Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mannaa

psychotropy a ciąża

Polecane posty

Gość mannaa

Mam37 lati nerwice od kilku lat ,biore leki tj. seroxat , nasenne chciałabym mieć drugie dziecko ale nie wiem czy po takim szprycowaniu się psychotropami mogę urodzic zdrowe ? Moja następna obawa to obawa o to, że w przypadku przerwania leczenia boję się nawrotu choroby :( moze miałyście podobne sytuacje ? proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Bałabym sięnie tyle psychotropów i tego, czy dziecko urodzi sięzdrowe, tylko tego, jak sobie dasz radęz wychowaniem tego dziecka. Taki stres, kryzysy.. Hm... jakie masz motywacje do tego, żeby zostać mamą? Masz oparcie w swoim partnerze? Potrafisz sobie radzić z trudnymi sytuacjami bez prochów? Bezwzględnie musiałabyś odstawić wszystkie leki i co wtedy? Dasz tak na sucho radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarówka
Jeszcze jedno: sama musisz być zdrowa, żeby urodzić zdrowe dziecko - pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Jakoś nie jestem przekonana... ale Cię nie znam, więc... wybacz, jeśli Cię uraziłam. Lepiej by było, jakbyś pogadała ze swoim lekarzem (psychiatrą) no i znalazła dobrego ginekologa - i jemu też przedstawiła swoja sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×