Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewcia730

Prosze o rady !!!!Czy to juz to?

Polecane posty

Gość ewcia730

Dzis mój 21 dc i ja dalej mam bardzo wyraźne objawy ciaży.Nigdy nie czułam np owulacji, teraz od 2 tygodni a 3 tygodni od stosunków z mężem (on jest za granicą i żadko możemy) mam okropne mdłości do dzisiaj,przez tydzień nawet jeść nie mogłam,totalnie odżuciło mnie od papierosów (nie palę od 2 tyg) co jest dla mnie szokiem, ból jajników, zgaga i ból w krzyzu,ciągle mam podzwyższona temp, a przed chwila mierzyłam mam 37.3 czyli jak wczoraj ale rano miałam 27.Zreszta zerknijcie na mój wykres i napiszcie coś. Robiłam test w 16 dc ale wyszedł negatywny ,lecz po jakiejś godzinie zobaczyłam cień, dosłownie cień różowej kreskiu (Quick View). http://www.fertilityfriend.com/home/a79d0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyjka
ja Ci chyba tez nic nie pomoge bo sama nie wiem czy nie jestem w ciazy . mam podobna sytuacje. od ponad tyyg bola mnie piersi jak cholera , szczegolnie w nocy. mialam dostac okres za kilka nid, dostalam wczesnije i to bardziej wygladalo na plamienia 2 dniowe, teraz dalej mnie piersi bola i krzyz jak na okres , test chce brac za kilka nid bo nie chce blednych odpowiedzi , a zreszta wybiore sie do lekarza ona mi powie na 100 % .. u Ciebi mi to na ciaze wyglada , takie byanjmniej objawy, wiec moze tez sie do lekarza wybierz . pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczylas cien kreski na tescie ,u mnie tez tak bylo, ale robilam potem test z krwi HCG-beta-polecam na drugi dzien wiesz wszystko ,koszt ok.25zl czyli troche drozszy niz testy z apteki ,a 100% pewnosci.Mnie bolaly piersi okropnie jeszcze przed terminem miesiaczki.obecnie jestem w 9 miwsiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia730
Dziękuję za odpowiedzi.czy miał ktos tak,że po prostu czuje się,że poczęło się sobie dziecko??ja tak mam i żadne testy mnie nie zwiodą.dzis też zrobiłam i też cień 2 kreski.Ale we mnie dopiero zaczynają się zmiany czuje to dzień po dniu.Od wczoraj wieczorem,po kąpieli zaczęło mnie w jajnikach kłuć,obudziłam się z bólem podbrzusza o 3:45 i nie mogłam zasnąć.dzis tak cały dzień z różnym natężeniem i przyznam,że takiego bólu nigdy nie czułam, to tak jakby coś ciągnęło tam w dole brzucha.Niewiem jak to opisać,często kłuję w lewym jajniku mnie sie wydaje,że 2 dni temu pękło to jajeczko,które było zapłodnione i dziś dostało się do macicyCzy to możliwe??dziś zauważyłam,że moje piersi stały się pełniejsze nie bolą ale czasami zaswędzą.To jest coś niesamowitego. I jeszcze zmiany w apetycie raz jest a raz go niema.Może zatestuję na beta. Buziaki i prosze trzymajcie kciuki.Dzis tez rozmawióam z moim mężem,który jest za granicą i powiedział,że zaczniemy poządne starania jak wróci,ale on nie wie,że ja cos przeczuwam :-) http://www2.fertilityfriend.com/home/a79d0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×