Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzestna

Prezent na roczek dla chrześniaka - doradźcie proszę...

Polecane posty

Gość chrzestna

Jaka zabawka zainteresuje dziecko które skończyło roczek? Podpowiedzcie coś, bo boję się że sama wybiorę coś co będzie leżało w kącie. Najlepiej coś niebanalnego, żeby się nie powtórzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilymuliumyu
moja corcia dostala na roczek: rowerek klocki drewniane, pluszaka na biegunach szczeniaczka uczniaczka garnuszek na klocuszek i pieniazki Najlepiej spytaj sie rodzicow, zeby sie nic nie powtorzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Jezdziki sa spoko, sprawdza sie zawsze, dziecko ma wielka frajde no i na dlugi czas, moja jak skonczyla roczek dostala taki jezdzik, dzisiaj ma prawie 2 latka i caly czas na nim jezdzi, poza tym reperuje autko, przewozi skarby w bagazniku itd :) Znajomej córka dostala taki stolik grajacy Fischer Price, tez super sprawa, ale ta z kolei do czasu az sie nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zapytać sie wprost rodziców :) Wtedy będziesz maiła pewność że prezent będzie trafiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - to do kąpieli kosztuje okolo 60 zł w sklepie, link jest akurat do uzywanego, ale generalnie na allegro powinnac dostać taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo - "Najlepiej zapytać sie wprost rodziców Wtedy będziesz maiła pewność że prezent będzie trafiony!" ja tak zrobiłam miesiąc temu przed Chrzcinami - i w odpowiedzi rodziców i mojej Teściówki usłyszałam "kasa" nie będę się rozpisywać kto co dokładnie powiedział ale staneło na tym że cała trójka nas podliczyła na 200zł (ja+mąż+syn - nikt z nas chrzestnyn/ną nie jest) więc chcąc "zrobić dobrze" sama się mówiąc wprost "udupiłam" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na matę na roczek to troszkę nie za późno? - tak mi się bynajmniej zdaje że to raczej na chrzciny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)» Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry. Błagam - bynajmniej to nie to samo co przynajmniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako dodatek
sorry za szyko czytalam, myslalam o chrzcinach. no tak mata jak najbardziej nie na miejscu ;) ale stolik edukacyjny, z pianinkiem, klockami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna.d ----Co prawda,to prawda.Właśnie nie pomyślałam o tym że 99% powie kasa.Mnie niektórzy goście sie pytali to mówiłam co by mi się przydało (chodziło o ciuchy i zabawki) bo chciałam by dziecko coś skorzystało.A z kasą różnie to bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna chwila ----Masz racje te książki są super!!!! Zamawiałam takie ksiązki na mikołaja,dzieci szczęśliwe,rodzice również :) świetne są wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
zabawki fisher price świetne na każdą okazje na opakowaniu zawsze pisze dla jakiego dziecka przeznaczone moja mala dostała na roczek hipcia klockowego łakomczuszka była zachwycona i jeżdzik i pchaczek i do tego super klocki gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fisher price to dodam jedynie że słuchaweczka to - wg mnie najmniej udana zabawka FP. niby fajna ale jakoś ani u mojego synka ani u dzieci koleżanek się nie sprawdziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenakret
Fajnym pomysłem na prezent zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki jest poddanie metalizacji jakiejś rzeczy może to być nawet osobista rzecz dziecka:D Moje dzieci maja takie pamiątki.Córka buciki, a synek butelkę i smoczek.Rewelacja! Pamiątka na całe życie.Polecam! http://bucikow.metalizacja-przedmiotow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn dostal komplet jeansowy..srednio mnie cieszyl ... a kurtka przedala sie tylko na jedno wyjscie .. pozniej stoliczek edukacyjny SUPEROWA SPRAWA.. dzis ma 2 lata a dzien w dzien sobie tam pstryka.. no i samochod na akumulator (tylko ze droga zabawka) czy wlasnie takie rowerki ,jezdziki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam27
fontanna z piłeczkami - mój roczniak ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilwil
Cześć. Polecam cudowne rzeczy hand made- kartki, ramki, bizuterię- na każdą okazję :) dla dzieci- chrzest, roczek, urodzinki, narodziny maluszka, czy też na ślub, rocznice ślubu, urodziny i wszelkie inne okazje. Bardzo indywidualne podejscie, personalizacja prezentu, dopasowanie dokładnie do gustu i upodoban osoby obdarowywanej :) jestem zachwycona i polecam innym :) profil na fb z galerią: https://www.facebook.com/pages/Marts/258701327478361?fref=ts :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gRyśka1
Piękne są śliczne pozytywki, które widziałam ostatnio w alechrzest.pl można na nich wygrawerować co się chce. Wspaniała pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombastyczna99
Może jakieś skarbonki, szkatułki, auta dla chłopców... zobacz sobie na alechrzest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×