Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

Gość gość

Cześć Dziewczyny, pomyślałam, że fajnie byłoby poznać kobiety w tym samym punkcie życia co ja, czyli łódzkie Ciężarówki:-). Jest ktoś z Łodzi? Ja rodzę w czerwcu. Pozdrawiam. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej K., ja mam termin na lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gościu, mam nadzieję, że wątek się rozkręci i może kiedyś spotkamy się w realu. W końcu mamuśki muszą trzymać się razem.:-). To Twoje 1 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z łodzi i mam do sprzedania wózek 3w1 - Tutek Grander, kolor srebrno-czarny. 900zł, kupowałam za 1500, jest w świetnym stanie (ma niewielkie, naprawdę nieduże "rysy" na dolnych rurkach od normalnego użytkowania). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu miały się spotykać przyszłe mamy z Łodzi, a nie "handlary":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Dokładnie. Tak wiec handlarom dziękujemy :) To moje drugie dziecko. Na kiedy masz termin? Może sie jeszcze spotkamy na porodówce, bo to w sumie blisko czerwiec z lipcem :) Teraz czekam na połówkowe i cały czas myśle czy iść na zwykle czy na takie 4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
A Twoje pierwsze baby czy kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Moje pierwsze, termin mamy na 28 czerwca, ale z racji cc będziemy rodzić wcześniej:-). Pewnie koło 28-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja mam połówkowe za tydzień. A 4D to film nagrany tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Pewnie koło 20-ego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym była zainteresowana takim wózkiem, można jakiś namiar prosić???? nie pieńcie się tak, laska przecież jeden post napisała, czizas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Nikt się nie pieni, zamysł topiku jest po prostu inny, uważam, że od sprzedaży są strony typu olx:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że się zaraz pos/r/asz. Ktoś siedzi na kafeterii, sam jest z okolic czy tam samej Łodzi, zobaczył temat i napisał bo pomyślał, że może ktoś się zainteresuje. I powinnaś spuścić nad tym kurtynę milczenia jeśli nie jesteś zainteresowana zwłaszcza, że nikt się nie narzucił, a po prostu grzecznie, w jednym zdaniu napomknął, że ma coś takiego. Sama mam termin na 14 czerwca ale na temacie udzielać się raczej nie będę, bo przeczuwam spinanie dupska o byle pierdołę i tendencję do ogólnego piania nad własnym towarzystwem wzajemnej adoracji 🖐️ Ktosiu od wózka - jeśli tu jeszcze zajrzysz, napisz proszę na kmaterska@gmail.com , może byłabym zainteresowana. Bez odbijania piłeczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my mamy nadzieję, że nie będziesz się udzielała, bo z takim spięciem i oburzeniem nie musisz tu wprowadzać niepotrzebnej nerwówki. A wulgarne słownictwo zostaw dla siebie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobię, "bejbi", fasolki, brzusie, kupusie i inne owulki zostawiam wam :D nie udławcie się tylko tą swoją tęczą, ja zostanę w gronie normalnych łódzkich matek, które się już zresztą tutaj udzielają (gwoli ścisłości - autorka zdublowała temat, który tu już istnieje :o) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie Ty widziałaś te wszystkie określenia, o których piszesz? Może pomyliłaś fora, albo tematy? Nie wiem, kto Ci ten termin określił na czerwiec skoro o owulkach piszesz... Masz nadal?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd? :o Np stąd: Tarantullla dziś A Twoje pierwsze baby czy kolejne? x poza tym z doświadczenia wiem, że za moment zaczną się rozmowy typu "w którym cyklu zaszłaś" i odpowiedzi takie jak "w czwartym chociaż miałam obsuniętą owulkę, na szczęście mamy swoją fasolinkę na którą czekalismy aż pół roczku!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to po co weszłaś na ten temat? Widziałaś,że jest nowy. Cóż, też myślę, że jesteś tu zbędna ze swoimi złośliwościami. Pozdrawiam! Ja jestem z Łodzi i rodzę za tydzień prze cc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ach kochana, skąd w Tobie tyle jadu? Zajść w ciążę nie możesz? Cóż, poproszę Cię grzecznie, abyś opuściła mój powielony topik, no chyba, że chcesz opisać nam swoje cykle i zagnieżdżenia bo widzę, że doświadczona jesteś w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, poproszę Cię grzecznie, abyś opuściła mój powielony topik, x prosić to sobie możesz swojego męża o to, żeby ci spuchnięte stopy wymasował :D pójdę sobie jak będę miała takie życzenie :) piszcie sobie piszcie .... ;) 🖐️))))))))))) do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ach, pozostaje nam zignorować sfrustrowane panienki, podobno w tym stylu wypowiadają się tak zwane staraczki:-D Witam Cię gościu:-) Gdzie będziesz rodziła? Cc na życzenie, czy jakieś komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
O masakro, co za rozmowa się wywiązała :/ Czy określenie 'baby' jest zdrobniałe. Hmm raczej użyłam go w celu nie powielania słowa 'dziecko', no ale mniejsza. Tematu o łódzkich matkach (nie mamach, żeby nie było zbyt zdrobniale ;) ) też nie widziałam, ale może dlatego, że nie siedzę tu non stop. Raczej śledzę wątki o porodówkach. I tak się naczytałam, że wybrałam Salve. To 4d to takie, że widać dziecko w kolorze. Na pierwszym byłam, ale sama nie wiem czy iść na to połówkowe takie czy olać i zrobić normalne 2d w LuxMedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Hej tez jestem z Łodzi, drugie dziecko, termin mam na 26.06 i tez wybieram salve, połowkowe mialam juz, robiłam zwykłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Cześć Dziewczyny, no to się cieszę, bo ja tez wybieram się do salve:-D. Super! Takie zbiegi okoliczności mi pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Faktycznie, zbieg okoliczności niezły :) Poprzednim razem rodziłam w Madurowiczu, ale tuż po powiedziałam sobie, że nigdy więcej... Chodzicie na jakieś ćwiczenia ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenoleonora
Tak, ja chodzę. Joga na Sienkiewicza, basen w Manu i zastanawiam się nad pilatesem dla ciężarnych ale nie mogę póki co znaleźć sensownego miejsca :) Termin na 3.06, jest dziewczynka, będzie Lena! :D A u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Ja nie chodzę, jeżdze 10 min na rowerku dziennie i gimnastykuje sie przy starszaku :P U mnie tez dziewuszka. Nad imieniem myslimy, mamy pare typow. Ja poprzedni porod mialam w Medeorze, nie bylo zle, ale tam teraz za duzo chetnych, tloczno na porodowce, polozne lataja od jednej do drugiej dlatego wbieram Salve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalenora
Ja rodzę w Matce Polce, mój prowadzący jest stamtąd i rodziłam już tam wcześniej. Mam b. dobre doświadczenia i nawet chwili się nie zastanawiałam nad wyborem miejsca ;) A w Salve na nfz czy płatnie? Pytam z ciekawości oczywiście, jeśli nie chcecie to nie odpowiadajcie, przepraszam za wścibskość :D Nie wiem czy widziałyście, jest tu na kafe cały temat o Salve, gdybyście miały pytania tam laski są dość zorietnowane :) A macie już wyprawki? My wózek kupiony, łóżeczko tak samo, teraz zaczynam kompletować garderobę :) Strasznie podobają mi się ubranka z Endo i Cocodrillo, są prześliczne i chyba tam kupię większość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Chodzę na zajęcia dla kobiet w ciazy w fit fabric. Bardzo fajne. Chciałabym więcej, ale zazwyczaj są rano, a pracuje, albo wieczorem, kiedy czas zając sie straszakiem. Od marca mam nadzieje, ze zwiększę aktywność. Jak któraś chętna to zapraszam na testowanie ćwiczeń w poszczególnych klubach :) Co do porodu w Salve, to ja prywatnie. A trafiłam na to forum właśnie szukając info o porodzie tam, wiec wątek doskonale mi znany :) Tez będę miała dziewuche, nad imieniem trwają narady. Każdy chce inne... Pewnie dopiero jak sie urodzi to wybierzemy. Moj lekarz prowadzący z Madurowicza, ale mimo tego nie chce tam rodzic. Affo, a u Ciebie jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawki nie mam, w sumie nawet jednej rzeczy, No może kilka body sie znajdzie po starszym dziecku. U nas jedno zimowe, drugie letnie, wiec lipa z garderoba. Wózek tez nowy chce, a stary sprzedam, ale na olx, nie tu ;) Chętnie bym sie wybrała z kimś na zakupy ubraniowe, ale tez w marcu jak już ta płeć bedzie po raz kolejny potwierdzona. Zreszta i tak nie zamierzam szaleć z typowo dziewczęcymi ubraniami, bo nie znoszę tego podziału na róż i niebieski. Raczej stawiam na neutralne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×