Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę pomozcie

prezent dla 5 latka-prozę o jakieś podpowiedzi

Polecane posty

Gość proszę pomozcie

Mó 2 letni synek dostał zaproszenie na kinder bal,na 5 urodziny kolegi. Ja niestety niemam pomysłu na prezent.Wiem,ze ten chłopczyk ma właściwie wszystko,najgorszeest to,że nie mamza dużo pieniedzy. Głupio tak nie iść,ale iść z pustymi rękami jeszcze gorzej.Proszę pomóżcie na prezent moge przeznaczyć 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomozcie
proszę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomozcie
kiepski zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomozcie
no to dzieki,narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 900
Myslę ze powinnaś kupić jakąś ciekawą gre, wybór jest naprawde duzy i na pewno coś znajdziesz, Polecam tę gre co ja reklamowali: prawa ręka niebieski, lewa noga czerwony. Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli umie czytać
albo rodzice chętnie mu czytają , polecam serię Mikołajka - mój syn własnie kiedy miał 5 lat zasmiewał się do rozpuku , kiedy mu to czytałam (aż mąż przychodził do pokoju sprawdzac co się dzieje) poza tym: - fajna latarka - jeżeli lubi rysować - w sklepie dla plastyków kup mu jakieś super kredki (sa drogie, ale można kupowac na sztuki, czyli możesz kupic podstawowe kolory) -piłkę -bajeranckie skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzzle gra komputerowa
piłka skórzana, zestaw mazaków i kredek, plecaczek, książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzesniaczce - co prawda nie ma ur tylko z okazja swiat - kupilam farby witrazowe. Kosztowaly 13 zl. Moze jakies puzzle? A jak ma komputer to jakas gre edukacyjna? do 50 zl spokojnie powinnas znalezc. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena85
Proponuję zdechłego kota na sznurku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu np klocki Cobi. Są tańsze od Lego , a jeśli ma Lego to Cobi do nich pasują. Mój synek ma prawie 5 lat i bardzo chętnie z nich buduje . Za 50 zł będzie niezły prezent. Lepszy niż zabawka, którą się znudzi po 10 min. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeupup
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 5 latek uwielbia gry intelektualne gównie do nauki pisania, poznawanie literek, cyferek, uczenie się godzin itp. Może być też książka ćwiczeń, koszt ok. 20 zł. Mój syn byłby zachwycony. Oczywiście wszelkie rodzaje puzli, domino !!! w to uwielbia grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty marzena
jesteś z 85 rocznika i taka głupia w tym wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryjenka
najlepiej zapytac jego mamy co interesuje maluszka; u nas tradycyjnie sie pytamy czy ciuszek (jaki), czy zabawka i jaka... a gdy mama skromnie sie zacznie wykrecac (nie znoasze tego) ze nic nie potrzeba to powiedz ze nie chcialabyc mu kupic 20tego misia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pięcioletnie dziecko i jeśli miałabym mu coś kupowac to tak jak dziewczyny mówią: grę edukacyjną, jakąs fajną książkę, puzzle, albo jakieś kredki, farbki. Moje dziecko bardzo lubi zabawę takimi rzeczami, a dla mnie to fajna okazja, żeby spędzić z nim trochę czasu wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie będzie zadowolony bo temat jest 2007 czyli teraz chłopiec ma 11lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zgadza sie,chlopiec ma juz 11 lat ale temat wciaz aktualny bo autorka nadal sie nad prezentem zastanawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela2
Czy ma 5 czy 11 lat zawsze można kupić na prezent bum bum rurki. Fajna edukacyjna zabawka - a właściwie instrument muzyczny, który dzieci kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jytka
Jak lubi gry zręcznościowe, zestawy do malowania, składania itd to zdecydowanie polecam zabawki z djeco, sama na nie niedawno wpadłam w sklepie kinderland24 i naprawdę to fajne, wartościowe i rozwijające gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaLewandowska
Ciekawa gra planszowa to zawsze dobry pomysł. Nie dosyć, że angażuje do zabawy całą rodzinę, to jeszcze uczy i pomaga zrozumieć świat. Te gry są bardzo fajne : http://dzidzia-centrum.pl/planszowe-c-303.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może taki zestaw bum bum rurek - http://www.bumbumrurki.pl/zestaw-diatoniczny/ ? Ja jestem za edukacyjnymi zabawkami. na bum bum rurkach można grać, uczyć się kolorów, rozróżniania dźwięków, kategoryzacji co małe, co duże... Trzeba mieć tylko wyobraźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjagg
Swojej 7 letniej córci kupiłam lalkę od Berenguer, bo są bardzo naturalne i dobrze się przy niej bawi.Pomimo twardszego winylu od tych z Antonio Juan są o wiele lepsze bo można łatwo rozróżnić płeć lalki. Nie są drogie dlatego co jakiś czas kupuję je w formie prezentu http://lalki-berenguer.pl/pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×