Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegięłam, zabrał pieniądze. Co mam robić? Pomożecie?

Polecane posty

Gość gość

W dniu wypłaty zdenerwowałam się, że mamy tak mało pieniędzy, powiedziałam, że nie starczy na wszystkie wydatki w tym miesiącu, pokłóciliśmy się. On ma wszystkie pieniądze wczoraj powiedział, że da mi 200zł ale to ostatnie pieniądze jakie zobaczę, Chciałam załagodzc spór, zawiozłam mu picie do pracy, zrobiłam obiad, wstałam o 23 tylko po to żeby obejrzeć serial z nim i żeby było dobrze. Dzisiaj było ok dopóki nie powiedziałam żeby wyjął pieniądzę. Trzeba sie podzielić, policzyć co na ile. Powiedział, że nie ma takiej opcji, stanął na przeciwko mnie bardzo blisko i z wściekłymi oczami powiedział, że on jest Panem w tym domu i on będzie trzymał pieniądzę, że jestem parszywa i nic mi sie nie należy...trwała ta kłótnia z 30min. Strasznie się spłakałam, okropnie boli mnie głowa, cała twarz opuchieta. Powiedziałam mu, ze mam tego dosyć. Nie bedize mnie traktował jak śmiecia i ma się spakować jak wróci z pracy. Za chwilę napisał mi smsa , że zostawił mi pieniądzę że być może przegiął trochę i żebym kupiła wszystko co potrzebne. co ja mam robić, mam dosyć tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukaj sobie jakiejś pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw mu pieniądze i niech sam zadba o rachunki, zakupy i inne wydatki. Sama sie zastanów czy chcesz tak żyć w ciągłych kłutniach i wyliczaniu kasy na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak? Twoją wypłatę zabrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty pracujesz? Masz jakiś dochód? Czy tylko on pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę do pracy we wrześniu jak dziecko pójdzie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jej wypłaty nie zabrał - on jej wypłaty NIE DAł!!! Rochał cały miesiąc za darmo i nie zapłacił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 1tys swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dokładnie taka jak moja była szwagierka: nienormalna. Facet pracuje na całą rodzinę, Ty nie pracujesz, ale robisz mu awantury o to, że kasy za mało. Jak za mało Ci kasy to trzeba do pracy iść, albo trzeba było myśleć o tym przed zajściem w ciążę. Bo to, że macie mało kasy to nie jest wina faceta, ale wspólna, również Twoja. Nie dziwię się, że facet się wkurzył. Pewnie robi co może żeby było dobrze, a Tobie ciągle tylko mało. Krytykować potrafisz, ale nic z tym nie zrobisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 1tys. swoich pieniędzy , które oczywiście idą na jedzenie. Mamy mnóstwo wydatków, leki 200zł, samochód się popsuł, buuty zimowe i kompbinezon dla dziecka, prezenty, rachudnki. Po prostu się zdenerwowałam, taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz, potem za to przeprosiłam. I naprawdę chciałam,żeby było już dobrze.. co to znaczy w ogóle, że mam się go słuchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyniósł mało pieniędzy, czyli ile? To było mniej niż co miesiąc? Spodziewałaś się więcej? Czy po prostu miałaś akurat zły dzień i się wyżyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.000 przeszedł na inne stanowisko i miało być jak zawsze, a zawsze było 3,5-4 . Wszystko się w tym miesiącu posypało i nie wiem na czym mam już zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie żadnych oszczędności? Poszłaś na wychowawczy nie mając oszczędności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie mamy oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepuszczasz 4,5-5 tysi. co miesiąc na 3 osoby (w tym małe dziecko)????????? Qźwa, NA CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten tysiąc to pewnie kosiniakowe, a jak:/ "Twoje" pieniądze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to moje pieniądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez się dziwie ze z takich pieniędzy nie macie żadnych oszczędności, bo przecież po trochę, po trochę i się odłoży. Może mężowi właśnie o to chodzi, ze tyra cały miesiąc, przynosi dobre wypłaty (bo 3.500-4.000 to już nie jest mało) a żyjecie od 1 do 1, bez żadnych oszczędności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi w domu bez zajęcia, chla wiskacze, zagryza ośmiornicą - to i wqrw przychodzi. No i buty raz na tydzień trzeba sobie kupić. I torebkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak to moje pieniądzę usmiech.gif X\ Kochanek Ci płaci, czy alfons:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:18 Od kiedy kosiniakowe daja przez trzy lata? Bo chyba coś przeoczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma SWOJE 1000 zł i chce mieć też jego 4000. Ale facet chyba po wolutku mądrzeje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pracujesz, kosiankowego nie masz, to skąd ten 1000? macierzyński też jest przez rok...a nie przez 3 :P. To ty nawet tego swojego 1000 nie masz i kłamiesz tutaj... :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh ta kafeteria jest cudowna. Nie chcę mieć dla SIEBIE tylko na jedzenie i ubranie zimowe dla dziecka półgłówku. A butów mam teraz łącznie 2 pary razem z trampkami z lata , a których chodziłam do tej pory. Także pudło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszczała laska miesiecznie 5 koła to sie w koncu facet wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urząd pracy, 500+,rodzinne= 1tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że to kafe. ale serio są tu głównie kobiety i rozumiem , że facet powinien trzymać całe wasze pieniadze Wam wydzielać i robić "kary" i będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz na co wydawałas miesiecznie te 5 tysiecy, że nic nie odłozyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego pieniądze to NASZE, jej pieniądze są JEJ. Czego tu nie rozumieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×