Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez pampersa nieprzyjma mi dziecka do przedszkola.

Polecane posty

Gość gość

Syn nie ma jeszcze 3 lat. Myslicie ze jak sie nauczy to go przyjma w ciagu roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 latek w pampersie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że z pampersem nie przyjmą! Najpierw naucz a potem myśl o przedszkolu. A swoją drogą- czemu jeszcze nie woła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O masakra. W 2005 roku moja córka miała rok i wtedy prawie wszystkie dzieci znajomych i w rodzinie już wołały na nocnik. Może to wynikało z tego że chodziły w zwykłych tetrowych i jak się zlała to było nie wygodnie więc szybko zaczęła wołać na nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez za tydzien idzie do przedszkola, a 3 lata skonczy dopiero w grudniu. I pieluch juz nie nosi. Wiec sie dziwie. Mialas cale wakacje, zeby go odpieluchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha ty sobie włóż robaczka do łiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze ci go nie wezmą i nie rozumiem jak mogłaś do tego dopuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku moj niecały trzy latek poszedł do przedszkola w pampersie. i sikał do niego az do marca tego roku- tak bedzie zaraz gadane "jak mogłas nie nauczyc" itp ale praeda taka ze dziecko moje miało psychiczna blokade na sikanie, co rowniez zauwazyły panie przedszkolanki,dyrekcja- chodzilismy po psychologach i nic nie skutkowało bo dziecko wstrzymywało mocz i cały dzien nie sikał od 8 rano do samego wieczora, zaraz pewnie npiszecie ze nie mozliwe zeby nie sikał - a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żłobek tylko przedszkole. Nie musi wiazac butów, ale ma sikac na kibelek i kropka. Przecież wnioski składa się w kwietniu. Co robiłas przez 4 miesiące, że nie zdążyłas go tego nauczyć ?! Mój cały lipiec biegał w majtkach sikal i zdzieral je z pupy bo mu było niekomfortowo. Do tego moja reakcja, że nie wolno w majtki sikac. Gadalam tlumaczylam wysadzalam. Wystarczył miesiąc i dziecko zaczęło sikac na nocnik. W trzy dni nauczyłam go sikac na dworze na stojąco. Wystarczyło jechać pod namiot i nie wziąć nocnika. Nawet przytrzymuje siusiaka, żeby nie nasikac na majteczki. Pampersa zakładam na noc tylko i wyłącznie. Teraz będziesz miała ciężko odpieluchowac dziecko. Lato się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo prawidłowo, ze go nie przyjęli. Wychowawcy w przedszkolu nie sa od zmieniania pieluch. W prywatnych przyjmuje sie często nieodpieluchowane dzieci. W państwówkach raczej nie. I nie sądzę, żeby przyjęli Ci dzieciaka w ciągu roku- to miejsce będzie już zajęte przez kolejne dziecko z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema ten post....ja zapisywałam 2,5 letnią córkę w styczniu do przedszkola, wtedy jeszcze miała pieluchy, więc miałam motywację by od wiosny ją odpieluchować. Gdy zapisywałaś dziecko zimą to powiedziałaś że miał pieluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak widać potem takie kwiatki jak babcia zdejmująca rano dziecku pieluchę przed wejściem do przedszkola i mamusia wypytująca córeczkę czy pani pomogła jej jeść i pokarmiła łyżeczką... a potem zdziwienie że dziecko ledwie herbatę wypiło i zjadło kanapkę a kochany wnusiu zasiusiał trzy pary zapasowych spodni... Cóż, widziałam i dzieci które nie potrafiły butów na rzepy zakładać. Nie mówiąc o rodzicach którzy w dużej części dają dzieciom na wyjście buty sznurowane- ciekawe kto ma je wiązać przy wyjściu na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn idzie za rok do przedszkola i juz całe dnie bez pampersa lata. Pozwijane dywany , nocnik stoi i koniec . Tez miał opory. Ale nie ma wyjścia . Po podwórku lata tylko w koszulce. Nie wyobrażam sobie 3 latka w pampersie. Nie kojarzy mi się to z tym ze dziecko ma problem ale bardziej z tym ze rodzic nie umie nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne dzieci, ale już 3 latek w pieluszce to nie jest normalna sytuacja. Moja starsza córka w wieku około 18 miesięcy opanowała nocnik a młodsza niestety później. Jest wcześniakiem i łatwo łapie infekcje, więc czekałam do wiosny i miała ponad 2 latka jak się przybrałam na dobre, ale nauka trwała krótko - dosłownie kilka dni. Miałam inny problem z przedszkolem i toaletą - moja jak chciała to już a w grupie na 28 dzieci 2 sedesy. Różne są sytuacje, ale dziecka z pieluchą nie widziałam w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeja, jakie wy wszystkie obrotne jesteście z tym odpieluchowaniem. Każdego zejdziecie. A raczej każdą (matkę). No nie odpieluchowała i co teraz? Ukamienować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce być zlosliwa, ale czy twój syn jest upośledzony, opóźniony, aby jeszcze robil pod siebie? przecież dziecko w wieku 2 lat już spokojnie powinno zastawiać potrzeby fizjologiczne do wc ,a nie w gacie, no ludzie jak wy się piescicie nad tymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym autorka pyta, czy go przyjmą W CIĄGU ROKU, a nie natychmiast. Nie wiem jak można nie zrozumieć tak krótkiego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
"""" No nie odpieluchowała i co teraz? Ukamienować!"" xxxx To teraz ,ze jęczy bo obsranca nie przyjęli do przedszkola. I słusznie!! Przedszkole nie jest od babrania się z zafajdanymi pieluchami. W tym wieku dziecko już MUSI sikac i qpe robic do toalety i guzik mnie to obchodzi ,ze ono ma inne kaprysy. Nie ma prawa robic w majtki i nawet niech się nie waży, ma wolac i koniec, bo jak nie to zobaczylby , ale wy tutaj obchodzicie się z dzieciątkami jak z jajeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to trzeba wykorzystać ostatnie dni wakacji i odpieluchować. Myślę, że zdrowy prawie 3-latek powinien się nauczyć w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cuda to jedynie w PL :D Mój syn jako 3 latek tez nosil pampersy i nie było zadnego problemu z przedszkolem :) Zanim do niego poszedl na jesieni , przez lato " sie odpieluchowal ', ale były dzieci z pampkami i NIKT NIE ROBIL Z TEGO DRAKI. Byly dzieci ze smoczkami, byly dzieci z butelkami.. Normalka.. Jak poszly do szkoly ( niektóre w wieku 4 lat ) zadne nie miało juz pieluchy, smoczka czy butelki :D Niezaleznie kiedy zaczniecie ten specyficzny wyscig szczurow , w szkole wszystkie dzieci sie wyrównuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
zdecydowanie w przedszkolu i w szkole da się zauwazyc u dzieci poziom ich zróżnicowanej samodzielności, zaradności i NIE prawda ,ze wszyskie dzieci się wyrownuja. Dzieci często odstają od normy zwłaszcza te nad którymi się chucha, dmucha. Utwierdzam się w przekoanniu ,ze tradycyjne wychowanie dzialalo cuda i nie przekonuje mnie takie patyczkowanie się z dzieciakmi, aby do cholery jasnej czy 3 , czy nawet 5 lat babrać się w pieluchach , bo gnojek ma takie widzimisię walić pod siebie. Sprobowalby to azby się zdziwił , u mnie by to nie przeszlo. Czas do 2 lat jest optymalny, a ni roku dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanko- nie wypowiadaj sie w temaccie, który cie nie dotyczy :D Możesz sobie jedynie pogdybac , co bys zrobila..a zycie swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi ze my takie oh ah obrotne itd. Sorry ale dziecko w przedszkolu u nas w pampersie czy że smoczkiem to zjawisko i tyle. Nie rozumiem chwalić się ze byłaś na tyle nieudolna by przez 3 lata dziecku pampersa z dupska nie zdjąć ?? To kwestia kilku dni leniu patentowany!!! Leniuch śmierdzący z Ciebie i tyle i najlepiej niech inni cie wręcza. Co za wstyd by obcy grzebali w wypocinach twego dziecka i to 3 letniego !! Szkoda mi tych dzieci ze maja takich rodziców !! Powinnaś być dla niego wzorem hmmm może ty tez nosisz pampersy !??! ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie odpieluchowałaś to teraz będzie dalej siedzieć w domu z dzieckiem lub weźmiesz opiekunkę. Przecież nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wydaje mi się, ze nie bedzie problemu z przyjęciem bo do przedszkola w ciągu roku o ile będą wolne miejsca. Nie przejmuj się tymi wariatkami tutaj, które cię jadą z tym nieodpieluchowaniem. Dziecko to nie robot. Synka zaczęłam sa dz ać na nocnik jak miał półtora roku i nic. Przez kolejne półtora ani siusiu ani kupy nie zrobił. Ile z mężem się nagimnastykowalismy aby zaczął się załatwiać to tylko my wiemy. Któregoś dnia, kilka dni po trzecich urodzinach przyszedł do mnie i mówi, że zrobił siusiu. Nie wierzyłam własnym oczom, ni stąd ni zowąd, z dnia na dzień w końcu zajarzyl Ale kupę jeszcze przez miesiąc robił w pieluchy.Dodam, ze od pierwszego dnia gdy zaczął wołać przestał też sikac w nocy, w związku z czym pożegnaliśmy juz pampersy na dobre. W marcu gdy go zapisywalismy, przedszkolanka powiedziała, ze jak tylko przestanie nosić pieluchy to może przyjść bo są wolne miejsca, więc dowiedz się jak jest z miejscami w waszym przedszkolu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ady nie ma jeszcze 3 lat ciotki. A dwa to Dziecko nie jest uposledzone. Normalnie Wasza wiedza jest tak gleboka jak dziura od sroca hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z was jest strasznie wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×