Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedłużanie rzęs. Polecacie ?

Polecane posty

Gość gość

Rano decyduje się na mega podstawowy makijaż, jestem z tych co wolą spać 10 min dłużej niż siedzieć 10 min dłużej przy makijażu. Zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs. Jak to jest trzeba bardzo uważać ? Nie lubię sztucznego efektu czy przedłużane rzęsy mogą być naturalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy wyglądać jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! Ja robię regularnie ( tez szkoda mi czasu na malowanie) i efekt jest super. Wyglądają naturalnie i przede wszystkim nie trzeba ich malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później Twoje własne Ci wypadną. .. Poza tym widać, gdy dziewczyna ma sztuczne rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zobiłam sobie tylko raz, efekt chciałam naturalny i niby było fajnie ale ciagłe uzupełnianie jest meczace, poza tym i tak je malowałam tuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt jest fajny ale dużo minusów.... Nosiłam 3/4 miesiące.... Jednego razu się pochorowalam i wtedy zobaczyłam w jakim.stanie są moje naturalne, bo na czas nie pojechałam ba uzupełnienie ( cieniutkie, króciutkie, prawie ich nie było) te sztuczne to tak.jak doczepiane włosy bardzo niszczą naturalne włosy.niby ładnie wygląda i rzeczywiście nie trzeba się malować ale zysk nie przekracza strat.... a poza tym fatalne uczucie w sezonie letnim jak pójdziesz na basen, rzęsy są delikatne, nie można wytrzeć oczu, takie dziwne uczucie..... Miałam nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dziewczyny kto wam te rzęsy robi... Po pierwsze przedluzanych rzęs juz się nie maluje bo właśnie od tego wypadają! Po drugie wcale nie trzeba co chwile latać na uzupełnienie. Żeby rzęsy się nie niszczyly polecam robic co 3-4 miesiące. A woda w basenie wiadomo jest inna niż ta zwykla ktora się myjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam, ale tylko 2 mies. Ogólnie fajne tylko nie polecam przy małych dzieciach. Ja właśnie dlatego zdjęłam, bo nie mogłam się normalnie bawić z moim 3 latkiem...wiadomo dziecko nie zwraca uwagi na to jak mama wygląda, czy ma sztuczne rzęsy i fajnie ułożona fryzurę. Dziwne byłoby gdybym musiała siedzieć z boku i ciągle go ganic aby moich rzęs nie ruszał bo się popsuja a mama na to dużo pieniążków wydała....Myślę, że zrobię sobie jeszcze takie rzęsy, ale jak dzieci będą większe i pouciekaja do swoich spraw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 latek szarpie cię za rzesy?:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam przedłużania. Natomiast w 100 pr ocentach polecam REVITALASH. Po niej rzęsy jak przedłużane, mi opakowanie starcza na ok 9 miesięcy, korzystam juz z trzeciego. Często dziewczyny pytają się jakim cudem mam takie rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szarpie za rzęsy, ale jak się z nim wyglupiam np. łaskocze to dziwne żebym głowę cały czas w górze trzymała, nie sądzisz? Gdybym mu tylko polecenia wydawała to pewnie bym nie miala z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga mam pyt do ogscia z 22:36 a propo revitalash wlasnie zastanawiam sie nad zakupem , moje oczy sa wrazliwe np nie moge robic sobie henny , reaguje uczuleniem , czy mialas jakies negatywne skutki uzywania ? chyba ze Twoje oczy nie reaguja w ten sposob , rzesy mam jakie mam ale bardzo chcialabym sprobowac wladnie revitalash juz od dluzszego czasu, ale troche sie boje , jesli masz jakies odswiadczenia prosze napisz , i moze cos wiecej o tym czy naprawde to tak swietnie dziala , czytalam ze tak ale jestem dosc nieufna zwlaszcza jesli chodzi o oczy , po moich doswiadczeniach troche sie obawiam , kazdego kto mial badz ma do czynienia z revitalash prosze o opinie zwlaszcza osoby o wrazliwych na bodzce oczach;-), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila, ja także za pierwszym razem byłam bardzo nieufna. Jest to droga odżywka i dlatego miałam dylemat, ale widziałam efekt na mojej kosmetyczce. Na prawdę, z czystym sumieniem mogę polecić. Po 3 tygodniach koleżanki myślał że przedłużalam rzęsy. Ja nie mam żadnej alergii, nic mi nie jest, nawet jak czasem dotkne gałki ;) Poczytaj o niej na stronie. Wiem, że facet, który ją opracował, zrobił to chyba dla żony chorej na raka. Z tego co czytałam mogą ją stosować osoby po chemioterapii. Podpowiem Ci jeszcze, że opakowanie na 6 my kosztuje ok 300 płn, starcza na dużo więcej. Jak juz rzęsy są ładne, można ją stosować 2,3 razy w tygodniu dla podtrzymania. Ja raz miałam kilka miesięcy przerwy i dużej różnicy nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za opinie:-), tak ja czytalam o revitalash juz troche , wiem ze jest dosc droga ale jesli faktycznie jest tak dobra jak piszesz to warta tych pieniedzy , wiem tez to ze trzeba ja stosowac systematycznie jesli chcemy utrzymac en efekt , bo po zaprzestaniu stosowania rzesy wracaja do stanu z przed , wiem tez ze istnieje revitalash do wlosow , bardzo chcialabym sprobowac , ale wiem ze jest drozszy niz odzywka do rzes, w tej chwili nie stac mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja tu czytam :O szkoda czasu na malowanie rzęs? A jak długo te rzęsy malujecie, że aż szkoda wam czasu na to? Przecież nałożenie tuszu nie zajmuje więcej niż 2 minuty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest ta nowa metoda hollywood. Bardzo ladnie i naturalnie wygladaja. No i nie rzesy za 50 zl... prawdziwa stylistka od 150 zl. Wg mnie to zawsze obciaza rzesy. Sa slabsze. Reviralash moze podraznic oczy efekt utrzymuje sie jak sie ja stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój makijaż wygląda tak ze rano nakładam tonik nawilżający, krem, fluid, korektor i to tyle. Nie lubię siedzieć przed lustrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trafiłam na złą kosmetyczkę ale moje sztuczne rzęsy trzymały się..... 9 dni, wypadały stopniowo, juz w pierwszym dniu aplikacji wypadły 2 kępki, między 7 a 9 dniem spadło wszystko, zostały łyse oczy!!! tak, tak, wypadły również naturalne NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam równo tydzień, troszkę wypadło ale prawie tego nie widać. Robiłam na konkretną imprezę i nie mam zamiaru uzupełniać. Wyglądają prześlicznie, ale problem np z tym że oczu nie można przetrzeć, woda pod prysznicem jak się leje to też ani wytrzeć ani nic. No i wcześniej spałam na brzuchu z twarzą w poduszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie zamawiam u pani jak najkrotsze, wtedy wygladaja naturalnie, Swoje mam tez dlugie i geste ale mi sie nie chce malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamonia kk
Zawsze przedluzane rzesy będą wygladac nienaturalnie - niestety. Ja miałam taki zamiar, żeby sobie podoklejac, ale zobaczyłam to "cudo" u koleżanki i zrezygnowałam. Znalazlam w necie odzywke www.lashvolution.pl , dzięki której wznocnilam rzesy i zaczely mi rosnąć nowe a stare sa dluzsze. Super skuteczna kuracja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłuzalam rzęsy kilkukrotnie pod rząd. Efekt był cudowny, ale po kilku miesiącach okazało się, że straciłam 2/3 swoich naturalnych rzęs. koszmar! Zrobiłam długą przerwę i dopiero po kolejnych 4 miesiącach wszystko wrociło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie i nie,nawet najkrótsze,najlżejsze sztuczne rzęsy osłabiają naturalne,trzeba pamiętać o uzupełnianiu-tak naprawdę pozorna wygoda-ja po ponad pół roku miałam powieki niemal łyse jak niemowlak-a zaznaczam że nie robiłam "chałupniczo" w "niby"salonie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosilam rzesy przez prawie 4 lata, po zdjeciu MASAKRA, nie robie tego,moje rzesy odrastaly pol roku. na poczatku bylo ok, potem lecialy mocno,robily sie przeswity,trzeba bylo uzueplaniac,a przy dzieciach nie zawsze jest czas. teraz ma ladne rzesy po Revitalashu,ale niestety powieki lekko zaczerwienione (wracaja do normy jak odstawiam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to tak samo jak z noszeniem peruki. Po pewnym czasie peruka wytrze ci twoje naturalne wlosy i jestes łysa,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymierzałam sie do rzes chyba ze 2 lata, mialam chec, ale po tych wszystkich opiniach w necie wciąż rezygnowałam. Porwałam sie latem. Super sie jakos to nie wygląda. OK! Są dłuższe, ale żeny jakiś szał?? Wg mnie nie. Trzymaly sie bardzo dobrze. Nurkowałam w basenie latem i nic sie nie odkleiło. Wypadały same, systematycznie, po 1, 2 co jakiś czas. W koncu nie mialam prawie rzeęs, bo wypadły wszystkie, a rzesy jak to rzesy, nie rosną jak włosy na nogach. Teraz wyrosły wszystkie moje i w zyciu tego blędu nie popełnię. W swoich czuje sie lepiej i moge sie normalnie myc jak lubię. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogualemiła
Koniecznie poczytaj sobie artykuły na tej stronie http://do-rzes.pl i zobacz odżywki, które oferują w swoim sklepie. Może żadne przedłużanie nie jest potrzebne i wystarczy poświęcić trochę czasu, żeby odpowiednio odżywić rzęsy i wspomóc ich porost? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×