Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama wawa

Przedszkole Warszawa

Polecane posty

Gość mama wawa

Witam, Zalozylam ten temat aby poczytac opinie na teamat przedszkoli w Warszawie-za pare miesiecy sie przeprowadzam do stolicy no i od przyszlego roku chce zapisac coreczke....Z checia zapoznam sie z waszymi doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaam
a wiesz gdzie bedziesz mieszkala? Ja moja corke zapisalam do przedszkola Pszczolka Maja- jest tam naprwde swietnie, zlego slowa nie moge powiedziec. Zreszta wejdz na ich strone i poczytaj sama przedszkolepszczolkamaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje dziecko uczęszcza do czerwonego balonika, przedszkole spełniło wszystkie moje wymagania a i synek bardzo lubi tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nachalne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój szkrab chodzi do Czerwonego Balonika. Także jest bardzo zadowolony z atmosfery jaka panuje wśród grupy, lubi bawić się z dziećmi na organizowanych przez opiekunkach zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia natomiast uczęszcza do niepublicznego przedszkola www.przedszkolekonradek.pl i wybór tego przedszkola to był strzał w dziesiątkę. Opiekunki mają doświadczenie, naprawdę świetnie zajmują się dziećmi, są troskliwe, organizują dzieciom ciekawe rozwijające zajęcia i dzieci mają tam zaproponowanych wiele naprawdę fajnych zajęć dodatkowych, np. balet, karate. Wiem, że kiedy moje dziecko przebywa w tym przedszkolu to jest bezpieczne, prawidłowo się rozwija i świetnie się bawi. Polecam, to naprawdę porządne przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole Bajeczka - ulica Morcinka 144 B. Wg mnie najlepsze przedszkole w stolicy , przynajmniej w tej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brzdąc chodzi do Piaseczna, przedszkole Ala i Kot http://www.alaikot.pl Bardzo zadowolony, ja też. Panie przesympatyczne, z sercem podchodza ogromnym, mały jest wstydliwy ale nie ma problemu z tym w przedszkolu, to wszystko przez super podejście całej obsady zajęcia też fajne, ciekawe, dzieci i rodzice z którymi rozmawiam bardzo chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Doskonała placówka. Moich dwoje dzieci tam chodzi i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Dzieciaki lubią tam chodzić, dużo się uczą przez zabawę. Młodszy miał problemy z wymawianiem niektórych głosek, więc od razu na miejscu można było skorzystać z pomocy logopedy. Warto tam zapisać dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre przedszkole z niskim czesnym (900zł), dużą ilością zajęć (możliwość także dokupienia zajęć dodatkowych), dobrymi godzinami otwarcia (7-18) oraz ciekawymi wydarzeniami (przynoszenie zwierzątek do placówki czy też przygotowywanie scenek) to polecam wam motylowe przedszkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przedszkole Bajeczka na Bemowie. czesne 890, więc jak na Warszawę to bardzo dobra cena. Dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego są dostępne: diagnoza w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, terapia logopedyczna, terapia psychologiczna oraz zajęcia z pedagogiem specjalnym. Świetna placówka z domową atmosferą i dobrymi posiłkami. No i jest oczywiście angielski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przedszkole w Warszawie, to tylko Tequesta na osiedlu Marina. Lepszego przedszkola nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, Tequesta to jedno z lepszych przedszkoli w Warszawie. No i ma bardzo dobry poziom nauczania języka angielskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Motylove przedszkole na Bemowie. Bardzo bezpieczne miejsce no i maja mnóstwo zajęć dodatkowych dosłownie za grosze - np gimnastyka korekcyjna to koszt 40 zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem skorzystaliśmy z informacji o Tequeście, za które dziękujemy. Wszystkie komentarze okazały się bardzo pomocne. dziecko chodzi do Tequesty, jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie ukrywam, że postawa dyrektorki tez był anie bez znaczenia. Czuliśmy się bardzo dobrze poinformowani, organizacja wygląda super, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Tequesta to jest to przedszkole z wysokim poziomem angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom angielskiego jest w Tequeście dostosowany do dzieci. Ale sa efekty, bo moje dziecko jest teraz w podstawówce i radzi sobie z angielskim doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej córce się bardzo podoba w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (na wylotówce z Wawy na Nowy Dwór, ich strona -www.gumisiowe-przedszkole.pl). Ma tutaj zapewnione bezpieczne warunki, dobrą opiekę, a kadra jest wykfalifkowana, nie pracują tutaj ludzie z przypadku. To co mnie szczególnie przekonało to fakt, że prowadzą angielski dla 3 latków metodą Little Early Stage (dużo zabawy, muzyki, przez co nauka idzie gładko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mogę polecić przedszkole do którego chodzi mój synek a mianowicie Raz Dwa Trzy My www.razdwatrzymy.edu.pl. Mają tam bardzo fajne przedszkolanki które faktycznie zwracają uwagę na to jak dziecko się rozwija i czy robi postępy. To co ważne to że uczą dwóch języków obcych angielskiego i hiszpańskiego a nie jak to najczęściej bywa tylko tego pierwszego. No i podają tylko zdrowe jedzenie na co też bardzo zwracam uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisaliśmy córkę w ciągu roku szkolnego do http://przedszkole-promyk.pl i nie dość że były wolne miejsca to jeszcze bardzo szybko się zaklimatyzowała wśród innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tequeście bardzo fajną opcją jest drugi język - hiszpański. W niewielu przedszkolach go uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście to duży plus, szczególnie w przedszkolu z międzynarodową atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy tam zaczyna się rekrutacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutacja już ruszyła, więc można zapisać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy niestety na liście rezerwowej na Mokotowie, myślicie, że mamy szanse żeby się dostać na ten rok szkolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam? Udało sie wam dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×