Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna Ola :)

Prezent dla 4-letniej dziewczynki, która ma wszystko?

Polecane posty

Gość Taka jedna Ola :)

Jak w temacie: Prezent dla 4-letniej dziewczynki, która ma wszystko? Macie jakiś pomysł? Co teraz jest na topie u takich dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może książka albo jesli
ma Barbie i lubi to jakieś ubranka dla barbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Petshopy. http://petszopki.bloog.pl/ Ale ja gdzieś na allegro widziałam taką książeczkę napisaną specjalnie dla dziecka. W tekście jest dziecka imię,miasto zamieszkania,imiona braci czy kolegów,a na 1 stronie zdjęcie i dedykacja. Wszystko komputerowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jakieś stepelki,może sztalugę i farbki? To koszt około100 zł. Takie rzeczy zawsze się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jakąś wypaśnąksiążkęz kolorowankami księżniczek, flamastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly dostal na urodziny (4te) ksiazeczke do nauki liczenia, jako ze liczyc do 10 liczy doskonale, ksiazeczka daje mozliwosci nauki dzialan jak dodawanie i odejmowanie, pomagaja w tym karty z obrazkami i znakami a takze wysuwane elementy, moim zdaniem doskonala rzecz dla 4latka, bo jelsi nie potrafi liczyc to sie naucyz, a jesli juz umie to moze uczyc sie matematyki pzrez zabawe, dodatkowo ksiazka jest o zwierzatkach wiec daje wieel mozliwosci opowiesci itp ma tez tekst o piesku ktory mozna czytac :) z tej serii jest tez elementarz chcoiaz go na zywo nie widzialam to moze byc ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka ma 4.5 roku
też ma wszystko. Ostatnio kupiłam jej książeczki "klub Tiary" z serii akademia księżniczek. Bardzo jej się podobają. czytam jej do snu. Ona kocha księżniczki. Możesz popatrzeć na allegro bo sa tańsze. co prawda sa dla 8-10 latek ale wydaje mi się ze treść jest przyjemna dla 4 latki bo moja mi je opowiada później. Jak nauczy się czytać to będzie mogla jeszcze raz do nich zajrzeć w późniejszym okresie bo mają duże litery. Druga fajna rzecz która u nas jest na topie to przebrania. Suknie balowe różnych księżniczek i dodatki czyli łańcuszki, pierścionki, rękawiczki itd. Mała kocha się stroić, wydaje przyjęcia dla lalek i przebiera się w te suknie z 10 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama22
A może takie akwarium co samemu można zabawkową rybkę wyhodować? Zalewa się wodą i rybka w 2-3tyg rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowy dom
jak rybke to lepiej zywa i akwarium takie ok 25l-48l jak trafisz na dobra promocje yo za 200-300zl z fajnym wyposazeniem kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ola :)
rybki już mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowy dom
to myszki japonskie nie smierdza jak chomik a bardzo zabawne i towarzyskie stworzonka ml sie odpowiedzialnosci naczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzeta to nie jest prezent!
Moze to wreszcie do ludzi dotrze! Jakby mi ktoś przyniósł dla dziecka myszki japońskie, chińskie czy pólnocnokoreańskie to by razem z tymi myszkami pomykał. Zwierze to świadoma decyzja wszystkich domowników! Kup jej jakieś książeczki żeby jej matka czytała. Np merry popins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram coś rozwijającego zazwyczaj, ostatnio kupiłam córce delfinka równoważnie i okazał się świetnym wyborem ;) Niby gra, ale sama też może się bawić i naprawdę często po niego sięga :) Tutaj znalazłam, ogolnie polecam przejrzeć bo fajne produkty maja dobrezabawki.com/produkt/delfin-rownowaznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet na przedstawienie, kurs jazdy konnej, kino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×