Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara don kleo

Pytanie o ŚRODKI CZYSTOŚCI

Polecane posty

Gość Sara don kleo

Drogie mamy, chciałabym abyśmy podyskutowały o środkach czystości :) Każda z nas ma je w domu, a nie raz zapewne zastanawiałyśmy się co wybrać z wielkich sklepowych półek :) Napiszcie mi proszę jakich płynów do prania używacie ? Czym się kierujecie przy wyborze ? (słyszałam kiedyś że są takie emisje limitowane z perfumami w płynach zamiast koncentratów, ale mam wielki problem, aby je znaleźć) Napiszcie też jakie proszki do prania polecacie ? A może któraś z Was używa już kapsułek piorących ? I tutaj mam kolejne pytanie, bo zamierzam się do kupna ich. Powiedzcie mi czy one zastępują i proszek i płyn ? Ubrania po nich ładnie pachną, a plamy są faktycznie sprane? czy to taki pic na wodę ? Możecie się także wypowiedzieć na temat preferowanych płynów do mycia naczyń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cóż :) jak każdy topik bez błędów się nie obejdzie, także od razu się poprawiam - miało być, że przymierzam się do kupna kapsułek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kapsułki z ariela i byłam zadowolona, jednak cena moim zdaniem troche za wysoka, ale wygoda nie do opisania - nie trzeba walczyć z kubeczkiem do domierzania i płynem. od jakiegoś czasu mam płyn do płukania ze sklepu z niemiecką chemią - Softlan niebieski, do prania uzywam proszku OMO z Lidla. uważam, że to jest super zestaw. ubrania ładnie doprane i pięknie pachną po tym płynie. co istotne mój syn nie ma na nie uczulenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam kapsułek piorących Ariel i jestem z nich bardzo zadowolona, ładnie piorą, super zapach i wygoda, jeżeli chodzi o płyn, to zazwyczaj silan, bo odpowiada mi jego gama zapachowa, płyn do mycia naczyń to od lat ludwik, zazwyczaj miętowy, choć rumiankowy też jest okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzywam plynow do prania. Dermatolog powiedzial mi , ze plyn za bardzo wnika w strukture materialu. Proszek jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam co prawda za granicą i piore w kapsułkach lub płynie ariela i przyznam ze jestem zadowolona jesli chodzi o usuwanie plam ale zawsze dodaje płyn do płukania zazwyczaj lenor niebieski. kapsułki zapach jakis tam dają ale on osobiście mnie drażni. w pl jestem często i płyn kupuje byle jaki, jaki mi w ręce wpadnie. i trafiłam kiedys na lenor perfumelle ale te zapachy mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry nie lenor tylko silan perfumelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JJNB
Kapsulek używam i jestem zadowolona. Proszek mi sie zawsze rozsypywal :D kupuje persil lub ariel, odpierają, jestem zadowolona. Płynu do płukania dodaje ale wydaje mi sie ze z kapsulkami płyn pachnie bardziej intensywnie. Lubie kapsulki, odkąd weszły na rynek i je pierwszy raz kupiłam to nie używam juz proszku wcale. A płyn do naczyń tylko fairy. Co prawda mało używam bo mam zmywarkę i mała butelka starcza mi na minimum pół roku ale do zmywarki tez używam fairy tylko w kapsulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co do proszkow sie nie wypowiem. plyn do naczyn kupuje z biedronki- kraft. najbardziej mi odpowiada. niezly jes jeszcze fairy ale po nim dostaje uczulenia ze az mi skora peka. a moze mi ktos poradzi czym umyc terakote? na podlodze wyglada pieknie ale myje sie ja okropnie. jak brud zaschnie to bardzo ciezko zmyc go. moze ktoras uzywa jakiegos dobrego plynu do podlogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myje terakote płynem do naczyń - używam pur takiego z balsamem i do tego daje troche płynu do mycia szyb. fajnie sie błyszczy podłoga po tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam też z AMWAY płynu uniwersalnego - jak coś nie chce zejśc, albo jest mega brud na podłodze to daje troche tego płynu uniwersalnego i tez troche tego do mycia szyb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JJNB
Do podług lubie sidolux z mydłem marsylskim albo ajax tulipan i liczi. Oba fenomenalnie pachną. Od czego masz aż tak brudna podłogę? U mnie po odkurzanie to wystarczy tylko właściwie przetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też do podług lubię sidolux, alub ten z biedronki :) do prania mam proszek persil, ariel lub czasami E jak jest koniec miesiąca a muszę coś kupić :) z płynów do prania także lubię E- mają bardzo fajne zapachy, oraz lenor :) kapsułek też nie używałam jeszcze, bo cena mnie trochę odstrasza, a przy 2 dorosłych osobach i małym dziecku niestety pranie robię codziennie, czasami nawet 2 razy jak mam pościele do wyprania, koce etc. więc te kapsułki na długo by mi nie wystarczyły, ale spróbuję zobaczymy co z tego będzie :) A macie dziewczyny jakieś ciekawe wynalazki ? jakiś może mniej znanych firm, ale równie dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JJNB
O ludzie do podłóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piorę w białym jeleniu, kapsułki ariel miałam kupić, jak byłą spora promocja w rossmannie, ale w końcu zapomniałam i nie kupiłam...płyn do mycia naczyń eko domol z rosmanna, reszta chemii z Frosch eko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podloge mam brudna bo mielismy remont padal deszcz a terakota jest polozona w przybudowce. tesc z mezem nie za bardzo sie tym przejmowali a ja bylam na poczatku ciazy fatalnie sie czulam nie wstawalam z lozka to i nie sprzatalam. ale jak to zobacxzylam to myslalam ze mnie szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowe środki czystości zamawiam na stronie www.hurtoownia.pl gdzie mają również duży wybór akcesoriów i niezbędnych sprzętów, z których korzystamy przy sprzątaniu powierzchni biurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×