Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedszkole

Polecane posty

Gość gość

Dziś się dowiedziałam,ze mój syn dostał się z listy rezerwowej do przedszkola i mam pytanie do mam ,których dzieci uczęszczają do przedszkola Mój syn nie śpi już w dzień.Czy tam będzie musiał spać? nie umie pić z kubka-nie chce nawet próbować -ale pracuje nad tym,pije z kubka ze słomkę,mam nadzieję przez wakacje gk nauczyć Ale w razie gdyby nie udało się,pewnie nie pozwolą by miał swój kubek tam?oprócz tego wszystko umie,sam je (z zupą gorzej,ale ma dopiero 2,5 roku,)wola od dawna na nocnik,sam sciagnie sobie spodenki, zna kolory,liczy do 10.Słabo mówi ale liczę ,ze przy dzieciach się rozgada,mówi całymi zdaniami,na tyle ile umie Co powinien umieć jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spac bedzie musial, u nas tez syn juz nie spal w dzien, a w 3 i 4latkach musial lezakowac. Niech sie syn nauczy pic z kubka i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak pomyślałam,ze będą wszystkie dzieci kładli do lezakowania,wiec pewnie i moj zasnie,choc juz od dawna w dzien nie chce spac Z kubkiem idzie ciężko,jednego razu schowalam mu ta butelkę ze slomka to cały dzień nic nie pił Wkoncu przelalam mu wodę do butelki z dziubkiem po kubusiu play ,to wypił a i to z bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzi sobie. Moja córka miała podobnie, ale jakoś ciocie w Tequeście ja przekonały. Inne dzieci szły spać i ona tez jakoś zaczęła. Ale były problemy z nią. Teraz jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio 2.5latek nie potrafi pic z kubka? Co do lezakowania to spac nie musi ale ważne zeby lezal spokojnie i nie przeszkadzał innym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka była podobna. Ale z innymi dziećmi jakoś się rozkręciła. Sama miałam wiele obaw, jak to będzie. Grunt, to dobre przedszkole. Moje dziecko chodzi do przedszkola integracyjnego Bajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko jak szło do przedszkola to praktycznie nie mówiło, ale rzeczywiście z dziećmi bardzo się rozkręciło. Zapisałam córeczkę do Tequesta to od razu ma w pakiecie naukę angielskiego, co też bardzo ją ożywiło i zintegrowało z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy w Tequeście na Żoliborzu tez będzie taki poziom języka i czy utrzymają wysokie standardy jak w Mokotowskiej placówce. Na razie wszystko wygląda bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oddałam moje dziecko do tego przedszkola www.elfik.pl i jestem w pełni zadowolona bo widzę jak jego rozwój jeszcze bardziej ruszył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spanie? Nie wiem do jakiego przedszkola wasze dzieci chodzily ale w publicznych przedszkolach sprawujacych opieke nad dziecmi powyzej 2,5 roku zycia nie ma juz spania, lezakowania jak to kiedys bylo. Od kilku lat juz tego nie ma. Wiem bo sama jestem nauczycielem. Jezeli nie umie pic z kubka to w przedszkolu nauczy sie w jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to koniecznie daj znać za jakiś czas jak wrażenia z Tequesty na Żoliborzu. My z mężem też chcemy tam zapisać za rok córkę, więc każda opinia się przyda! Jestem ciekawa, czy będziecie zadowoleni z zajęć dodatkowych. Bo my na pewno będziemy chcieli zapisać dziecko na takie zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta na Żoliborzu sprawdzona! Dziecko chodzi tam z chęcią, jedzenie bardzo w porządku, angielski i zajęcia dodatkowe - super! Nie ma się do czego przyczepić. Zdecydowanie właściciele bardzo się starają, żeby placówka była na jak najwyższym poziomie pod każdym względem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, my też polecamy Tequestę na Żoliborzu. Jest tak samo dobra jak ta na Mokotowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×