Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prenatal pro baby

Prenatal pro baby

Polecane posty

Gość Prenatal pro baby

Dzisiaj lekarz kazał mi zacząć brać prenatal pro baby, mnie i mojemu chłopakowi. Chcielibyśmy mieć dziecko. I te saszetki mają nm pomóc, czy ktoś z was brał to i jakie są efekty? To jest koszt 220 złotych na miesiąc więc bardzo drogo jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Ja z mężem tez będziemy to brac. Nasi znajomi tez to brali jak sie starali o dziecko i generalnie nam polecają. Z drugiej strony jesli 220 to dla Ciebie za duzo to zastanow sie czy stac Cię bedzie na dziecko. Dziecko kosztuje o wiele wiecej niz 200 miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prenatal pro baby
Ja już mam dziecko i wiem ile ono kosztuje, dla mnie jednak jest różnica w wydaniu 220 złotych na pampersy, mleko, kosmetyki dla dziecka czy cokolwiek innego a wydanie 220 złotych na witaminy. To co mam sobie podarować staranie o dziecko bo uważam, że 220 zeta na tabletki to sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prenatal pro baby
Swoją drogą dlaczego na tym forum prawie zawsze odmawia się innym szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sprobuj to tansze i tez dobre kiedys byl temat nawet na kafe i bardzo duzo kobiet go bralo mozna zamowic tylko przez internet z ich strony w zadnej aptece nie sprzedaja.Wielu kobietom zostal polecony wlasnie przez ginekologow. nie przejmuj sie wypowiedziami http://www.jestempłodna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr...............
A po chloere chcecie "na zapas" cos brac ? Tylko dlatego ze lekarz polecil ? Oj, ludzie pomyslcie czasami troche... zdrowi jestescie oboje, nie macie zadnych problemow zdrowotnych to zdajcie sie na nature, dobrze sie odzywiajcie i dzialajcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr zgadzam sie z toba ale czasami pomagaja w dzisjeszym swiecie pelnym pospiechu stresu mniej Zdrowego Odzywiania takie witaminy czasami naprawde potrafia zdzialac cuda.Dobrze jest przeczytac dokladnie sklad skutki uboczne zanim na cos sie zdecydujemy. Ja staralam sie o dzidziusia to albo ciaza pozamaciczna albo nic jak kupilam mezowi Androvit od razu zaskoczylismy :) duzo jest takich par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr...............
Patinka - wiesz, nie twierdze ze nie, ale po co tak "z marszu" siegac po wspomagacze ? ZBliza sie wiosna, mozna sobie witamin dostarczyc w sposob naturalny ... i przede wszystkim te naturalne witaminy sa o wiele lepiej przyswajane przez organizm :-) Tak na marginesie ... mam 37 lat i roczna corke... nie bralam ZADNYCH witamin nawet folika... zaszlamw ciaze bez zadnego problemu i corka jest zrowa jak rybka :-) W kazdym razie autorce zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prenatal pro baby
Patinko dziękuję za podpowiedź, muszę to przeczytać jak wrócę z pracy. Naturalne na pewno też będę zarzywać, owoce i warzywa, zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujda
Ja biorę prenatal probaby chociaż ledwo go przełykam bo jest beznadziejny w smaku. Wydaje mi się że jak lekarz polecił to warto spróbować napewno nie zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka1617
Witam wszystkich mam pytanko czy ktos ma do sprzedania Prenatal probaby meszczyzn jak tak to prosze o kontakt na email Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prenatal Pro Baby dla mężczyzn to nic innego jak AndroVit. Przeczytałam skład i muszę przyznać, że niczym się te witaminy nie różnią- chyba że ceną. Prenatal Pro Baby kosztuje ok.130zł (15 saszetek dla kobiet i 15 saszetek dla mężczyzn) AndroVit- 30 tabletek cena 38 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia121
Hej Własnie wróciłam od lekarza i przepisał mi Prenatal pro baby dla mnie i dla mojego męża zazywał to ktos może?? Podobno ze pomaga w zajsciu w ciąże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanitatum
volvianka77 celna uwaga, ale nie do końca Prenatal L-karnityna (fumaran L-karnityny) 2000 mg Witamina C (kwas L-askorbinowy) 75 mg Witamina E (octan DL-alfa tokoferylu) 16,75 mg Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10 mg Witamina A (palmitynian retinylu) 150 mcg Selen (selenian sodu) 60 mcg Cynk (glukonian cynku) 25 mg androvit witamina C 30,0 mg niacyna (witamina PP) 9,0 mg witamina E 4,5 mg kwas pantotenowy (witamina B5) 3,0 mg pirydoksyna (witamina B6) 0,9 mg ryboflawina (witamina B2) 0,8 mg tiamina (witamina B1) 0,7 mg witamina A (beta karoten 30 %) 500 g biotyna 50,0 g witamina B12 0,5 g. miedź 1000 g selen 30,0 g chrom 25,0 g. cynk 6,38 mg jak widać androvit ma trochę więcej składników ale ilość 2 do 4 razy mniejsza czyli trzeba dwie tabletki plus końską dawkę L-karnityny (nawet ABSy tyle nie biorą) finansowo dla faceta ok 50(25 androvit plus tyle samo l-karnityna) zeta na 15 dni. Co biorąc pod uwagę cenę prenatalu na necie 100 za opakowanie daje mniej więcej ten sam wynik. Ale osobiście pójdę w androwit - chrom brzmi zachęcająco - zwiększenie jego ilości w mózgu stwierdzono u samobójców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-go
Prenatal pro baby dla mężczyzn zawiera L-karnitynę i co najważniejsze właściwą jej dawkę plus odpowiednio dobrane witaminy, razem pomagają polepszyć jakość nasienia. Natomiast witaminki dla kobiet również zawierają odpowiedni aminokwas, który wpływa na ukrwienie macicy. Warto też zadbać o dostarczanie kwasu foliowego przez poczęciem dziecka, który jest w Prenatalu. Smak Prenatalu taki sobie, ale nie o smak chodzi tylko o efekty. Osobiście polecam parom, które mają problem z jakością nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinzxz
Bralem udział w akcji Prenatalu - dostałem dla siebie i zony 6 opakowań i masakra - po slownie 3 tygodniach brania preparatu (faktycznie paskudny w smaku) zaskoczylismy i jesteśmy w 9 tygodniu ciązy a fasolka ma już główkę i 4 odnóża ;). Poprzednio brałem oddzielnie macę, vilcacorę, Selezin, selen plus E i dużo witaminy C, nawet L-karnitynę ale dopiero po prenatalu pro baby jest ok - rzekłbym po kilku dniach zmiany widac gołym okiem - poprawia się nawet brzydko mówiac "konsystencja" małej armii. Naprawdę polecam! Jakbym miał to kupować za kasę tobym się zastanowił ale po tych doswiadczeniach kupiłbym w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1985
Witam. Mi również mój ginekolog zalecił stosowanie prenatalu pro baby wraz z mężem. Pijemy od 2 dni. Kupiłam też testy owulacyjne. Staramy się o dzidzię od 4 miesięcy. Czy ktoś kto wcześniej zażywał prenatal pro baby jest już w ciąży z Pań?? I po jakim czasie zażywania się Wam udało?? Proszę o wsparcie.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata temu ,poronilam pierwsza ciąże ( brak tentna zarodka) jak sie pozniej okazało mój mąż ma za słabe nasienie i lekarz wprost powiedział że jedyne co wchodzi w gre w naszym wypadku to cud; jeśli bierzemy pod uwagę naturalne metody zapłodnienia, natomiast ze wzgędu na wade plemników każde moje zaplodnienie będzie kończyło się w ten sposob jak pierwsze.Zalecil mężowi sporo hormonów,witamin niestety mąż był po nich niedozniesienia i je odstawil.Kolezanka polecila mi prenatal probaby;W ciąże zaszlam w pierwszym cyklu...i choc przyznam ze wtedy się napłakałam bo byłam pewna ze sytuacja się powtorzy jak za pierwszym razem. to teraz mamy 2,5 rocznego zdrowego synka.A ja właśnie wybieram się do apteki po opakowanie prenatalu... bo a nóż się uda żeby miał rodzeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mam do sprzedania 58 saszetek Prenatal Probaby Man ( dla mężczyzn) Ważnosć , częśc do 30.09.2013, część do 09.2014. Cena to 166 zł ( z przesyłką ) za 58 saszetek, czyli kuracja na 2 miesiące. Sprzedaję , bo mi już są niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossoo
Moje drogie,ja mogę polecić Fertimen. Nie jestem w stanie powiedzieć na ile on akurat mi pomógł ale u mnie "zaskoczyło" po dwóch miesiącach. Do tego zacząłem regularnie biegać – trzeba było trochę brzuszka zrzucić, oj kondycję miałem marną… Teraz żona w ciąży a ja trenuję dalej bo wygląd się poprawił i samopoczucie. Pozdrawiam starających się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia2
Mysle ze i ja powinnam namówić mojego meżczyzne zeby własnie sam przyjmował takie suplementy.My kobiety musimy w tym okresie dbac o siebie ale nasi męzczyzni tez powinni to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkuszowa4445
Tez teraz mąz jest na Fertimenie. Po prostu też szukamy tych najlepszych sposobów zeby tylko udało sie nam zajśc w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiosaska
No tak, w sumie kazdy przyjmuje to co jest mu wygodniejsze. Natomiast jesli chodzi o sprawdzony suplement dla mężczyzny to u nas na 100% był nim własnie ManForte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloooe
Wiadomo ze kazdy przyjmuje to co podpowiada sam lekarz. Jednak jesli chodzi o dziecko to polecam Wam przed stosunkiem zastosowac zel Pre seed. Naprawde efekty sa , bo po miesiącu stoswania udało sie nam zajśc w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi i mojemu mężowi prenatal pro baby raczej nie pomógł. Parametry nasienia po 4-miesięcznym stosowaniu praktycznie się nie zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiiiska
A moze teraz warto jest też podac mężowi suplement ManForte na takie ogólne wzmocnienie. Bo przeciez w sumie o naszych facetów tez trzeba dbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmskowa
A czy stosowałyscie jakiś żel typu Pre seed przed stosunkiem, w celu polepszenia męskiego nasienia ? Słyszałam że takie rzeczy naprawde pomagają zwłaszcza jesli inne metody juz nas zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiowa23
Rzeczywiscie tych suplementów jest bardzo dużo i w sumie ciężko też sie zdecydować na coś konkretnego. Ale znajoma farmaceutka poleciła nam Fertimen wiec mysle ze poki co mąż bedzie przyjmował ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, mysle ze czasami warto też tutaj wpłynąć w jakiś sposób na męża zeby jednak przekonał sie do łykania takich witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×