Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

prezent dla 8 latka

Polecane posty

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakiś prezent na urodziny dla 8-latka? Muszę kupić coś zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Mam kilka pomysłów, ale przyznam ze nie wiem co teraz "jest na czasie" :( Dziewczynka to pół biedy, w razie "w" kupie cos z Hannah Montana, ale chłopiec.. Macie jakieś sprawdzone zabawki? o ile jeszcze dla takiego "faceta" zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
8 latek z reguły ma już jakieś zainteresowania. Nie wiesz co lubi? Trudno tak radzić komuś, nie znając totalnie dziecka. Mój 8 letni bratanek uwielbia sklejać modele samolotów, czołgów. Ostatnio też zaczyna interesować go wszystko co jest związane z kosmosem. Prawie 8 latka uwielbia dostawać swoje kosmetyki, jakieś błyszczyki i inne na ten etap wiekowy malowidła, pasjonują ją również puzzle- moze układać godzinami. Hanna Montana już się jej przejadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziecko, ale on się NICZYM nie interesuje poza grami komputerowymi. a ja myślałam żeby mu kupić coś innego. Juz za 100-150zł widziałam aparaty ze SpiderMan'em tylko nie wiem czy juz nie za dziecinne. a dziewczynka nadal lubi H.Montane i HighSchoolMiusical. ale jej tez chciałabym kupić coś innego. Dziewczynka to mała strojnisia.. Ja mam kilka pomysłów ale chciałam wiedzieć z czego takie dzieci by się teraz ucieszyły. Rodziców ani dzieci pytać nie bedę, bo coś czuje ze z jednej strony usłysze konsole PS, a z 2 że nic... Chłopczyk ma mega wymagania, a od dziewczynki to dosłownie wołami nie idzie wyciągnąć co by chciała dostać, chyba sama nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
Jak go gry komputerowe interesują to może kup coś z gier edukacyjnych po angielsku(jak się uczy oczywiscie)- w empiku widziałam kilka fajnych propozycji dostosowanych do wieku. Hmmm może jakąś ksiązkę o komputerach? Jak interesuje się sportem np. piłką nożną to może jakiś album o piłkarzach/klubach? Jak pasjonat Kubicy to coś o nim lub o Formule 1, bądź ogólnie jakąś ksiażkę o samochodach (zwykłych lub wyścigowych). Takie rzeczy z reguły chłopaków pociągają. Aparat ze Spiderem bym sobie odpusciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
Myślę, że się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiazke! Jest tyle ciekawych ksiazek dla dzieci, wedlug mnie to zawsze najlepszy prezent, zwlaszcza gdy dziecko sie bardzo interesuje grami komputerowymi - dzieki ksiazce dasz mu inna rozrywke, bogatsza, ciekawsza, rozwijajaca wyobraznie! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Ci nie pomoge, bo nie mieszkam w Polsce i nie znam polskich ksiazek dla dzieci, zapytaj w ksiegarniach co jest teraz na "topie" dla dzieci, oni beda wiedziec...:) Poszukaj ksiazki barwnej, dobrze zilustrowanej, ktora przyciagnelaby uwage.. Moze cos o zwierzetach, dinozaurach,itp.. wiekszosc dzieci to lubi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🌻 mam z tym nie lada problem, bo dziecko typu "wszystko mam".. mam jeszcze 2 tyg. aby coś wykombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje gre planszową:D naprawde te nie wiedzialam co kupic dla blizniakow 9 la na urodziny kupilam po grze dla chlopca http://www.allegro.pl/item1014375019_gra_planszowa_scrabble_travel_52495.html http://www.allegro.pl/item1014360420_gra_planszowa_monopoly_hasbro_19643_poznan.html dziewczynka http://www.allegro.pl/item981138577_gra_planszowa_hannah_montana_cd_z_muzyka.html lub http://www.allegro.pl/item1011939879_gra_planszowa_granna_kocham_cie_polsko_dla_rodzin.html ta konsola co wkleilas tez ok...ale ja jestem za rodzinnym spedzaniem czasu odciaganiu dzieci od kompa tel...i powiem,ze bylam zaskoczona,ze dzieic tak ucieszyly sie z gier jak przychodza do mnie zawsze gram z nimi w moj zniszczony 20-letni niesmiertelny eurobiznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gier do tej pory chłopcy ode mnie juz dostali: - Scrabble - monopoly - spadające małpki - tweester - pingwinki na statku - operacje - zgadnij kto - ryzyko - piłkazyki/bilard a i tak jak spotkamy się u dziadków to mnie męcza zebym z nimi zagrała w EuroBiznes - jeszcze gre z mojego dzieciństwa, bo jak mowią w domu nikt z nami nie gra :( tak więc gier mają sporo.. Starszy chłopiec lubi Simsy i ciekawostki, doświadczenia, sekrety elektroniki i tego też mają sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz problem faktycznie tak to jest z dziecmi ktore maja wszystko:( a jakis ciuch? albo jest opcja zebys w ramach urodzin czy jaka to jest okazja wziela dzieci np do aquaparku a pozniej na pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmama
Blandyna a może dls chłopca Bakugany i Arenę Bakuganów? Mój siostrzeniec ma na to szał a ma 9 lat. Ciągle gada o tych Bakuganach, chyba jego koledzy też to wszyscy zbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysaqsicxks;l
Mam ośmiolatka, który jakby mu pozwolić by siedział non stop przy kompie. Hitem okazały się prezenty: 1. książki z cykli "dziennik cwaniaczka" (lepszy niż "Mikołajek", zachęciły moją pociechę do czytania. Ważne: napisane jest drukowanymi literami) 2. deskorolka na dwóch (nie czterech) kółkach, tj STREETSURFING. Jazda na niej uczy równowagi, balansu ciałem i jest super gimnastyką 3. lego ninjago (ale te najmniejsze pudełeczka, tam są takie katapulty i inne) 4. bakugan pułapka 5. Książka "Ciekawe dlaczego" księga wiedzy (jest też przyrody i zwierząt) 6. okulary do pływania:)))) 7. podstawka do jajka z łyżeczką (taka wesoła postać) 8. mega wielki lizak chupa chups (kupuje się w empiku) 9. cukierki w postaci sponge boba (dostępne w rossmanie) Generalnie dzieci się cieszą z niepotrzebnych pierdółek, takich co rodzice im nie kupią). I tyle. Mówię otwarcie wprost, że nie życzę sobie takich prezentów jak PS, laptopy czy inne cudeńka. Konsolę ma za 80 zł z hipermarketu real, jest tam 200 gier podobnych do tych w które my graliśmy (cegiełki i inne takie). Przydaje się do długiej jazdy samochodem. A na inne rzeczy przyjdzie czas lub nie. Jak dla mnie dość mocno to odmóżdża dzieci, pozbawiamy je marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysaqsicxks;l
no i zapomniałam dodać: karty do gry. Takie najzwyklejsze, naucz go grać przy okazji w cygana, a od razu zapamięta taki prezent:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullleczka_ii
Oj to ja mam rewelacyjny pomysł na taki prezent- a mianowicie polecam wyrzutnię Nerf. Moj synek z kolegami bawił sie przez całe lato. Naprawde świetne rozwiązanie, i dobra zabawa dla naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaranka
Moi chłopcy cały czas bawią się Nerfami :) W domu i na podwórku wymyślają różne zabawy. A jeszcze są strzałki świecące w ciemnościach, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaranka
Moim chłopcom ruchu na świeżym powietrzu nie brakuje, cały czas biegają i wymyślają przeróżne konkurencje. Zresztą są zabawki, którymi świetnie można bawić się na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helelkkka
No i bardzo dobrze, bo dzieki temu sa zdrowe ;) A takie zabawki tylko własnie sprawiaja ze dzieci jeszcze bardziej chca sie bawić na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majujka
Te wyrzutnie to dobry pomysł na prezent dla chłopców, w przyszłym miesiącu urodziny mojego siostrzeńca i zupełnie nie wiedziałam co kupić. Ale słyszałam ,że Nerfy sa teraz na czasie :) To już wiem co mu kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamirka
Im starsze dziecko tym większy problem z prezentami ;) Młodszy w sumie cieszy się z każdej zabawki a ze starszym jest już problem. Ale te Nerfy akurat bardzo mu sie podobaja, dobrze, że jest kilka modeli to można zebrać całą kolekcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrlla
Mój ma wyrzutnię na dyski ale teraz prosi mnie żeby kupić taką na strzałki. Fajne są te wyrzutnie, dobrze wykonane, a dyski wusoko i daleko fruwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nneskaa
Ja to najpierw chyba swojemu musze pokazać co to takiego zeby zaakceptował, poniewaz to strasznie wybredne dziecko i w sumie jemu sie prezent musi spodobac :) ale mysle ze z tym tak własnei bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×