Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura_1988

Problemy z Bebilon Pepti

Polecane posty

Gość Laura_1988

hej, od 1,5 miesiąca moja 3-miesięczna córka jest na Bebilon Pepti. Ma po nim problemy brzuszkowe tj. gazy i załatwia się raz na 3 dni. Czy wasze dzieci też tak maja i co robić w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawać jej żreć z cyca najlepiej. ewentualnie znaleźć inną odżywkę. albo może jeszcze lepiej skontaktować się z pediatrą, tępa locho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn był na pepti i nie miał problemów z brzuszkiem. Może idź do lekarza niech zmieni mleko na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
gdybym mogła karmić cycem to pewnie bym nie wydawała pieniędzy na mleko z apteki, zmienić mieszanke- no nie wiem czy wiesz ale mieszanki mlekozastępcze są tylko na recepte. a skonsultować się z pediatrą- każą dopajać ale nie pomaga. A kultura to widzę, że na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon pepti, nutramigen i inne mieszanki można kupić tez bez recepty ale nie o tym temat. Dziecko wcześniej piło inne mleko? Wtedy problemu z brzuszkiem nie było? Bo mój od początku był na pepti i miał kolki, potem przeszedł na nutramigen i tez miał kolki. pił również neocate lcp. Miał już wtedy ponad pół roku wiec kolek nie było ale zaparcia tak- zaczęły się zaparcia nawykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
przez miesiąc piła bebiko zanim wykryto alergię na mleko. wtedy z wypróżnianiem nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergicy tak mają. Możliwe, że zmiana mleka nie wiele da. To lekarz powinien podjąć decyzję. Napewno powinnaś podawać probiotyki ale o tym to już pewnie pediatra ci mówiła. Każdy alergik powinien je dostawać. Jeśli dziecko załatwia się raz na 3dni ale nie widać aby go przy tym bolało, stolec nie jest twardy to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że są na receptę bo tak jak napisałam moje dziecko bylo Pepti . Jakbym nie wiedziała o recepcie to bym nie pisała o wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
samo oddawanie stolca nie, ale 2 dni bez niego to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumianek tez pije dziecko czy tylko koperek? Kropelki jakieś podajesz typu espumisan? Probiotyki? Bio gaje, dicoflor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
tylko rumianek i koper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że bez recepty też można kupić, dwa razy drożej ale można. Mój po nutramigenie nie miał już tych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×