Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciocia chłopczyka

prezent z okazji narodzin dziecka - co kupić

Polecane posty

Gość ciocia chłopczyka

na dniach urodzi się w mojej rodzinie mały chłopiec, co najlepeij dać takiemu dziecku? jakiś ciuszek? zabawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem że najlepszy prezent z takiej okazji to prezent praktyczny. My najbardziej cieszyliśmy się z pieluch, ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa.............
Tez mi sie wydaje ze najlepsze bedzie jakies ladne ubranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ten bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ubranka, to cos większego, bo wszycy kupują malutkie i każda mama ma tego zbyt dużo, a jak dziecko rosnie, to zaczyna brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 74
Moim zdaniem maluchy zazwyczaj mają całą szfę pluszaków, zabawek na baterie itp. A może dziecko powinno dostać również pamiątkę, do której będzie mogło wrócić jako starsze dziecko. Dlatego dla siostrzenicy kupiłem książkę ZOO, w której Julka jest głównym bohaterem tej książki. Może jeszcze sama tej książki nie przeczyta, ale rodzice zapewne pomogą, a jak będzie w zerówce to zapewne będzie zmotywowana aby samemu przeczytać książke o sobie. Zobaczcie sami jak wygląda taka książka http://dreamproject.pl/ZOO_przykladowe_strony.html I powiem Wam, że naprawdę miłe zaskoczenie co do tego prezentu.... Pozdrawiam formumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciolka za kilka dni rodzi, a ze nie mam za wiele kasy, tak od 4 miesiecy (jak sie dowiedzialam) zbieram prezenty. Ciuszkow przyjaciolka juz ma cala mase, wiec planuje kupic pieluszki i praktyczny plastikowy pojemnik z IKEI, juz nabylam dosc dziwny jajcarski smoczek i czapeczke na zamowienie na zime, namalowalam obraz do pokoju dzieciecego. Pozniej bede kupowac ciuszki na roczek, bo tych nie ma. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta ksiazka to dobry pomysl, ja myslalam, ze jesli bede miala czas, bede mogla poszukac najladniejszych (wg mnie) bajek, zilustrowac i wydac taki 1 egzemplarz dla Maciusia. Chyba bedzie ze mnie dobra ciocia :) bo mamusia nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tanszych rzeczy to bardzo fajnym prezentem jest album dla dziecka gdzie mama moze wpisywac np pierwsze slowo, pierwszy zabek , wkleic pierwsze zdjecie usg itd.. fajna pamiatka dla mamy i dla dzieciatka pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Zdecydowanie ciuszki, tyle że te większe, rozmiar 68 na przykład :-) Gryzaki, grzechotki. Dobrej jakości kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko do mam i tatusiow gdybyscie dostaloi bizuterie z wygrawerowanym imieniem dziecka, nosilibyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyttajjaaacaaaa
a moimy zdanie warto tez pomyslec o mamusi z takiej okazji dzieciatko jest w tej chwili głowną "atrakcja" a nikt zazwyczaj nie pamieta o mamie ktora przez 9 miesiecy nosiła malenstwo a pozniej meczyła sie podczas porodu wiadomo dla niej najwieksza nagroda jest dziecko ale milo by bylo zadbać o cos własnie dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoojka
Moja corka dostala glownie ubrania i przytulanki. Jak dla mnie - calkiem fajny prezent, tylko moze wlasnie lepiej troche wiekszy rozmiar, bo 'na teraz' to sie zwykle juz ma spoko. Nie podoba mi sie pomysl z pieluchami. Paczka w ta czy w tamta nie robi roznicy finansowo, a dla mnie to by bylo przykre, ze ktos nam cos dal z tej okazji, co potem z kupa poleci do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
- zestaw do zrobienia odcisku stopy lub rączki - łyżeczka, albo cały komplet z imieniem dziecka - ręczniki z imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Może coś z datą urodzenia i imieniem dziecka np jakiś obrazek. No i tak ja pyyttajjaaacaaaa napisała warto pomyśleć o mamusi bo na pewno się trochę wymęczyła przez te 9 mc. Jakiś drobiazg a na pewno bardzo ucieszy, sama wiem z doświadczenia jakie to miłe jak ktoś pamięta o matce w tych dniach, gdyby nie ona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenciara
Dlatego ja proponuję bukiecik z ubranek niemowlęcych z mydlanymi różyczkami do kąpieli dla mamy. Efektowne, praktyczne i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
jako mloda mama najbardziej ciesza mnie pieluchy pampersy i ciuchy ale wieksze tak od ok 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem _
najlepsze będą ubranka ale w większym rozmiarze, tak jak już ktoś pisał. Jak patrzę na małą ubraną w jakiś ciuszek od kogoś to myślę o tej osobie. pampersy to głupi pomysł, szoojka dobrze to podumowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprojektujwozek
Jeżeli nie ma wózka, to to byłby świetny prezent. U mnie można zamówić wózek, taki jak wam się podoba. Zapraszam: http://www.zaprojektujwozek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbkowa
Zajrzycie sobie drogie mamy na tą stronke- http://www.babymama.pl/ Tutaj znajdziecie własnie wiele ciekawych propozycji prezentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudio
Fajne propozycje!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudio
Najlepszy prezent to złoty łańczuszek.Jak jest kasaXD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka88
ja mam zloty łancuszek z chrztu i wcale go nie uzywam, nie ubieram dla mnie to glupi pomysl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×