Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

prezent dla 10-latki i 10 latka

Polecane posty

proszę Panie o pomoc 🌻 wiem ze do Mikołaja jeszcze miesiąc ale ze względu na prace to jestem skazana na allegro, i wolałabym juz teraz coś kupić a że w domu mam 6 latka to nie do końca jestem zorientowana co jest teraz "na czasie" mam do obdarowania: chrześnice 10 lat dziewczynka kompletnie na bakier ze sportem, z komputerem. Dostała w zeszłym miesiącu świnke morską i to jej wielka miłość chrześniak 10 lat - przeciwieństwo - maniak komputerowy chłopak 14 lat Bardzo proszę o jakeś podowiedzi, pytałam dzieciaków ale oni nie wiedzą. Dodam że z rodzicami dzieci dogadałam się że ja im kupuje Mikołaja do max 100zl/os, oni juz im nic nie kupują, na gwiazdkę im nie kupuję - prezent gwiazdkowy kupują rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym roku NIICC
Ja ne daje nic bo moja byla niegrzeczna, i autentycznie nic nie dostanie,zapowiedzialam to juz z reka na secu i slwoa dotrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz dziecko w podobnym wieku? czym się interesują? Moja chrześnica ma w pokoju plakaty z Monster High - te lalki straszne. w zeszłym roku kupiłam jej na mikołaja jakąś torbe, w tym roku piórnik. widziałam lalki - ale nie wiem do kogo one są skierowane - dla maluchów wg mnie straszne, a dla 10-latki to czy nie za dziecinne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna mój syn teraz zbiera karty z champions league - podpytaj go czy też ma jakieś takie hobby, mogłabyś np album do tego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak coool
fajny ten plecak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswaswa
Powiem Ci,że mi się ten plecak nie podoba zabardzo. Już lepiej jakiś fajny ciuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że chrześniak w zeszłym roku chodził na piłkę nożną, a tym roku zrezygnowali, chodzi na angielski. Chrześniak to maniak komputerowy i o dziwo z zapałem czyta Harego Pottera - ale już mu kupiłam wszystkie 7 książek. do tego 10-latek i 14-latek to bracia, z typu "wszystko mam". 10-latka zaś to moja chrześnica, z której ciężko cokolwiek wyciągnąć. ta zaś ani komputer, ani książki. Najlepiej to koleżanki i zwierzątko. wiem że kiedyś zbierała karteczki i już z tego wyrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dla chłopaków kosmetyki, jakies perfumy i żel pod prysznic, mój ostatnio sobie zel play boya zażyczył, podpytaj ich co lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ajkie to ma znaczenie
ja skorzystam i podpytam blondyne co dla 6sciolatka kupic na mikolaja- cena tez ok 100 zł moze nieco powyzej 120max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ajkie to ma znaczenie
moze gre angry birds? taka realną nie wirtualna fajan zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ajkie to ma znaczenie
scrabble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla 6-latka ja kupiłam puzzle ze scooby-doo - 300 elementów za 25 zł ostatnio Syn mi opowiada o tym, widział to w reklamie, ale czy fajne to nie wiem, z pewnością często reklamowane http://allegro.pl/epee-lowca-duchow-gra-polowanie-na-duchy-nowosc-i2715691046.html w tesco ostatnio widziałam ogromny helikopter Lego przeceniony ze 160czy ze 180 na 80zł, Syn ma chomika, sam robi dla niego domki, drabinki i takie tam, to ostatnio ucieszył się z takiego zestawu http://allegro.pl/zestaw-narzedziowy-w-drewnianej-walizce-60-i2716895718.html mój Syn lubi bardzo zestaw z elektroniki np. http://allegro.pl/s-sekrety-elektroniki-radio-fm-80-doswiadczen-i2747805249.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scraable chłopakom kupiłam monopoly, chyba z 3 rodzaje, tradycyjne, u-build też gre tabu też Yenge też myślałam nad grą "Kolejka" - tą nawiązującą do PRL ale czy chłopaki coś z niej by zrozumieli, dla nich PRL to abstrakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziesięciolatka ostatnimi czasy godzinami siedzi nad przeróżnymi układankami - nie puzzlami, ale jakimiś logicznymi układankami np. drewniane klocki, uwielbia też grać w różne gry, scrable, monopol, w karty - myślę, że coś takiego to dobry pomysł, chociaż każde dziecko jest inne i nie ma chyba uniwersalnego prezentu dla każdego dziesięciolatka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki niech napiszą.narysują list do Mikołaja - tak będzie najłatwiej ;) ze swoim napisza sama, na napisanie z chrześnicą listu namów jej rodziców - wygodna sprawa jest ze stroną listdomikolaja.pl - bo dziecko jest zachwycone, że świąteczn,a bajkowa, kolorowa itd, a ty na maila dostajesz info zwrotne co dokłądnie dziecko wybrało, jak się nazywa, sklepy, gdzie można dostać. i taką listę możesz pzresłąć znajomych - albo mama chrześnicy tobie, przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie :D ale ja i tak chciałabym coś kupić dzwoniłam to mi powiedzieli że nie wiedzą, a chrześniak to mnie rozbroił bo powiedział ze moze być i rózga, to będzie mieć sprzęt do walki z bratem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchoMuchoLove
Oooo to fajny układ macie z tymi prezentami. Mogę Ci doradzić taki sklep: http://4gift.pl/prezent-dla-dziecka , nie jest stricte z prezentami dla dzieci ale coś fajnego mozna zawsze znaleźć. W końcu Smyk jest tylko jeden... Może cos fajnego do szkoły dla dziewczynki a dla chłopca jakieś gadżety fejsbukowe albo taki zegar pikselowy do pokoju? Życzę powodzenia, wybór prezentu to także mój najczęstszy problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge z tym nic zrobić
Jeśli uwielbia swinkę morską może cos dla świnki?Sama mam swinki morskie-2 samiczki i chłopaka i wiem coś o tym co lubią np.na allegro co jest fajnego i co sama mam: http://allegro.pl/hamak-tunel-norka-fretka-swinka-szczur-kolory-i2753731981.html http://allegro.pl/trixie-domek-dla-swinki-morskiej-28x18x16cm-62182-i2713189131.html http://allegro.pl/trixie-legowisko-dla-krolika-35x28cm-62703-promocj-i2713207015.html http://allegro.pl/tunel-hamak-wiewiorka-krolik-szczur-susel-jez-i2774877669.html Moje swinki uwielbiają śpac w tunelu-kłóca sie o to nawet, domek słuzy do chowania sie przed swiatłem i swietnie ścierają sobie ząbki na oknach(te kółka wycięte gryzą) spią tez w legowisku-troche innym bo moje akcesoria mają ze 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legendarna
Słuchaj, zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka możesz zakupić wyrzutnię! Sądzę, że chłopak bardziej się nią zainteresuje, ale sąsiedzi bawią się nią razem z 12-letnią siostrą. Sama zastanawiam się nad kupnem. W Smyku są wyrzutnie NERF, myślę nad tym, którą wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 10 latki -albo łyzwy, - albo plecak jakis fajny szkolny 9obecnie hitem jest moviestar planet), i takie tezplecaki widzialam - chyba kupie swojej corce, -zestaw kosmetyków bedzie na pewno super (woda toaletowa lub perfum, balsam, do ust, balsam do ciala, zel pod prysznic czy plyn do kapieli)- polecam mini produkty w zestawie ze sklepu eve rocher - teraz dziewczyny lubia tez serial "violetta" wiec kazdy gadzet bedzie hitem - mp3 a raczej mp4 dla chlopaka - duze sluchawki nie takie jak do telefonu - raczej ala dj- skie - deskorolke - kostka rubika - lego technics(ewentualnie lego hero) - ksiazka jakas fajna , - audiobooki chociaz u nigo moze e-booki jesli lubi - gra elektroniczna - bitwa morska (popularne statki) - lub cos jesli zajmuje sie sportem jakims lub jesli lubi jakis sport bardziej zawsze cos sie wybierze - plecak tez sie chlopcu spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×