Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyktoswie

Promocja w rossmanie

Polecane posty

Gość Czyktoswie

Hej. O co chodzi z tą promocja w rossmanie. Jak kupie różne rzeczy tzn . Podkład, korektor,szminka i wgl to na kazdy ten produkt mam -55% ?czy jak to jest pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 % jak masz na telefonie ich aplikację, a 49 % bez aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz się tam kupować? Przecież te kosmetyki w większości są bez zabezpieczeń, nigdy nie wiadomo, kto je wymacał i jakim syfem możesz się zarazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ale jak widzę, że kosmetyk nie jest zabezpieczony... Ale gdzie kupie taniej? Musisz mieć aplikacje Rossmann żeby skorzystać z 55%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie już dawno doszłam do wniosku, że Rossmann jest drogi. A teraz chciałam skorzystać z tej promocji 55% i szukałam mojego tuszu max factor. Normalnie kosztuje około 50-60 zł. Jakie było moje zdziwienie, że mogę go kupić w innych miejscach za 25 zł choćby empik, co akurat mnie dziwi, bo nie kojarzą mi się z kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sporo rzeczy na tej promocji i naprawdę dużo zaoszczędzilam. Ale ja akurat mam te ich aplikacje. Za podkład wart prawie 60 zł zapłaciłam 27, za tusz zamiast 36 -16. I parę innych rzeczy. Musisz mieć aplikacje żeby było 55% q jak ni masz to 49% i to muszą być minimum 3 kosmetyki, może być więcej. I wszystko się liczy nawet lakiery do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×