Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Primavera Pokoje

Polecane posty

Gość gość

Był ktoś w Jastrzebiej Górze w Primaverze w tym roku bądź poprzednim? Chodzi mi o pokoje, w którym budynku są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokój z ta Primaverą, bo wiecznie sie tu reklamujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty daj sobie spokój z taką nie odpowiedzią na pytanie. Nie masz nic do przekazania więc się nie udzielaj w temacie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym, w którym jest basen, chyba to A. Super miejsce, byłam w tym roku z dzieckiem, na pewno nie ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kojarzysz może czy są foteliki na rower? Nie mogę doczytać i jak jedzenie? Bo opinie różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wypożyczyć rower z fotelikiem ;) jedzenie wg mnie super, w formie szwedzkiego stołu. Zawsze rosol + inna zupa, wiec dla dzieciaka zawsze cos sie znajdzie. Ja byłam zachwycona, w ogóle nie rozumiem tych negatywów. Jedyne, co mi się nie podobało, to to ze pokoje sa ciasne, ale mieliśmy fajną pogodę więc prawie w nim nie przebywalismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mibo te rowery co Primavera ma na stanie i co są wliczone w cenę. Pokoje faktycznie małe, ale to dla mnie drugorzędna sprawa w sumie. Czyli ogólnie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty daj sobie spokój z taką nie odpowiedzią na pytanie. Nie masz nic do przekazania więc się nie udzielaj w temacie, proste xxx Będę się udzielać, bo nachalnie się tu reklamujecie. Wybudowaliście wielki ośrodek i widać nikt z niego nie korzysta, więc bez przerwy spamujecie na kafe. Nie dziwię się, że nikt tam nie jeździ, bo ośrodek jest w fatalnym miejscu, przy głównej ulicy, gdzie jeździ jedno auto za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty daj sobie spokój z taką nie odpowiedzią na pytanie. Nie masz nic do przekazania więc się nie udzielaj w temacie, proste xxx Będę się udzielać, bo nachalnie się tu reklamujecie. Wybudowaliście wielki ośrodek i widać nikt z niego nie korzysta, więc bez przerwy spamujecie na kafe. Nie dziwię się, że nikt tam nie jeździ, bo ośrodek jest w fatalnym miejscu, przy głównej ulicy, gdzie jeździ jedno auto za drugim. x Weź wyluzuj matka po ci żyłka w dupsku trzaśnie. Laska normalnie pyta. Qrwa na tym kafe już nic nie można zrobić bo albo provo albo reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic wspólnego z tym ośrodkiem, jadę tam w październiku i chcę wiedzieć o nim parę rzeczy których nigdzie nie mogę znaleźć. A ludzi takiego typu jak Ty nienawidzę, wszędzie doszukujących się reklam bądź prowo. Moje pytanie z reklamą nie ma nic wspólnego. Wiec wypowiedz się konkretnie albo zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srup. Nie masz klientów i nie będziesz mieć. Spadaj z macierzyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×