Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaaaSlask

Przedszkole ? Jak sprawdzają pracę rodziców

Polecane posty

Gość MamaaaSlask

Staram sie juz o przedszkole kolejny rok. Co zrobic zeby wreszcie mi sie dziecko dostalo chce isc do pracy a wciaz slysze nie ma miejsca a dla ludzi po znajomosci miejsce jest Orinetujecie sie jak sprawdzaja prace rodzicow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaaaSlask
bo slyszalam ze mozna dac papaierek ze od wrzesnia sie idzie do rpacy danej i wtedy licza to jako praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nikt o żaden papier nie pytał, zaznaczalam tylko ze pracuje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje sie przeciez oswiadczenie z deklaracja ze sie pracuje, na ktorym jest zaznaczone ze odpowiada sie karnie za swiadczenie nieprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukać kogoś kto ma swoją działalność i zechce Ci podbić swoją pieczątką podanie do przedszkola inaczej się nie da niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tegorocznych naborach nie trzeba nawet pieczatki (swoja droga glupim trzeba byc zeby podbic kumus takie cos na lewo) ale jak było napisane - pod pismem ze pracujesz trezba sie podpiszac ze poswiadczasz prawde itd zobacz wzor na str z naborami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dalam dziecko do prywatnego przedszkola, dopiero co wrocilismy z zagranicy, bylismy wszyscy na sezon i dyrektorka myslala, ze my wrecz kasa sramy :P Pracowal akurat tylko maz, ja szukalam dopiero i wystarczyla tylko meza pieczatka z zakladu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat dotyczy przedszkoli samarzadowych a nie prywatnych. Na wniosku wypelnia sie tylko dane firmy gdzie pracujesz u nas nawet nie trzeba było zaswiadczen z pracy, bo jest napisane mądre zdanie o odpowiedzialosci karnej za wpisanie złych danych. W pierwszej rekrutacji to nawet gdzie 2 rodziców pracuje i tak dziecko sie nie dostało dopiero pisalismy odwołanie i synek chodzi od wrzesnia do przedszola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie sprawdzają
donioslam zaswiadczenie od pracodawcy ze jestem zatrudniona, a siedziałam już 3 lata na urlopie wychowawczym. dziecko już mi kończy przedszkole w tym roku. Dostało się od kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes na urlopie wychowawczym to normalnie jestes zatrudniona, a to ze nie sprawdzają to chyba wszyscy wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też zalezy ile dziecko ma lat u nas najgorzej mają 3 latki bo dla niech brakuje miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przedszkolu corki, juz kilka lat temu trzeba byla miec pieczatke i pracodawca wypelnial rowniez godziny pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszalyscie ze od tego roku sa NOWE zasady rekrutacji a wy wylatujecie z pieczatkami... juz tak nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie składało się zaświadczenie z zakładu pracy, akurat byłam na stażu, więc zaświadczenie z PUP ( co ciekawsze staż za niecały m-c mi się kończył, ale p. dyrektor stwierdziła, że ją interesuje stan na dzień składania podania) a mąż ma działalność i wymagali potwierdzenia ostatniej wpłaty ZUS,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w formularzu ktory skladalam do przedszkola jest miejsce na pieczątke zakladu pracy i podpis osoby reprezentująca pracodawcę. Jezeli zaznaczasz pole pracuje i nie zlozysz pieczątki odrzucaja formularz i nie bierzesz udzialu w rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze w formularzu jest miejsce na pieczątke zakladu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma miejsca na zadna pieczatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz gdzie? Jakos wypelnilam wnioski, zostaly przyjete w przedszkolu jako prawidlowe... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w wojewodztwie jest miejsce na pieczatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest miejsce owszem na wpisanie nazwy i miejsca zakladu a nie pieczatke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszlo do glowy ze formularze sie roznią? tak samo jak inne sa terminy rozpoczęcia rekrutacji. W jednym wojewodztwie juz sie zaczela w moim bedzie w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest miejsce na pieczątke, nazwe i adres pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie z twoja odpowiedzia gość przy tegorocznych naborach nie trzeba nawet pieczatki (swoja droga glupim trzeba byc zeby podbic kumus takie cos na lewo) ale jak było napisane - pod pismem ze pracujesz trezba sie podpiszac ze poswiadczasz prawde itd zobacz wzor na str z naborami poniewaz rok temu jak skladalam papiery sie wypisywalo miejsce pracy i zaswiadczenie a w tym roku nie wypisuje sie nic na karcie tylko zaswiadczenie z pracy takze cotu biadolisz ze nie trzeba pieczatek skoro mam papiery z 5 przedszkoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
ludzie to jest nielogiczne z tymi pieczątkami, po 1 pracodawcą może być osoba fizyczna i nie musi posiadać pieczątki, a po 2 można pracować na umowy zlecenia, dzieła, mieć wolny zawód i co? skąd mam wziąć pieczątki skoro co mca pracuję dla kogoś innego, liczy sie oświadczenie, ze się pracuje, czy jest sprawdzane, chyba nie ale nie wiem, mnie nikt nie sprawdzał i od nikogo pieczątek nie musiałam przynosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie trzeba pieczątke a nie trzeba zaswidczenia. Co wojewodztwo to inne zasady ale nie przyjdzie to do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas trzeba było przynieść zaświadczenie od pracodawcy albo raport rmua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaaaSlask
Mi chodzi o slask. 3 letnie dziecko. A co do prywatnego przedskzola w tamtym roku zapisalam i w tym roku mialo byc na 100 procent miejsce i co ? przyszlam i mi mowia ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuje mnie czy to logiczne czy nie, mam w forlumarzu miejsce na pieczątke. Nie ja to wymyslilam. Identycznie bylo rok temu kiedy zapisywalam corke. W tym roku zapisuje syna jest identyczna sytuacja. Pieczątka ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×