Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przed okresem

Polecane posty

Gość gość

Ostarni okres mialam 26 listopada trwał 7 dni. Ale do tej pory nie dostalam okresu. Od 4 tygodni mam ciagnacy sie gesty przezroczysty sluz. Bolą mnie piersi juz od tygodnia a okresu brak. Na poczatku listopada robilam to z chlopakiem bez zabezpieczen. Ale po 2 tyg robilam test i wyszedl negatywny i jak juz wspomnialam okres dostalam. Dostane okres czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek był na początku listopada a okres dostałaś na koniec listopada, ciąży więc nie ma. Jak teraz się spóźnia to idz do ginekologa, może masz np. endometriozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchoanko powoduje ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam wiele razy ze kobieta byla w ciazy i miala okres. I spotkalam sie z takimi przypadkami wiec nwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powtórz test to się dowiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewałabym bardziej, że miałaś po prostu cykl bezowulacyjny...stąd takie opóźnienie. Wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście nie jestem w ciąży, niestety nie wyznaczałam sobie nigdy wcześniej owulacji, ale chyba najwyższy czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak. Dzięki temu można nie tylko poznać lepiej swoją płodność, wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia, ale też wychwycić różne anomalie. Obserwacja cykli nie jest trudna, a jeśli pojawią się wątpliwości zawsze można sięgnąc po jakiś tester np na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślinę? pierwsze słyszę. Możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej będzie jak wejdziesz sobie na testerafrodyta.pl i sama poczytasz. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie. Zamówiłam sobie tą afrodytę :) Podoba mi się. Mam tylko pytanie odnośnie baterii. Na i ile wystarcza i czy można je wymienić samej? czy trzeba gdzieś odsyłać albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×