Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na dzień dziecka 20zł

Polecane posty

Gość gość

Hej hej :) Szukam inspiracji. Mam zorganizować prezenty na dzień dziecka dla dzieci ze żłobka. Są dwie grupy wiekowe: dzieci młodsze mają średnio około 1,5 roku a starsze niecałe 3 lata. Budżet mamy niewielki bo tylko 20 złotych. Na mikołajki kupowaliśmy nieco droższe zestawy a teraz zamysł jest taki, żeby zrobić dzieciakom frajdę ale też nie wydać fortuny. Jak wiadomo nigdy się wszystkim nie dogodzi, ale może macie jakieś doświadczenie w tym temacie i doradzicie co by mogło najbardziej dzieciaki ucieszyć, albo czego się wystrzegać i czego unikać. Początkowo chciałam zamówić karuzelę dla starszych dzieci, ale z pogodą może być różnie... chcę też uniknąć sytuacji, że ktoś się składa a tu bach, dziecko się rozchorowało i nie będzie go 1 czerwca, i co wtedy z kasą... Potem myślałam o piasku kinetycznym dla starszych dzieci, ja bym sama chętnie takie coś kupiła dla córki ale panie ze żłobka mi pomysł odradzały twierdząc, że raczej to dzieciom nie przypadnie do gustu. Sugerowały samochodziki dla chłopców i laleczki dla dziewczynek, ale znow mi to średnio pasuje, bo zakładam, że dzieci mają tego pełno w domach... No i nie wiem. Zaraz idę do hurtowni zabawek, może coś wypatrzę. Na Mikołajki były klocki-puzzle 9 elementowe, książeczki i tuby do robienia baniek, więc na dzień dziecka pasuje coś innego. Inni z rady rodziców jakoś nie kwapią się do ogarnięcia tematu. Nawiasem mówiąc nigdy więcej nie piszę się na organizowanie czegoś takiego. Jak przychodzi co do czego to musi sam wszystko ogarniać... No ale dobra. Piszcie proszę co Wam przychodzi do głowy. Każdy (lub prawie każdy) pomysł jest dobry. Co Wasze dzieciaki dostawały w tamtym roku, co się podobalo a co nie? Burza mozgów :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dmuchany zamek albo ślizgawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puzzle, zestaw kolorowanka + kredki, klocki lego, piłka-zmyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plus moze jakies balony z helem?? bardziej stawiałabym na zabawę w tym dniu żeby było fajnie niż kupować jakies samochodziki lalki co pewnie od rodziców by dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo ta piłka zmyłka jest fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym proponowała zamówienie jakiejś atrakcji, a zmniejszyła budżet na prezenty. Jako pamiątka wg mnie wystarczy balonik z helem (mój mały za tym przepada) + np. koleś puszczający ogromne bańki mydlane albo zamek do skakania. Jak już koniecznie musi być prezent, to może ksiażeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście też bym była za tym żeby zorganizować jakąś atrakcję, ale obawiam się co w sytuacji jak któreś dziecko się rozchoruje i nie będzie mogło być obecne. Na Mikołajkach nie było prawie 1/3 dzieci, wiem, że to zima i było więcej zachorowań, ale wiadomo jak to bywa w żłobku, dzieci często chorują. Rodzice się złożą, a potem dziecko nic z tego nie będzie miało. Z atrakcji chcemy zrobić malowanie buzi. Pani ze złobka się w tym specjalizuje od lat, z balonikiem też dobry pomysł. Tylko coś trzeba jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loteria? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek1111
Ciężko dogodzić chyba wszystkim... a jak tego typu prezenty? http://bajkopis.pl/ świetna sprawa, rozwija wyobraźnię - BookBox - gdzie wnętrze książki można dowolnie zmieniać, wypełniając przeznaczone do tego miejsca kartami dołączonymi do zestawu, tworząc tym samym bajkę na bardzo różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy pomysł, może spożytkuje je na rozwój swojego talentu, którym można się pochwalić na www.utalentowani.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dmuchane zabawki są świetnym pomysłem na zorganizowanie dzieciakom świetnej zabawy. Zawsze będzie to dla nich miła atrakcja i super sposób na aktywne spędzenie czasu. Zachęcam do przeczytania artykułu o dmuchanych zamkach dla dzieci: http://baiti.pl/bezpieczne-i-tanie-dmuchane-zamki/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×