Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamabebi

Problem z mlekiem

Polecane posty

Gość mamabebi

Witam,córka ma 3 miesiące 3 tygodnie. Problem jest taki że pije mało mleka i długo. Jedna porcja to 80-100ml,a potrafi męczyć nawet godzinę. Wygląda to tak jakby piła z przymusu. Co zrobić? Zacząć już powolutku rozszerzać dietę? Może kaszki Jej bardziej posmakują czy np marchewka z jabłkiem. Dodam,że ilość karmień na dobę to 5,bo w nocy nie je,więc tego mleczka na dobę wychodzi naprawdę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim mlekiem ja karmisz ? Czy przybiera na wadze ? Do 6 miesiaca wystarczy samo mleko matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamambebi
Przez miesiąc karmiłam swoim,teraz modyfikowanym. Nie wiem ile teraz waży,5 tygodni temu ważyła 4700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pij duzo plynow ale tez nie trzymaj corki tak dlugo podczas karmienia, podnos jej piers do ssania, bedzie coraz silniejsza i bedzie szybciej oprozniac piers! Warto. Jak zaczniesz dokarmiac, to zaczniesz tracic pokarm. Umow sie z polozna od laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci karmione naturalnie najpierw rosna a pozniej tyja, rozwijaja sie inaczej niz na krowim mleku! Ich mozg rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabebi
Nie karmie już piersią,tak jak wcześniej napisałam,tylko przez miesiąc karmiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego przerwalas ? Jesli mozna spytac ? Nie umiem doradzic jak jest z mlekiem modyfikowanym. Napewno ono jest inne niz mleko matki. Wolniej sie trawi. Musisz porozmawiac z polozna albo pediatra. Moze to jest kwesia pogody. My tez w lato jemy mniej. Najlepiej porozmawiac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest problem. Mleko matki zaspokaja wszystkie potrzeby dziecka, więc jeśli dziecko pije go niewiele to należy zdać się na jego. instynkt. A jeśli dziecka karmione jest tą chemiczną paszą dla niemowląt to sprawa znacznie się komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabebi
Pokarm zanikł,miałam ogromny stres,problem w rodzinie i myślę,że właśnie przez stres pokarm zanikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabebi
Porozmawiam z pediatrą. Za 2 tygodnie mam szczepienie. Przy okazji dowiem się jak Mała przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przybiera na wadze i nic jej nie dolega to może tyle tylko potrzebuje. Jak masz wagę łazienkową to stań najpierw z dzieckiem a potem sama i od pierwszej odejmij drugą wagę ciała i Ci wyjdzie ile waży dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabebi
Dzięki za podpowiedź,zważę tak małą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×