Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z karmieniem

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 14 tygodniowa córeczkę. Problem polega na tum ze biore ja do karmienia. Ona je moze przez 2 minuty, po czym odrywa sie za chwilę płacze. Probuje ponownie przystawic i płacz i złość. Podaje smoczek po czym podmieniamna cyca i jakos je chociaz nie zawsze. Przespu sie 20 mibut i albo histeria albo je normalnie. O przystawieniu do prawej piersi nie ma mowt rzadko aie udaje. Czasem po karmieniu chwile jest ok a później paluszki w buzi i pieluszka co ja odbieram jako głód. Oprócz tego od miesiąca nie przybrala na wadze chociaz fakt wazylam ja w domum ktoś mial podobna sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj odciągnąć pokarm i podać butelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis juz w ogóle nie chce ssac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem , że nie dajesz w ogóle butelki? Próbuj karmić pod górkę, bo może masz szybki wypływ mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze malo leci. Jak jestes ukierunkowana na kp to zalegnij w lozku z malutka, cycki za przeproszeniem na wierzch i karm caly czas, nw kazde zadanie. Moze ci to pomoze rozbujac laktacje. Karmilam dwa i pol roku, kiedys czytalam fora i pamietam, ze to mi pomoglo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laktacje to ja juz rozbujalam nie wien tylko czenu onanie chce mi naglw jesc jak karmie na siedzaco. Wcześniej bylo ok teraz jakied fochy zaczela stroic. A jak ja poloze na wznak i podam jej cyca tak jakby pila z butelki to je ładnie i nawet jak zlec****erwsze mleko to ciągnie następne zeby lecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zastanawialam sir czy to noe o ten szybki wyplyw bo w sumie takie jazdy sie zaczely jak wrocil mi.nawal pokarmu ja rozbujalam laktacje mialam cyce jak kamienie. Probowalam ja karmic pod górkę to gdzie tam krzyk jak tylko ja podnosze zeby na rece wziac naert jak maz ja bierze w ten sposób jak ja bralam do karmienia to byl krzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na siedząco leci pod większym ciśnieniem, bo jeszcze siłą grawitacji. Dajesz jej butelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leci ale jak ha pozylam i soe pochylilam tak jakbym dawalabutle to jadla;/ no dzis kazal mi lekarZ odciagac i dawac z butli zeby zpbaczuc ile je i czy to wystarczy bo prEz miesiac przybrała tylko 300g;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ja juz nie wiem co mam robic ona juz dzisiaj to i z butelki nie chce jesc zjadla zaledwie d godziny 6.30 160ml mleka;/ najgorsze jest to ze ona lapie butle pociagnie chwile puszcza., krzyczy placze do tego lecą bączki i juz wiecej nie chce:( poradzcie cos moze ktos mial podobna sytuacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek mial podobnie, plakal przy jedzeniu, plakal gdy juz skonczyl jesc, do tego brzydkie kupy, lekarze ( bylo ich kilku ) podejrzewali nietolerancje laktozy. Pierwsze 4 miesiace to byl wieczny płacz, tylko, ze on przybieral po 1.5 kg miesiecznie, wiec podwojnie. W koncu jeden lekarz nam powiedział. ,ze to wlasnie z powodu obrzarstwa, jego zoladek i jelita nie radza sobie z nadmiarem pokarmu, chociaż czasami ja miałam wrazenie, ze on prawie nic nie jadl. Mose sprobuj ja karmic na spiaco, mozesz tez kupic delikol, bo to faktycznie moga byc problemy z przyswajaniem laktozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za lekarz kazał dać butlę... powinien dac na badania dziecku, na początek mocz ogólny i posiew, dziecko nie przybiera a to może świadczyć o bakteriach w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spojrz w lustro twoje zycie to wynik twoich wyborow bo jestes slaba psycicznie i nie wiesz ze sa inne mozliwosci na zycie poza tym co uczyli cie ograniczeni polacy 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazal dac butle zeby zmierzyc ile mleka zjada ale odciagnietego, a jutro mam isc na oddzial do niego z nia na badania wlasnie mocz krew zobaczymy ale wczesniej tak nie bylo a mleczne produkty jadlam nrmalnie dopiero od 1,5 tyg . nie wiem czy to ma znaczenie ale 2,5msc po porodzie dostalam miesiaczki, a dzien po tym jak sie skonczyla to ona ciagle chciala jesc jadla z cyca ze dwie godz po czym zwymiotowala i stopniowo od tamtego czasu sie zaczynalo;/ delicol mam ale juz minelo 3 msc od otwarcia i boje sie podawac;/ a jak ni too kupie nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mierzyć? Jakie normy może podać lekarz dla mleka matki? To jakaś bzdura. Dziecko nie karmione butelką nagle zacznie jeść bez problemu z butelki? Jak często ją przystawiasz do piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystawialam ja na zadannie zalezy raz co pol godz raz 1,5 a raz 3 ale ona non stop mi ostatnio wisiala na cycu. nie wiem co robic czy dawac jej dzis nadal butle czy walczyc o cyca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania, mi to wygląda na tymczasową nietolerancję laktozy, miałam to z obojgiem dzieci, córka przeszła na mleko sojowe, bo byłam głupia, z synem przetrzymałam i karmię długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jeedna rzecz ze zrobila sie senna ziewa calymi dniami spi po 20 minut a po nocy budzi sie i dalej ziewa;/ az ssie zaczynam bac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcze. Czy jak dziecko jest głodne to jak nie doje to płacze caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×