Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla 11 latka na urodziny

Polecane posty

Gość gość

Dla chrześniaka kupiłam sportowy zegarek za ok. 60 zł, do tego ptasie mleczko lub duża czekolada. Czy wystarczy taki prezent? Rodzice robią małe przyjęcie z tortem dla najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz od wymagań dużych są rodzice, chodzi mi o to czy wystarczy taki prezent czy raczej mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek na rękę czy do postawienia na biurko lub do powieszenia na ścianę? Bo jeśli na rękę - to prawdopodobnie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starczy. Nie wiem czy możesz się dowiedzieć czy chrześniak zbiera karty z piłkarzami LM, teraz jest na nie szał w szkołach. Jeżeli zbiera, to dokup mu 2 paczki (1 kosztuje 3,99 zł) i to już w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy tez jaki jest z charakteru ulozony,skromny,czy raczej wymagajacy?:)dzieci maja rozne charakterki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że nie wszystkie dzieci lubią grać w gry planszowe. Bo rodzice ich nie zarazili taką pasją. Obecnie u nas na tapecie od kilku miesięcy jest gra Activity. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grałaś w Activity? U nas stało się to już sobotnim wręcz rytuałem ;) Wcześniej była gra "Podaj cegłę" - też robiła szał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobry wiek zeby zaczac:)Szkoda tylko ze rodzice poswiecaja malo czasu dzieciom:) takie gry wplywaja swietnie na rozwoj dziecka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grałaś w Activity? U nas stało się to już sobotnim wręcz rytuałem ;) Wcześniej była gra "Podaj cegłę" - też robiła szał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LenkaMarlenka-nie mialam ostatnio okazji zagrac z chrzesniakiem:)od ilu jest ta gra?Chetnie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas właściwie od samego początku były planszówki. Jeszcze parę gier ostało się po nas - więc dodatkowo były wspomnienia :) Ale trzeba chcieć z dzieckiem grać. I napiszę tylko tyle. Syn ma konsolę. Oczywiście - gra czasami też na niej (właściwie w 1 grę - FIFA 15). Ale woli jednak planszówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
wg mnie wystarczy ,no chyba ze zarabiasz po 50 tyś /mc. Jednak nie uważam że zegarek to dobry pomysł,to taka rzecz którą normalnie sie dziecku kupuje bez okazji ,tak jak buty czy ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
też popatrzyłam teraz na tę activity,chyba się skuszę bo mogłaby skutecznie odciągnąć mi młodego od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam, ze zegarek to fajny prezent. Nie każdy dziecku kupuje zegarek ot tak. A nawet jeśli- to zegarków można mieć wiele i zmieniać je zależnie od nastroju czy ubioru :P JA mam cztery zegarki a mogłabym mieć jeszcze więcej. Bardzo lubię zegarki- nie obwieszam się szczególnie biżuterią a zegarek jest takim praktycznym elementem ozdobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam się na przyszłość :) Bardzo fajną grą, w którą dość długo graliśmy był "Farmer". A jeśli dziecko lubi zwierzątka - polecam "Faunę". Wyjątkowa gra o zwierzętach. Gramy też w Scrabble, Rummika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne gry są z serii" Quiz o..." Europa, Polska, Świat, Wszechświat, Ciało człowieka. Sprawdź sobie - wydaje te gry firma Alexander. Jenga - super fajna zabawa. Układasz klocki. A nasze poczciwe bierki czy pchełki? Niezastąpione na każdą okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×