Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagamami

Pytanie do mam, które karmią piersią

Polecane posty

Gość Jagamami

Witam, mam pytanie, do kobiet które karmiły/karmią swoje dziecko tylko piersią: ile razy na dobę Wasze dzieci w wieku 3-4 miesięcy "wołały" o jedzenie? Jestem trochę zaniepokojona, bo moja córcia zawsze jadła ok. 7-8 razy na dobę przez około 10-15 min. Obecnie ma 3,5 miesiąca i od kilku dni rzadko zgłasza, że jest głodna. Karmię ją teraz 6 razy na dobę, a niektóre karmienia trwają tylko 5 min. Boję się, czy to nie za mało. Czy coś jest nie tak... Czy możliwe jest, żeby takie małe dziecko najadało się w 5 min.? I przy okazji kolejne pytanie: ile śpią Wasze 3 miesięczne maluchy? Bo moja córcia śpi ok. 18 h/dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też tak jadła po 5 minut od urodzenia, coś wlasnie kolo 3 mca bardzo slabo przybierala albo częściej spadała z wagi, chciałam więcej piersi podawać ale się nje dało i musiałam mm dawać. Skończyło się tak że po 6 mcu zrezygnowała z piersi. Ur 4100 na roczek wazyla 7, teraz ma 1,5 roku i waży dyszke Spala też zawsze bardzo dużo, do teraz tak ma, na noc idzie spac miedzy 17-18 a wstaje o 7-8 i w dzień3 godziny Idz do lekarza ssprawdźcie przyrosty i jak to wygląda na siatce centylowej i na wszelki wypadek zbadaj krew i mocz by wykluczyć choroby Powodzenia Syn przybieral na piersi znakomicie zawsze, karmiłam do 2 lat, dzieci są różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też jadł po 5 minut , mniej więcej co 3 h , czasem częściej . Przybierał co miesiąc na początku 1 kg , czasem więcej . I też dużo spał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przybiera na wadze to jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 7 razy na dobę. W tym dwa nocą. Ma 4,5 miesiąca, wazy 7,5 (3200przy wpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i śpi ok 14 h na dobę. Jego karmienia od zawsze trwają 5 min. Córka miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka na początku jadla po 15 minut tez a potem,5czy 4 i najedzona także spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja za tydzien konczy 5 mcy. Tez je rzadziej i karmienie trwa krotko - 5 lub 10minut kazda piers. Wazy 7200,waga urodzeniowa 3300. Rowniez zaczela sporo spac ok 15-16h na dobe. Ja podejrzewam,ze moze to przez te upaly,duchote. No i zaczyna sie zabkowanie,wiec dziecku ssanie czasem sprawia bol. Jesli przybiera na wadze (a w tym wieku powinna juz orzybierac mniej niz na piczatku) to nie trzeba dawac mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×