zł/m wstaw ofertę co to za działka. Ludzie wyzej dobrze napisali, 30 km od Lublina zerowy prblem z działką w granicach 100000. Ty sama szukasz czy moze przez jakieś biuro, też zgadzam się z opinię,że autorka jest oderwana cenowo od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zastanawiałaś się nad kupnem gotowego domu? Możliwe, że to bardziej opłacalna opcja. Ja zakupiłam swój od http://www.mpddeweloper.pl/ i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sa drogie dosyc to prawda. Ja jednak znalazlam swietna oferte w http://dzialki-szczecin.com/ i jestem bardzo zadowolona! Juz sie nie moge doczekac az stanie tam moj dom!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh jeszcze z 10 lat temu działki były za bezcen...20-30 tys zł za działkę a teraz ta sama działka kosztuje minimum 200tys...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam działkę na wsi 30 km od Lublina strona bychawa 6 tys za ar. ? Działki są 3 po 30 ary. Jedna mogę sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znacznie bardziej lubie mieszkania! Własnie dlatego decyduje sie na mieszkanie na osiedlu http://osiedlebotanika.pl/ - polecam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam działkę 50km od Warszawy za 55tys. A Ty piszesz ze pod Lublinem są po 200???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie. ja zapłaciłam 180tys za 30 ary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.23 No sa drogie dosyc to prawda. Ja jednak znalazlam swietna oferte w http://dzialki-szczecin.com/ i jestem bardzo zadowolona! Juz sie nie moge doczekac az stanie tam moj dom!usmiech.gif Świetne są! Bardzo ładne, można zbudować piękny dom! Do tego są w naprawdę dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.23 a ja znacznie bardziej lubie mieszkania! Własnie dlatego decyduje sie na mieszkanie na osiedlu http://osiedlebotanika.pl/ - polecam bardzo! Też polecam mieszkanie! Spokój przynajmniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam działkę na obrzeżach krakowa wartą 70 tysięcy: 10arów. To niemożliwe żeby obok Lublina gdzie pracy nie ma były takie drogie. Może zmień miejsce zamieszkania skoro tam takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pocieszenie mogę dodać, że garaż nie musi Cię kosztować sporo, gdyż blaszany odpowiednik w zupełności wystarczy. Wiem coś o tym, gdyż sam ostatnio zaopatrzyłem się w garaż z oferty http://www.blaszanygaraz.com/ - za bardzo atrakcyjną sumę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zakupiłam działkę budowlaną pod Szczecinem. Działkę kupiłam od www.dzialki-szczecin.com i nie zapłaciłam fortuny. Działki przez nich oferowane są uzbrojone w media i gotowe do zabudowy, więc polecam ich wam jeżeli chcecie zamieszkać w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również śmiało mogę polecić http://dzialki-szczecin.com/. Zdecydowanie ma wyraźnie dogodną lokalizację, nowoczesną infrastrukturę oraz atrakcyjne ceny za metr kwadratowy gruntu. Jak dla mnie to była najlepsza z możliwych decyzji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyx

Ceny działek to jakaś masakra, szukam działki pod Warszawą (do 50 km) no i 200 zł/metr to najmniej, a jeszcze na tej działce trzeba jeszcze postawić dom, no to co najmniej drugie tyle.. to już chyba lepiej i taniej wychodzi kupić mieszkanie klitkę w Warszawie. Bo teraz ceny działek są w cenie mieszkania. Ta bańka musi w końcu pęknąć, bo nie wiem, kto te działki kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na śląski na wsi 150 zł/m2 😞 a gdzie reszta 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsc
19 godzin temu, Gość yxyx napisał:

Ceny działek to jakaś masakra, szukam działki pod Warszawą (do 50 km) no i 200 zł/metr to najmniej, a jeszcze na tej działce trzeba jeszcze postawić dom, no to co najmniej drugie tyle.. to już chyba lepiej i taniej wychodzi kupić mieszkanie klitkę w Warszawie. Bo teraz ceny działek są w cenie mieszkania. Ta bańka musi w końcu pęknąć, bo nie wiem, kto te działki kupuje.

morujtju s,ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×