Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka_de

Prosze o rade!!! kwasi mnie

Polecane posty

Gość malutka_de

Mam okropna zgage i czuje po prostu kwas w ustach i przelyku.. Probowalam jesc art. o odczynniku zasadowym i nic.. Mamy poradzcie mi cos prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowane
u mnie sprawdził sie reenie, a też jest dozwolony w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
ranigast jest dobry, ale ja wole naturalne sposoby-swietne sa migdaly, trzeba kilka bardzo dobrze pogryzc. Mi pomaga. Jeszcze jest woda "zuber" z Krynicy ,tylko trzeba sie z nia polubic, bo ma dziwny smak...wystarczy pare lyczkow. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka-b
Polecam mleko, jest chyba najskuteczniejsze ( w ciąży był to jedyny środek, który mi pomagał - a przez zgagę po nocach spać nie mogłam). A właśnie nie polecam żadnych środków z apteki, gdyż wszystkie zawierają glinkę, która przenika do płodu. Nie jest to wskazane dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj w klubie! Ja się meczę ze zgagą prawie 5 miesięcy. Tabletki pomagają tylko na chwilę. Cokolwiek zjem - zgaga zawsze pali. Trzeba się przyzwyczaić. Przez jakiś czas jadłam po 1/2 tabletki, żeby trochę mniej tego świństwa przyjmować (niby nie szkodzą, ale licho nie śpi). Teraz nie jem żadnych tabletek. Takie są uroki ciąży. Pocieszające, no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Kochane mamy dzielmy sie dlaej radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze zioła. Woda z cytryną też pomaga (wbrew pozorą odkwasza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorą???? I to ma byc matka???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i co z tego, że napisała "pozorą" a nie "pozorom" -zwłaszcza tak późno w nocy :) Co ortografia ma do bycia matką? Ta porada akurat jest bardzo dobra. Szczerze mówiąc wolę ludzi robiących błędy ortograficzne, a nawet bardzo prostych, niż takich jak ty, że ktoś się pomyli, przejęzyczy i zaraz afera w stylu "i to ma być matka???". Lepsza matka, której zdarzy się zrobić błąd ortograficzny, niż pieniaczka robiąca wszędzie g****o burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×