Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem w 4 lub 5

Przestały mnie boleć piersi w ciąży. POMOCY !

Polecane posty

Gość Jestem w 4 lub 5

tygodniu ciąży.Nagle przestały boleć mnie piersi.Boje sie ze moja ciaza obumarla bo naczytalam sie o tym w necie. Niech mnie ktoras pocieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie mnie też tak w 7 tygodniu przestały boleć - jestem w 9 tygodniu. Nie jest powiedziane że piersi mają boleć całe 9 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie w ogóle piersi w ciąży
nie bolaly. spokojnie, nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie a tak swoja droga
po co czytac rozne rzeczy i sie wprowadzać poźniej w schizy:/ najlepiej idz do lekarza, ciaza roznie czasami przebiega i to ze nie bola nie oznaczają ze cos sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w 4 lub 5 tyg
Tak bardzo sie boje.Siesze i placze. Aż mnie glowa rozbolała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htherteyt
poroniłaś na 80% ale moze cos jeszcze da sie zrobic! zasuwaj do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki super topicu
jestes chora ;/ nie wiesz w ktorym tygodniuciazy jestes, nawrt pewnie nie masz jej potwierdzonej przez gina a przezywasz jak stara mrowka okres. moze ty nie jestes wogole w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w 4 lub 5
do autorki super topicu : ciaza potwierdzona przez gina. Za 4 dni mam wizyte bo na poprzedniej nie bylo nic jeszcze widać , a mam 4 pozytywne testy :o od 5 dni biore luteine :o nie pieprz bzdur. jak masz cos do powiedzenia na temat piersi to chętnie poczytam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 4 lub 5
Nie było widać zarodka , ale były zmiany w macicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dla Ciebie radę wyłącz kompa i idź na spacer, a w tym czasie niech Ci mąż ustawi "filtr rodzinny" na kafe i wszystkie strony gdzie występuje słowo ciąża, żebyś głupot nie czytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki super topicu
ja tez bylam w ciazy, tez mam dziecko ale nie pisze ani tym bardziej nie pisalam takich pierdul na forum ;/ i nie znam lekarza ktory potwierdza ciaze w 4 tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ,mnie tez piersi bola okresowo raz bardziej ,potem przestaja na pare dni .Ale dla pewności że wszystko jest ok idz do gina. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w 4 lub 5
do autorki super topicu : nic mnie nie obchodzi kogo znasz a kogo nie :o Temat był inny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa panna
nie ma reguły, każda ciąża jest inna. ja jestem np. w 14 tc i mnie nadal pobolewają piersi. trzeba jednak pamietac, ze 4/5 tc to dosc wczesnie i wszystko sie moze wydarzyc. proponuje w tej chwili zachowanie spokoju i czekanie na wizyte u lekarza. zarodek widac na usg juz w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosne jestescie :/ w 4tc??? potwierdzona ciaza? fajnei potwierdzona jak nie wiesz czy 4 czy 5tc:/ co ty masz za lekarza chyba wrozke :/ mnie w 7tc nei chcial potwierdzic ciazy a w 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zadzwon
do lekarza i sprobuj przelozyc wizyte? wiesz u jednej kobiety to nic moze nie znaczyc a u innej cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada jest taka nieczytaj tych artykułów bo niepotrzebnie sie nakrecasz ja miałam tak samo i przestalam i tylko słucham lekarza i juz jestem w 6 miesiacu wiec głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem tak
Bol piersi jest jednym z najwazniejszych objawow wczesnej ciazy i jezeli nagle ustepuja w 5 tygodniu to na pewno nie jest powod do radosci... Ale z drugiej strony musisz byc troche realistyczna. Na tym etapie nic nie da sie za wiele zrobic. Wiele kobiet na tym etapie nawet jeszcze nie wie ze sa w ciazy... bo to jest naprawde bardzo wczesnie. Piszesz ze bierzesz luteine... i tak naprawde to jedyna rzecz która moze ci pomóc. Jezeli masz np ciaze biochemiczna która zdarza w 50% wczesnych ciaz to chocbys sobie rwala wlosy na glowie, plakala w poduszke i jadla tone tabletek nic to ci nie pomoze. Natura jest brutalna... tak jak to co pisze ale musisz zrozumiec ze na tak wczesnym etapie ciazy nie da sie ani potwierdzic czy ona w ogóle jest ani czy rozwija sie prawidlowo. I nie pozostaje nic innego jak tylko czekac pare dni i wszystko samo sie okaze. I nie mówie ci tegp zeby sprawic ci przykrosc tylko zebys trzezwo spojrzala na swoja sytuacje. Bo zadna kobieta na forum nie powie ci czy rozwija sie w tobie dziecko czy nie... skoro nawet lekarz nie jest w stanie tego stwierdzic tak wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kokonut
Nie świrować, to podstawa. 4 tc to baaaardzo wcześnie. Jak ktoś napisał natura jest brutalna, ale i mądrzejsza od nas i lepiej poronić niż urodzić dziecko z wadami genetycznymi. Wiem, że to trudne, ale spójrz na swoją sytuację realnie i trzeźwo. Mało która Pani wie, że jest w ciąży w 4tygodniu. Lekarz mógł co najwyżej stwierdzić podejrzenie ciąży, ale na pewno nie ciąże 100%tową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w 4 lub 5
Biorąc luteinę i nie będąc w ciąży wywołałaby mi ona miesiączkę . Miesiączki nie mam od 5 dni a mam za to 4 pozytywne testy. Niestety nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatnią miesiączkę i dlatego nie wiem który tydzien a ginekolog powiedział mi , że nie widać jeszcze zarodka , ale zmiany w macicy wskazują na wczesną ciążę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ok ,wiec nie panikuj tylko czekaj do najblizszej wizyty kiedy gin bedzie mógł potwierdzic ciaże. po co się niepotrzebnie nakrecasz??? tak jak piszą dziewczyny w tak wczesnej ciązy jeszcze wszystko sie może zdarzyc...Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kokonut
Zmiany w macicy mogą wskazywać na podejrzenie wczesnej ciąży. To czy jesteś w ciąży na 100% może stwierdzić jedynie lekarz robiący usg widząc zarodek w pęcherzyku ciążowym + zalążek bijącego serca. Wszystko co jest przed tym, jest jedynie podejrzeniem ciąży i tak należy to traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIK
Obiecałam sobie że jak urodzę śliczną zdrową córeczkę to wygospodaruje trochę czasu żeby napisać świeżego posta NA POCIESZENIE innym dziewczynom może ktoś będzie dzieki mojej wypowiedzi mniej przeżywał niż ja - nie dawno byłam sama w tej sytuacji i szukałam oczywiście rozwiązania mojego problemu w necie m.in. na forum czy ktoś tak miał. A mianowicie pierwsza ciąża i nagle z dnia na dzień przestały boleć mnie piersi mało tego znikły inne objawy ciąży przestało mi być niedobrze to było jakoś około 10 tyg. Oczywiście wpadłam w czarną rozpacz na kilka dni - czytając o tych poronieniach, mój ginekolog zapewniała mnie że jest wszystko wporzadku,ja nie mogłam doczekać się badania usg byłam pewna że coś się dzieje nie tak bo z dnia na dzień znikneły wszytskie objawy ciązy i ten ogromny ból piersi. Po USG okazało się że jest wszystko super a ciąza się rozwija ksiązkowo.Później ból powrócił ale wtedy czułam już ruchy dziecka wiec mnie nie obchodziło czy mnie te cycki bolą czy też nie.Podsumowanie:przez te kilka dni koło tygodnia czekajac na usg byłam tak zdołowana że nawet wygrana miliarda w lotto by mnie nie ucieszyła wiec drogie koleżanki nie zakładajcie najgorszego bo złość piekności szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2017
dzięki Kasik.. ja właśnie jestem w tej sytuacji co autorka i bardzo się denerwuję. Od połowy cyklu już bardzo bolały mnie piersi - nawet tak piekły specyficznie i od wczoraj nic. To jest bardzo wczesna ciąża - dopiero 4 tydzien - ale bardzo wyczekiwana. Bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2017
Znowu zaczęły mnie boleć! Widocznie może tak się zdarzyć, więc jak ktoś to czyta a ma podobny problem to niech się nie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny piersi moga raz bolec raz nie, wiem ze ciężko jest jak nie bola ale jak są inne objawy to powinno być oki. Tez świrowałam na początku ciąży bo były takie dni bez bólu, poza tym były tez dni bez mdłości i dopiero wtedy chodziłam struta na szczęście wszystko narazie jest dobrze a za mną już połowa ciąży i mam nadzieję że tak zostanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1
a mnie bolą tylko jak dotykam i też nie wiem czy to dobrze.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×