Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do wielorodek

Polecane posty

Gość gość

czy nie wstydzicie sie pokazywac swoje ciala zniszczone ciaza i swoja pochwe rozwalona po porodzie przed mezem ? pytam powaznie czy czy czujecie zmiany w ciele czy nadal sobie wmawiacie ,ze jest tak jak wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie dbało o ciało przed i w czasie ciąży, to może i ono jest zniszczone. Ale jeśli regularnie się je pielęgnowało i nie wp*****lało jak świnia, to niestety ale różnicy zbytniej nie ma między kobietą która urodziła jedno czy 3 dzieci czy nie rodziła w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale różnicy zbytniej nie ma między kobietą która urodziła jedno czy 3 dzieci czy nie rodziła w ogóle" No, bo to normalne, ze te co nie rodzily maja obwisle piersi, rozstepy czy niewstapione brzuchy :D A tak na lewandowska krzycza, ze pokazuje nierealny obraz macierzyństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy z jakiej perspektywy na to spojrzysz. Jeśli z perspektywy statystycznej Polki, to tak będzie się on wydawał nierealny, bo niestety ale ostatnią rzeczą o jakiej myśli kobieta po całym dniu pracy, ogarniania mieszkania i dzieci, jest to żeby zadbać o siebie. Rozstępów da się uniknąć, ok piersi nie są jędrne jak u 16latki, ale wciąż są na swoim miejscu. Niewstąpiony brzuch? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 dzieci (11lat i 7lat bliźniaki). moje ciało ma się całkiem dobrze jak na babkę pod czterdziestke. czuje się piękna i wiem ze taka jestem :P zawsze o siebie dbalam, uprawialam sport, dzięki temu mogłam sobie na wiele pozwolic (stypendia sportowe i naukowe). obie ciąże zakończone planowanym cc (mam wąską miednice). po ciazy szybko wracałam do ćwiczeń-nie tak intensywnych jak w szkole czy na studiach ale nadal nie umiałam zacząć dnia bez treningu. obecnie mam 39lat, biegam codziennie (rano ok 7-10km), pływam 3razy w tygodniu po 1h, cwicze-na ławeczce plus takie ogolnosprawnosciowe ćwiczenia w które wlaczam z sukcesem dzieci. mam 155cm wzrostu,waze 42kg. nie jestem jakoś mocno umiesniona ale widać ładnie wyrobione mięśnie brzucha, ud czy pośladków. nikt mi nie daje więcej jak 34-35lat. robię tyko lekki makijaż, zdrowo się odzywiam, mam ładna cerę i mocne włosy i paznokcie. warto dbać o siebie czy ma się jedno dziecko czy kilkoro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępów nie zawsze da się uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam 3 dzieci i obecnie jestem w 4 ciąży, moja cipka wygląda rewelacyjnie tak jak i moje ciało, z najstarszą c orka 16 letnia wyglądamy jak siostry bliźniaczki, brzuch mam piękny bez rozstępów itd. Jak reszta ciała, ale myślę że to uwarunkowane genetycznie a po za tym lubię sport , taniec , akrobatyka więc dużo się ruszam , dla porównania to wyglądam o wiele lepiej fizycznie jak koleżanki z klasy mojej córki:) kto nie chce nie musi mi wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteryjne fantastki, ktorych na ulicach nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie widzisz nas na ulicy, bo nikt nam na czole nie napisał "Matka 3 dzieci!" czy "Uwaga! z mojej pochwy wyszła czwórka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ładna zadbana kocham siebie mój mąż kocha mnie nie wiem w czym masz problem autoreczko :-) Czy naprawdę już tylko lewandowska jest mentorem twojego życia ??? zatem nie przyjmujesz do wiadomość ups może być inaczej ??? Tylko pustak nie rozróżnia że bywa różnie i nie zawsze to co sobie reżyserujesz w swojej pustej główce to akurat to co jest realne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja urodziła Trójkę dzieci i tak jej pożądam że boję się że jeszcze trójkę strzelimy:-) strasznie głupi temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, bo wcale nie widuje matek z dziecmi, nie mam dzieciatych znajomych itd :D dlatego nie wiem, ze matki maja lepsze ciala niz mlode kobiety, ktore nie rodziły. Ale spoko, chetnie obejrze sobie 16letnie cialo wielorodki po 30tce. Mozesz wkleic odpowiednio przecięte :) dasz wzor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wystarczy jak poogladasz ciało i ciiiipę swojej matki, przecież rodziła więc masz możliwość zaobserwowania czym sie różni od 16-latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka nikomu nie wmawia, ze wyglada jak blizniaczka 16latki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie wyglada jak stara zapuszczona rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za denny temat. Jak to możliwe że kobiety rodzilyby trzeci, czwarte czy piąte dziecko gdyby ich mężów nie podniecały ich ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie się zapładniaja siłą woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciaz nie wierze w taki seksistowski punkt widzenia. Czy to na pewno XXI wiek?... Nie istnieje po to, zeby cieszyc czyjes oko . Serio, moje zycie byloby koszmarem, gdyby tak mialo byc. Urodzilam dziecko i planuje kolejne, dbam o siebie, ale nie mam ambicji, zeby wygladac jak nastolatka. Maz mnie kocha. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:03 Czekam na zdjęcie tej 30-40letniej kobiety, ktora ma cialo jak 16stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj swoje, koniecznie z ryjem, pośmiejemy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śp. Ania Przybylska urodziła Trójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga, uznawanie, ze wiekszosc matek to zarabiajace grube tysiace czy miliony kobiety korzystające ze sztabu nianiek i najnowszych osiagniec medycyny estetycznej to dosc ciekawy punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja rozmawiam z kims uposledzonym? Ja nie neguje tego, ze 40latka moze byc atrakcyjna. Ja neguje zenujace wmawianie, ze przecietna dojrzala kobieta po porodach moze porownywac z nastolatkami. A jak mowimy o celebrytach - to rozumiem, ze jak lewandowska po miesiącu od porodu bylyscie juz wszystkie fit? No skoro takiego rodzaju tu sa argumenty, to ona jest wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj zdjęcie swojego ryja, popatrzymy jaki ładny i inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Akceptujemy swój wiek i uroki macierzyństwa, ale i tak za wszelką cenę będziemy udawać, że wyglądamy młodziej i będziemy mówić, że macierzyństwo nie ma na nic wpływu, ani na wygląd, ani na pracę, ani na wakacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malzenstwo to nie tylko uroda. Sa takie momenty w zyciu, ze nie wyglada sie pieknie, a wsparcie jest nieocenione. Sa rozne sytuacje w zyciu nie tylko ciaza, porod i dzieci. Zachorowalam na raka, dzieci nie mamy. Przeszlam chemioterapie, ktora w zupelnosci mnie wyleczyla, zniszczyla guza. Wygladalam tak jak nigdy w zyciu nie chcialabym wygladac. Schudlam z rozmiaru 38 do 24. Skora zwisla i porobily mi sie rozstepy. Wlosy dopiero odrastaja. Skora sucha i zazolcona. Zycie nie jest proste. Ciaza i porod to i tak piekne chwile na pewno nie dramatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie moja wina, ze jesteś zakompleksiona czterdziecha, ktora zamiast zaakceptowac swoj wiek to musi na anonimowych forach wmawiać sobie, ze wyglada na 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×