Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamalejmai

prosze piszcie-najlepszy preparat na kleszcze i komary dla dzieci

Polecane posty

Gość mamamalejmai

dziecko ma2,5 roku. prosze o podanie nazwy sprawdzonego przez was mamy preparatu na kleszcze i komary.jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściemniara
Mugga, jest rewelacyjny, nawet psa tym psikamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejmai
ale rozumiem ze 2latke mozna takim juz psikać?? a czemu ceny wachaja sie od 20zl do 35nawet..podrobki? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściemniara
tak, te tańsze to sa wlasnie podrobki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
off w sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściemniara
moje dziecko ma 10 lat i uzywamy tego z linku:) znajoma mi polecila i bylismy juz 3 x na grillu i w 100% sie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściemniara
off to siada przy tej Mugga, kiedys tez uzywalam offa, ale efekt byl sredniozadowalajacy jak dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejmai
ok,dzieki, pewnie kupię go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejmai
tzn ten z mugga,moze nie na allegro a w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloomkosmetyki
Zapraszam do zapoznania sie z opisem balsamu który doskonale odstrasza komary , kleszcze. Przy czyn działa silnie nawilżająco http://bloomkosmetyki.pl/450,balsam-galbanum-glebokie-nawilzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania sie z opisem balsamu który doskonale odstrasza komary , kleszcze. Przy czyn działa silnie nawilżająco http://bloomkosmetyki.pl/450,balsam-galbanum-glebokie-nawilzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że trzeba też odpowiednio ubierać maluchy (jasne kolory, żeby szybko wypatrzyć kleszcza, ubrania przylegające) i najlepiej szczepić przeciwko KZM - bo to chyba najgroźniejsza choroba dla maluchów. Co do środków odstraszających, na pewno warto stosować, trzeba się chronić przed tymi paskudami w każdy możliwy sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Zbącka
U mnie najlepiej sprawdziła się Mugga. poprzedniego lata uratowała nam skórę- dosłownie. Mieszkamy na wsi i niestety wiosna i latem jest tu dużo robactwa. Mały ma wrazliwą skórę i po ukąszeniu przez komara odrazu wyskakują mu bolesne bąble. Synek był marudny, drapał się, nie mógł spać. Mugga rozwiązała problem podczas całego wyjścia na zewnątrz. Jest łatwa w aplikacji i nie podrażnia. Chodzi mi o tę wersję www.muggasklep.pl/mugga-spray-deet-9-5-na-komary-i-kleszcze-75ml-p-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż uzywa muggi a syn naciera sie cytryną .ja nic i też mnie nie gryzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lrmina367
mi zapobiegać kleszczom pomaga preparta firmy kickthetick max replement plus, jest świetny, trzeba pamiętać, żeby po 4 h ponownie spryskać całe ciało, ale efekty są niesamowite. Ja od momentu, w którym zaczęłam się nim pryskać nie miałam żadnego kleszcza, a kiedyś często mi się to zdarzało, teraz czuję ulgę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku stosuję płyn przeciwko kleszczom Kleszcz Stop Sanity, dziąła to w ten sposób że się spryskuję przed wyjściem – do lasu, parku, czy jak z psem idę na łąki i mam spokój, jeszcze kleszcza na oczy nie widziałam tej wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek waniliowy (spożywczy) wsmarowany w ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można tanio kupić Kleszcz Stop, skuteczny preparat, starcza na dużo użyć, i najważniejsze że chroni, robi się na ciele naturalna bariera ochronna przed kleszczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie tego---> kickthetick.pl/ mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spróbowałam w tym roku Mosqitoguard, miło pachnie, nie klei się i jest polecany nawet dla kobiet w ciąży i małych dzieci. WWW.moskitoguard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamtez Kleszcz Stop i go polecę. Tani wydajny środek i dla mnie ważne że jest naturalny a nie jakiś ciężki chemiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też podoba jak chroni płyn Kleszcz Stop. Jest naturalny przyjemnie pachnie nie brudzi ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Najnowszy spray dr Różańskiego, doskonały kupiłam pierwszy raz 2 tygodnie temu i zero kleszczy a u nas zatrzęsienie. Czeka teraz na odstraszacze do roślin w ogródku. Kupiłam tu https://herbapis.pl/lyme-protection-dr-rozanski/spray-na-kleszcze-i-owady-lyme-protection#review

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirabelkaGość

W pełni się zgadzam Lyme protection jest śwetny! Tylko nie można go nigdzie kupić, dostałam dopiero w herbapis.pl a i tak czekałam 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu, to ja ze swojego doświadczenia mogę polecić takie środek do pryskania. Nazywa się on Kleszcz STOP. Jest on bardzo skuteczny, odstrasza kleszcze i komary. Według mnie to bardzo dobry środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×