Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem pewnie głupi, ale mimo wszystko przykro mi

Polecane posty

Gość gość

Zapewne wyśmiejecie mój problem, bo uzancie, że jest żałosny i nie mam innych. Otóż dzisiaj mam urodziny, na uczelni życzenia zlożyło osobiście mi mnóstwo osób (ponad 40), przyjaciółka nawet tort upiekła, cała rodzina i inni znajomi w wiadomościach prywatnych. Ale na facebooku na mojej osi czasu złożyło mi jak na razie 10 osób... troche mi przykro z tego, że na fb popularności nie mam praktycznie żadnej. A cały rok składałam życzenia prawie wszystkim i to ładne, bo robiłam kolaże zdjęc i na prawdę się starałam. :( :( przyjaciółka mi powiedziala, że ważniejsze jest to co w realu niż na fejsie. Tak jak nasza wspolna koleżanka. Ma kilka tysięcy znajomych, na fb zyczenia dostala od ponad 100 osób, a w realu nie ma nikogo... co robic... jakbym miala 40 lat to by mi to wisialo co jest na fb, a ze jestem mloda zalezy mi na tym jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś młoda i głupia, ot co, masz problem z łepetyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wiem co czujesz bo ja też mam dzisiaj urodziny. Już 42 więc to nieprawda że jesteś młoda i głupia bo nawet po 40stce jest przykro jak nikt nie pamięta. Mój partner pamięta ale życzeń nie składa bo twierdzi że to do niczego nie jest potrzebne. Bo skoro on nie oczekuje życzeń to dlaczego ma składać życzenia innym ? Więc mu tłumaczę że to nie chodzi o innych ale o mnie o osobę z którą już jest 20 lat. Popłakałam sobie ale smutek i żal nie przeszedł. Także może to faktycznie głupie, ale nic na to nie poradzę że jest mi przykro. Zatem Wszystkiego Najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze Tobie nie przeszkadza to ze tak malo osob zlozylo Ci zyczenia na fejsie tylko to ze twoi znajomi NIE BEDA WIDZIEC ze Cie inni lubia ... bo Ci nie skladaja zyczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51 Dziękuje :) przykre właśnie w twoim przypadku, że najbliższa osoba Ci życzeń nie zlożyła. Zatem również wszystkiego najlepszego :) 18:54 W sumie to masz racje, ale ludzie z uczelni, przyjaciele mnie znają i lubią... bardziej chodzi o starych znajomych, z którymi nie widziałam się długoooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie już na fb więcej osób mi złożyło bo 20 więc jest ok :) na zapas się martwiłam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zachowaj sobie ten topik i przeczytaj za 10 lat. Gwarantuje że będziesz czuła zażenowanie połączone ze śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć bardzo narcystyczna osobowość, autorko! O ile to nie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejm na fejsie ponad wszystko nie bedzie lajkow, smuteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj tam, że znajomi ze studiów złożyli osobiście życzenia, olej tort przyjaciółki - rozpaczaj nad wallem :D Serio, zachowaj sobie ten topik - pośmiejesz się za kilka lat. Ja na fb nawet nie mam dat oznaczonych, nie składam nikomu przez neta, w ogóle fb służy tylko do uczelnianych spraw. Życzenia urodzinowe złożyło mi z 8 najbliższych osób, z czego 3 zapomniały i po terminie złożyły :P Jakoś nie rozpaczałam, a też jestem młoda. Wszystko to kwestia podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpirdol sama ten tort za jednym podejściem. Humor od razu Ci się poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×