Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pregnyl - 10, 12 czy 14 dni? Jak długo się utrzymuje?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem kiedy mogę zrobić najwcześniej test:/ W ulotce nic nie ma na ten temat. Na różnych forach piszą raz ze 10 raz 14 dc, to jak w końcu jest? Rozumiem, że po 14 to już na bank go nie będzie w organizmie, ale jak będzie po 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie (dawno temu) już po 10 dniach nie było śladu, bo zrobiłam test i był negatywny. Miesiąc później też po 10 dniach już był pozytywny, ale tak blada druga krecha że myślałam że to od pregnylu, ale jednak nie;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, chyba jednak wprowadziłam Cię w błąd, to było po 10 dniach brania luteiny, a zaczęłam ją brać 2 dni po zastrzyku, więc od zastrzyku to 12 dni, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzieki za info. Najwyżej będę robić testy codziennie aż pregnyl zaniknie i wtedy będę czekać na ten "właściwy" test. Bo boję się, że zafałszuje wynik. Jak będzie fałszować po tygodniu od podania będę wiedzieć, że to normalne i nie będę nakręcona. Dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj spokojnie te 14 dni i zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dzisiaj rano zrobiłam test, z ciekawości czy jeszcze się utrzymuje w organizmie. W więc w środę pregnyl, dziś jest wtorek, czyli 6 dzień po pregnylu, test czułości 10. Druga kreska się pojawiła ale baaardzo bardzo blada. Oczywiście to jeszcze pozostałości pregnylu, ale myślę, że już niewielkie. Jutro też zrobię test żeby wiedzieć kiedy jestem z niego oczyszczona. Być może komuś się przyda ta informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj również powtórzyłam test, tym razem czułość 25. Wyszedł negatywny. Oznacza to, iż nie ma już w organizmie hormonu hcg. Jest to 7 dzień po pregnylu. Dziś 20 dzień cyklu. Czekam teraz na właściwe testowanie, mam nadzieję, że druga kreseczka się pojawi. Wiem, że piszę właściwie sama do siebie :P ale może ktoś zainteresowany kiedyś to przeczyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeczytalam :) tez stosowalam pregnyl...testowalam po 14 dniach. I juz bylam w ciazy wtedy i 2 blada kreska jak byk była ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubasxa
nie wiem czy ktos to jeszcze przeczyta, jestem dzis 10ty dzień po pregnylu, 2 dni temu robiłam test i wyszedł negatywny a wiec byl to 8 dzien po pregnylu a dzis zrobilam 3 testy i we wszystkich po jakims czasie wyszły blade rózowe kreseczki które widac... co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie testy jednej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubasxa
dwa tej samej a trzeci innej i ten jeden innej firmy wyszedł mega słaby ale jednak cos było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 6 dzien po zastrzyku z pregnyl zrobiłam test i nie ma 2 kreski nawet bladej, Czy to oznacza ze dawka zastzryku byla za mała ( brałam 500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Mi po 7 dniach test wyszedł negatywny później 12 dni po pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 9 dni po pregnylu. Postaram się wytrzymać jeszcze 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dooorciaaazabcia wczoraj Mi po 7 dniach test wyszedł negatywny później 12 dni po pozytywny Dzięki , cieżko mi wytrzymać ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orietujecie sie kiedy mogę zrobić bete hcg dziś mam 21 dc . I ile kosztuje to badanie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam 9.05.2015 r. pierwszy raz pregnyl. Wcześniej 5 tabletek od 5-9 dnia cyklu Clostilbegyt. Dziś jestem po zrobieniu testu po pregnylu 8 dzień - test negatywny. Poczekam do środy i zrobię drugi test. Mam bardzo dużą nadzieję, że wyjdzie pozytywny ! :). Staramy się o dziecko 9 m-cy, więc wielki czas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam 9.05.2015 r. pierwszy raz pregnyl. Wcześniej 5 tabletek od 5-9 dnia cyklu Clostilbegyt. Dziś jestem po zrobieniu testu po pregnylu 8 dzień - test negatywny. Poczekam do środy i zrobię drugi test. Mam bardzo dużą nadzieję, że wyjdzie pozytywny ! :). Staramy się o dziecko 9 m-cy, więc wielki czas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuciara
hej :) wiecie moze jak długo po pregnylu mogą być nudności? U mnie to tak dziwnie przebiega zaraz po pregnulu nie miałam zadnych dolegliwości a dzisiaj jest 12 d po i mam nudności od kilku dni :/ ciąża to na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiak1611
Nie wiem czy zagląda tutaj ktoś jeszcze ale może ktoś przeczyta i dolaczy. Mianowicie po raz drugi dostałam zastrzyk z pregnylu. Pierwszym razem bylo to 16dc****echerzyk miał 18mm . Test ciazowy robiony 11dni po zastrzyku pozytywny. Kreska była slabiutka ale byla. Nie były to pozostałości po pregnylu bo faktycznie była ciaza tylko źle się rozwijała od poczatku i nasza fasoleczka wyprowadziła się w około 7tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy bo mi ucieło. Hi. To było rok temu. Teraz pregnyl dostalam 14dc. I dzisiaj 11dni po pregnylu test negatywny. (Niby jest cień cienia ale raczej to cień tego miejsca gdzie powinna być ta kreska) więc test uważam za negatywny. I moje pytanie to czy możliwe jest ze jeszcze jest szansa na ciaze mimo iż test ten wyszedl negatywny? Miesiączkę planowo powinnam dostac za 6dni. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mothyleczek
witam, ja miałam podany pregnyl w 14 dc i teraz jest 19dc i nie wytrzymałam i zrobiłam test... wyszła taka blada druga kreska... taka baaardzo blada.. prawie niewidoczna i tez się zastanawiam czy jest jeszcze szansa na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTHYPEK..POZNA TA ODPOWIEDŹ MA I CIEKAWE JAK SIE POTOCZYŁA historia, ale 5 dni po podaniu pregnylu...zdecydowanie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktps tu mi odpowie. Wczoraj w 14dc mialam podany pregnyl ok 17. Dzis mialam usg o ktorej 13 i pecherzyki byly (sztuk5). Lekarz powiedzial ze jajnik sie powiekszyl.pecherzyki tez ale nie pekly. Dostalam druga dawke. Jutro mam sie zjawic o 18ej na usg. Lekarz nie dal mi nadziei ze pekna. Jetem zalamana. Ale z drugiej strony nie minelo nawet 24h. To moj pierwszy stymulowany cykl. Myslicie ze jeszcze cos moze zadziac?pekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pecherzyki pekaja po36 godzinach wiec jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Nastepnego dnia mialam robione usg i pekly ale ile to nie wie.. niestety nie udalo sie zaciazyc. Staran ciag dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podany pregnyl w niedziele 16/04 o 9:00 sprawdzilam i na usg we wtorek potwierdzenie ze pekly takze czekam na rezultat.Zle sie czuje dzis glowa mi peka i brzuch boli jajniki szaleja.w srode chce zrobic test mam nadzieje ze nie bedzie za wczesnie.dodam ze zrobilam dzis z ciekawosci ale jeszcze jest pregnyl we krwi bo wyszedl +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak się ciesze ze znalazłam aktualne forum. Po przeczytaniu Waszych wpisów jestem pełna nadziei :D Dostałam zastrzyk 15.04 z czystej ciekawości zrobiłam dzisiaj rano test wynik negatywny..... lekki dołek, ale zrobię jeszcze raz za 3-4 dni może pojawią się wymarzone dwie kreski. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzilam dzis testem i bledsza kreska jak wczoraj wiec jutro powinno juz pregnylu nie byc i zostalo czekanie... Oczywiscie dam znac jaki byl rezultat :) Trzymam rowniez kciuki za Was dziewczynki :) Emcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×